Aktuálně: 5 137 inzerátů172 271 diskuzních příspěvků17 713 uživatelů

IFAUNA KOMUNITA

holubar
holubar (15 příspěvků) 01.06.2023, 10:13:34 xxx.xxx.237.161
Odpověď na příspěvek uživatele efe z 01.06.2023, 09:43:24

Ono zdaleka, nejde jen o likvidaci Ifauny, šrouby   se brutálně utahují na všech frontách, jelikož se vše rozkradlo, tzv. privatizovalo, přitom uměle neřešitelně zadlužilo, co ž je světový unikát, je důstojné bydlení,  jen pro vrchních 10000, chybí veškeré potřebné profese, ale máme statisíce nepoužitelných poltologů, cikánologů aj hovnologů, cíleně chybí  kvalitní jídlo,levné energie,  zubaři, již i záladní léky, za vše mluví, sražení necikánské porodnosti, epidemie duševních chorob, vražd, sebevražd a že bude daleko hůře, jsme denně ujišťováni, brutální nástup  fašismu nás nespasí, jako sebvraždná válka  s čínou, ruskem 

impact
impact (392 příspěvků) 01.06.2023, 10:35:11 xxx.xxx.61.72

Zrzavci:

Tak Vás vyvedu z omylu, protože  min. za Impaktem "pár" těch dobrých rad mezi psy jde, víte? To, že si to nemyslíte Vy, neznamená, že to tak skutečně je. Pokud si to doopravdy myslíte, tak to svědčí o Vaší neodbornosti na poli psího žití.


Hele já myslím, že nemá vůbec smysl mu odpovídat. To je typickej troll. Dokud ho krmíme, bude mlít máčku pořád dokola. Myslím, že naše psí sekce se zná dost dobře na to, abychom se akorát tak pousmáli nad těma jeho blitkama.

Zrzavci
Zrzavci (2833 příspěvků) 01.06.2023, 10:39:14 xxx.xxx.226.6

impact:

m, že nemá vůbec smysl mu odpovídat. To je typickej troll. Dokud ho krmíme, bude mlít máčku pořád dokola. Myslím, že naše psí sekce se zná dost dobře na to, abychom se akorát tak pousmáli nad těma jeho blitkama.


Ale jo, jasně. No já si pořád říkala, že když jsem se domluvila s chvd - mimochodem mám pozdravovat nazpátek-psala jsem mu SOS jak mě vyblokováváli a pak už to vypli úplně, takže nebylo co řešit, že jo - , tak že tady to taky půjde, když jinak v SZ je ten projev velmi normální a byla velká snaha ten obsah uhájit  a přesunou. Tak nechci bejt úplně nějak todlencto- odsuzující.

impact
impact (392 příspěvků) 01.06.2023, 10:46:39 xxx.xxx.195.92

Zrzavci:

Ale jo, jasně. No já si pořád říkala, že když jsem se domluvila s chvd - mimochodem mám pozdravovat nazpátek-psala jsem mu SOS jak mě vyblokováváli a pak už to vypli úplně, takže nebylo co řešit, že jo - , tak že tady to taky půjde, když jinak v SZ je ten projev velmi normální a byla velká snaha ten obsah uhájit  a přesunou. Tak nechci bejt úplně nějak todlencto- odsuzující.


Mě nejde kurnik uložit celá odpověď. Už jsem to zkoušela dvakrát a vždycky je jen půlka. Zkouším z PC...

Psala jsem tam puvodně ještě, že to, co tady píše jaksi vůbec nic nevypovídá o nás, jako spíš o něm. Nicméně mu nelze upřít naprosto fascinující schopnost uvést se hned první týden na novém foru jako ten největší blb. 😄

A taky že každopádně děkuji za podporu. 😘

Jinak u Chorcheho to podle mého názoru pramenilo spíš z nadprůměrné inteligence. Trochu asociál, ale inteligentní. To tady u Mažňáka bohužel nemůžeme očekávat, protože tam je to na opačném pólu stupnice. Ono když je někdo hloupej, tak to se prostě nedá nic dělat. Ale kombinace hloupého a ještě zlého člověka je bohužel smrtící...

mastnacekk
mastnacekk (523 příspěvků) 01.06.2023, 10:53:01 xxx.xxx.0.1
impact:

