Aktuálně: 4 848 inzerátů175 233 diskuzních příspěvků17 760 uživatelů

IFAUNA KOMUNITA

Anonymní (neregistrovaný) 12.06.2023, 15:28:30 xxx.xxx.2.199

I když v Pardubicích už minulý týden (prý).

hmn
hmn (1042 příspěvků) 23.06.2023, 09:14:38 xxx.xxx.32.20

jsem se tak podívala, jaké jsou změny na ifauně, i nahlédla jsem do poradny a tam toto (jako možná to tam bylo od začátku, nevím):

"Cítíte, že máte ve výchově psa jisté mezery, nebo se chcete zodpovědně připravit na výcvik štěněte? Nenechte si motat hlavu samozvanými odborníky z řad přátel či internetových diskutérů. Zeptejte se našich kynologů s desítkami let praxe a chutí vám pomoci."

no jsem dotčena! sprosťáci jedni........😎

Alex (neregistrovaný) 23.06.2023, 09:51:57 xxx.xxx.17.29

Jde videt co si tam o nas myslili a proto o tu diskuzi taky nestoji kdyz si mysli toto. Zajimalo by me za kolik to ti Svedi koupili.

chvd
chvd (389 příspěvků) 23.06.2023, 10:00:00 xxx.xxx.0.1
mastnacekk:

Ciste prakticky, 95% diskuze na ifaune ale kdekoli jsou sracky. Sorry jako. A prohrabat se jima k reseni je nekdy opruz. Takze tak.


Jaci prispivatele, takove prispevky.

Anonymní (neregistrovaný) 23.06.2023, 11:53:27 xxx.xxx.0.1
chvd:

Vy mne hcete sbalit, ze?


Sbalit do kufru a zahrabat na poli

chvd
chvd (389 příspěvků) 23.06.2023, 16:43:19 xxx.xxx.0.1
Doron:

Chvd, obávám se, že jste na špatných stránkách...

Asi jste se nějak překliknul :(..


Procpak? To se preci bezne pouziva. Kdyz se nejakej keyboard hero nemuze dockat, az zas natuka nejaky zlosti na klavesnici, svrbi ho prsty. To jste nevedela?

chvd
chvd (389 příspěvků) 23.06.2023, 16:45:03 xxx.xxx.0.1
Leithian:

Psychopat co vysadil medikaci


Vzdy, kdyz ma nekdo z Vasich blizkych nejaky zdravotni problem, je dobre doporucit mu navstevu odbornika. Ale to Vy urcite vite.

honzapm
honzapm (269 příspěvků) 23.06.2023, 21:44:56 xxx.xxx.0.1
mastnacekk:

Ciste prakticky, 95% diskuze na ifaune ale kdekoli jsou sracky. Sorry jako. A prohrabat se jima k reseni je nekdy opruz. Takze tak.


Pravda. Např. v sekci Drůbež byla velmi aktivním diskutérem uživatelka Kometa. Přitom žádnou drůbež nechová. Naznačil jsem, že by si neměla veřejně dělat ostudu - nepochopila a psala dál. