Aktuálně: 4 703 inzerátů176 612 diskuzních příspěvků17 781 uživatelů
sasasenka
sasasenka (49 příspěvků) 22.04.2010, 08:35:25 xxx.xxx.20.75
jestli můžu taky trošku přispět do diskuze,tak do vnitřní voliery dávám karton,ten se dá vyměnit a zamést,ve venkovní volieře jsem mívala písek,ten je fakt perfektní ,dobře se udržuje.Teď mám venkovní volieru v přestavbě,do zakryté části dám zpět písek,řešila jsem co do odkryté části,bude tam venkovní dlažba a s tím kouskem trávy je to dobrý nápad.Tady se najde tolik dobrých rad.S tou kůrou bych to asi nezkoušela,nepřijde mi to moc dobré,bude opravdu špatně udržovatelná,možná jen někde do kousku,zkusit co to udělá.
sasasenka
sasasenka (49 příspěvků) 20.04.2010, 22:19:38 xxx.xxx.20.75
Tak vidíte,moc dlouho jim to netrvalo.Já má pár korel od loňského léta,celou dobu vedle sebe jen posedávaj bez většího zájmu.Od ledna letošního roku mají budku a stále nic.Koupila jsem ještě jednu samičku tu samec odhání ještě víc,jen si sedne někde blíž.Dneska jsem poprvé viděla,že se ten původní pár lehce ozobává,tak snad to půjde k lepšímu,doufám.Ale trvá jim to moc dlouho.Asi budu muset koupit ještě jednoho samce.Prostě mi to s těma korelama moc nevychází.
Takže přeju hodně úspěchů.
sasasenka
sasasenka (49 příspěvků) 18.04.2010, 20:47:53 xxx.xxx.20.75
Děkuji za radu.Asi opravdu mám dvě samice a jednouho samce.Přidím postupně foto korely a pak foto jejich křídel.Jako první ta perlová.
Obrázek
sasasenka
sasasenka (49 příspěvků) 16.04.2010, 23:13:38 xxx.xxx.20.75
Prosím o určení pohlaví korel,ten šedivý je snad samec,ta perlová by měla být samice,ale nejsem si jista.Od ledna mají budku a vůbec si jí nevšímají.Děkuji za radu.
Obrázek