Aktuálně: 4 590 inzerátů178 051 diskuzních příspěvků17 802 uživatelů
Bugard
Bugard (5 příspěvků) 01.03.2010, 07:58:45 xxx.xxx.30.31
Já bych zde chtěl dodat že moje polly taky někdy nechce do klece. Když byla malá tak taky hodně klovala a bolelo to duležité je ukázat že vás to nebolí a postupem času už tak neklove sice mě klovne když se jí něco nelibí ale nebolí to tak jako když se nás bála má teď věčí cit v zobáku. A nejduležitější je papouška často naštěvovat a mluvit na něj časem třeba příjde ke kleci a bude chtít poškrábat. :-) tohle je má zkušenost ale sprvu jsem se jí bál jako můj bratr nenechá si ji posadit ani na rameno když k němu sama přiletí a bojí se že ho klovne to nesmí říkam mu to pořád. Paoušek si zvykne na toho kdo se mu více věnuje jen to chce čas. Moje polly měla ze začátku ráda mamku a byla její oblíbenec protože já se jí bál. Ale teď se karta obrátila a má raději mě. A když jí dam ven a ona nechce zpět do klece tak jí davám ruku tak dlouho dokud si na ní nevleze protože vidí že stejně není jiná možnost.
Bugard
Bugard (5 příspěvků) 28.02.2010, 18:13:13 xxx.xxx.30.31
No nakonec asi ano. Ale stou klecí nevím já teď vyměnil všechna bidýlka v kleci a ona je stoho pěkně nesvá tak nevím jak by na ní působila změna klece. A nebude vadit že sameček bude mladší než ona? navíc ta klec co mám je veliká věčí bych asi těžko sehnal možná spíše udělal.
Bugard
Bugard (5 příspěvků) 28.02.2010, 15:24:06 xxx.xxx.30.31
Uvažoval jsem nad tím co mi zde radíte a dám na to. Podivám se po 2 žakovi, možná samečka. Jen to musím nějak pořešit s 2 klecí a místem pro ní.
Bugard
Bugard (5 příspěvků) 28.02.2010, 12:47:14 xxx.xxx.30.31
2 Klec je samozdřejmost taky se nepočitá stím že tito 2 by se střetli mimo klec zaleží na tom jak se k sobě budou mít. 2 žako je zbytečně nakladný nehledě na to že bych neměl kde umístít velkou klec. Chtěl bych nějaký druh kterému vystačí střední klec. Mohli by jste mi teda něco poradit? Věčinu dne je můj žako doma sám protože jsme všichni v práci nebo škole tak stohoto důvodu bych mu chtěl pořídit společnost. Klece bych umístil tak ať na sebe vidí.
Bugard
Bugard (5 příspěvků) 27.02.2010, 20:26:44 xxx.xxx.30.31
Dobrý den, chovám samičku papouška šedého již 2 rokem a rozhodl jsem se jí pořídit společnost. Uvažuji o nějaké Roselku. Ale nevím jak moc jsou žakové toleratní k a přateští k ostatním papouškům? Je toto vůbec možné? máte stím to někdo zkušenost?