Aktuálně: 4 577 inzerátů178 005 diskuzních příspěvků17 797 uživatelů
sanchik
sanchik (4 příspěvků) 20.06.2008, 09:32:19 xxx.xxx.31.155
Chtěla jsem se zeptat na vhodnou podestýlku do vnitřní voliéry. Koupila jsem kukuřičnou, údajně bezprašnou, ale pokaždé, když Bunny mávne křídly, vypadá to v obýváku jako kdyby tu někdo přehazoval seno. Přemýšlela jsem o bukových štěpcích nebo o rašelině Terra Mix.Když jsme měli andulku, tak jsme mu do klece dávali noviny a spokojenost na obou stranách, jeho to i zabavilo.Teď by to asi nevypadalo hezky a dlouho by to nevydrželo. Dále jsem se chtěla zeptat na strom vhodný pro Alex. velikého.V úterý jsem mu přinesla větev bezu a už z ní nic nemá.Chtělo by to asi tvrdší dřevo. Foto jak to zlikvidoval :-)) Prosím o radu. Předem moc děkuji
Obrázek
sanchik
sanchik (4 příspěvků) 15.06.2008, 10:18:53 xxx.xxx.16.222
Ahojky, koupila jsem si alexandra velikého a chtěla by jsem poradit s přisvětlením klece. Voliéru má umístěnou v rohu, takže se tam nedostane sluníčko. Na netu jsem se dočetla, že jsou lampy Arcadia, které poskytují UVA a UVB, které jsou nezbytné pro tvoření vitamínu D3.Nemáte náhodou někdo s tím zkušenosti.Nerada by jsem si koupila něco, co mi pak bude na nic. Děkuji
sanchik
sanchik (4 příspěvků) 17.04.2008, 09:30:28 xxx.xxx.40.181
Myslela jsem spíš nějakého amazoňana nebo žaka nebo kakadu. Naše barborka byla dost zlá, i když jsem se jí hodně věnovala, takže mě to odradilo.Andulka by se v té kleci ztratila, to by jsme museli koupit aspoň 4 :-)
sanchik
sanchik (4 příspěvků) 16.04.2008, 21:22:07 xxx.xxx.96.99
Ahoj, potřebovala by jsem poradit.Máme v bytě voliéru o rozměrech v150xš90xhl90.Měli jsme v ní senegalce, ale bohužel umřel.Můžete mi poradit nějakého vhodného papouška, který by se naučil mluvit a byl by alespoň trošku přítulný a samozřejmě mu voliéra bude stačit. Děkuju.