Zrzavci:

Ale jo, jasně. No já si pořád říkala, že když jsem se domluvila s chvd - mimochodem mám pozdravovat nazpátek-psala jsem mu SOS jak mě vyblokováváli a pak už to vypli úplně, takže nebylo co řešit, že jo - , tak že tady to taky půjde, když jinak v SZ je ten projev velmi normální a byla velká snaha ten obsah uhájit  a přesunou. Tak nechci bejt úplně nějak todlencto- odsuzující.

impact
impact (392 příspěvků) 01.06.2023, 10:57:56 xxx.xxx.195.92
Leithian: Tak sem nelez když tu nechceš bejt a my tě nezajímáme.

To je jak když jedeš na koni do terénu a pořád kolem tebe krouží otravný hovado, viď? Bzzzzzum bzzzuuuum.  😄 😄 😄

mastnacekk
mastnacekk (523 příspěvků) 01.06.2023, 11:03:53 xxx.xxx.0.1
Odpověď na příspěvek uživatele impact z 01.06.2023, 10:57:56

Nojo v hlave jen cokl a herka a histerka navrch, brrrr. Admini dostali tip co s ifaunou, timto se se zdejsim "obecenstvem" loucim. 

Fikovnice
Fikovnice (4055 příspěvků) 01.06.2023, 11:04:13 xxx.xxx.20.198
Odpověď na příspěvek uživatele honzapm z 31.05.2023, 21:28:31

Milý Honzo,

netřeba se navážet do něčího chápání, ne? Z IF jsem byla zvyklá citovat. Od této chvíle budu tedy odpovídat. A zároveň budu doufat, že admini stran citací nastaví, aby se necitovalo celé vlákno, ale skutečně jen to poslední, na co člověk reaguje. Víte, uvědomujete si, že bez toho ten kontext mnohdy zapadne? A vyďobávat jednotlivé věty...nu, ano, také to jde. Nicméně opravdu bych prosila bez zbytečných invektiv - pro příště.😉

Fikovnice
Fikovnice (4055 příspěvků) 01.06.2023, 11:07:04 xxx.xxx.20.198
mastnacekk: Zrovna vy dve a vase blafy chybet nebudete :)) takze jen dobre. Bohuzel vsadim gate, ze vam nebude vyhovneno.

Tak Honza bude možná psát opět něco o nepochopení citace vs. odpověď.

Ale já prostě musím - slovo vyhovněno mě prostě dostalo:😄

megi-the-pes
megi-the-pes (2189 příspěvků) 01.06.2023, 11:12:22 xxx.xxx.210.64

Tak já to řeknu hezky teda.

Citace třeba úvodního příspěvku je úplně zbytečná, je jasné, že reaguji na ten. Citace něčeho dlouhého proto, abych napsala "jo, souhlas", tak to už... 

Naskrz internetama se používá tohle:

to assil:

@impact

atp.

a taky můžu v jednom příspěvku odpovědět pěti lidem místo pěti příspěvků:

assil: kolik máte teď za měsíc průměrně vajíček?

Zrzavci: dejte foto ohařka, po pitbulcích jsou nejhezčí

Fiala: táhni už

Fikovnice
Fikovnice (4055 příspěvků) 01.06.2023, 11:13:45 xxx.xxx.20.198
Odpověď na příspěvek uživatele holubar z 01.06.2023, 10:13:34

Jenom technická: Teď jsem přejela myší přes Váš příspěvek a Vy lajkujete sám sebe?? To je dobré...😄😛

Fikovnice
Fikovnice (4055 příspěvků) 01.06.2023, 11:15:34 xxx.xxx.20.198
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 01.06.2023, 11:12:22

Napravím se...😉

Ale teď zrovna mám odpověď Holubářovi a Vám zvlášť. Pro příště to tedy budu nějak shrnovat.

Fikovnice
Fikovnice (4055 příspěvků) 01.06.2023, 12:03:24 xxx.xxx.20.198
Odpověď na příspěvek uživatele impact z 01.06.2023, 11:46:32

Jj, tak to se omlouvám - možná i Holubář to udělal nechtěně!

Chybí mi tu ve smajlech ta kytička - už několikrát jsem ji chtěla k nějaké omluvě přiložit.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.