Aktuálně: 5 017 inzerátů173 562 diskuzních příspěvků17 744 uživatelů

IFAUNA KOMUNITA

Zrzavci
Zrzavci (2872 příspěvků) 01.06.2023, 13:03:43 xxx.xxx.226.6

impact:

Zrzavci:

Ale jo, jasně. No já si pořád říkala, že když jsem se domluvila s chvd - mimochodem mám pozdravovat nazpátek-psala jsem mu SOS jak mě vyblokováváli a pak už to vypli úplně, takže nebylo co řešit, že jo - , tak že tady to taky půjde, když jinak v SZ je ten projev velmi normální a byla velká snaha ten obsah uhájit  a přesunou. Tak nechci bejt úplně nějak todlencto- odsuzující.

Mě nejde kurnik uložit celá odpověď. Už jsem to zkoušela dvakrát a vždycky je jen půlka. Zkouším z PC...

Psala jsem tam puvodně ještě, že to, co tady píše jaksi vůbec nic nevypovídá o nás, jako spíš o něm. Nicméně mu nelze upřít naprosto fascinující schopnost uvést se hned první týden na novém foru jako ten největší blb. laugh

A taky že každopádně děkuji za podporu. kiss

Jinak u Chorcheho to podle mého názoru pramenilo spíš z nadprůměrné inteligence. Trochu asociál, ale inteligentní. To tady u Mažňáka bohužel nemůžeme očekávat, protože tam je to na opačném pólu stupnice. Ono když je někdo hloupej, tak to se prostě nedá nic dělat. Ale kombinace hloupého a ještě zlého člověka je bohužel smrtící...


Nicméně mu nelze upřít naprosto fascinující schopnost uvést se hned první týden na novém foru jako ten největší blb.

Tak víš jak - když musíš, tak musíš, to je jak s Fidorkou 😄

Jinak u Chorcheho to podle mého názoru pramenilo spíš z nadprůměrné inteligence

souhlas,

hmn
hmn (1014 příspěvků) 03.06.2023, 08:23:02 xxx.xxx.0.224

"Od této chvíle budu tedy odpovídat. A zároveň budu doufat, že admini stran citací nastaví, aby se necitovalo celé vlákno, ale skutečně jen to poslední, na co člověk reaguje. Víte, uvědomujete si, že bez toho ten kontext mnohdy zapadne? A vyďobávat jednotlivé věty...nu, ano, také to jde. "

Fíkovnice, prosím, NEodpovídej, cituj! Protože, přesně jak píšeš, bez citací se ztrácí kontinuita,  bez citací jsou zde možná dialogy, ale celkově to vlákno nedává smysl. A dohledávat příspěvky, na které se "odpovídá"........???

Vyďobávat jednotlivé věty - jistě ano. Nebudu citovat půlmetrový příspěvek, když reaguji jen na sdělení obsažené v pár větách.

A pokud cituji, pak je snad a ale opravdu každému jasné, a to jednoznačně, na co konkrétně člověk reaguje. A to je také užitečná vlastnost psaného textu.........

raven_kix
raven_kix (465 příspěvků) autor webu
03.06.2023, 11:12:50 xxx.xxx.156.19

Dobrý den, na fóru nyní budu pár dní pracovat a vylepšovat, takže i formát citací úpravim. Bude se citovat opravdu jen poslední psaný text. Souhlasím, že citace citací už jsou dost nepřehledné 🙂.

Mavel (neregistrovaný) 03.06.2023, 11:49:11 xxx.xxx.99.104
mastnacekk: Zrovna vy dve a vase blafy chybet nebudete :)) takze jen dobre. Bohuzel vsadim gate, ze vam nebude vyhovneno.

 

Jděte k ovečkám, jo?

Zrzavci
Zrzavci (2872 příspěvků) 06.06.2023, 11:51:25 xxx.xxx.226.6
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 06.06.2023, 11:43:39

Dík, já jsem fakt marná, dyk to vlastně vim, že tady je - nebo byla - když jsem koukla na její příspěvky, tak vím, že jsem je i četla. No nic, prostě 4.31 budíček mluví za všechno. Já jsem se jí chtěla na něco zeptat - páč jsem teď koukla do slepičí diskuze na Ifauně- než to pohřběj (ať si říká kdo chce, co chce, že to k ničemu nebude, tak já zrovinka dneska vidím, že bude, teda resp. by bylo, že jo) . no nic budu číhat, díky oběma.

Buggyra
Buggyra (3187 příspěvků) 06.06.2023, 14:07:41 xxx.xxx.198.226

Jste šílená, proboha proč budíček 4.31?! To by mě mohli budit třeba požární hadicí a se mnou by to nehlo... A jestli chcete něco k slepicím pozjistit, ptejte se v Červnové teplákovce, to je drůbeží pokvok :-)

Zrzavci
Zrzavci (2872 příspěvků) 06.06.2023, 14:18:24 xxx.xxx.226.6
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 06.06.2023, 14:07:41

No musím, dojíždíme, tak abychom nejezdili domů pozdě. ale zvykám si, jen je to těžký, jsem totiž sova.

Jojoooo, já už  v teplákovce byla právě. A odtama šla ještě do ifaunovýho studenýho máje , kde jsem pak obdivovala ančovičky květenu a obrázky slepiček s kuřátky a kachňátka a....to je taková roztomilost, někdo tam má housera bublifuka, kterej zahřejvá mladý, to jsem se úpa rozněžnila a taky ty fotky z císařskýho lesa- taky nevím,kdo to byl - to je krása podívání., hotovej kýč :-) . No zatím prostě koukám, koukám jenom.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.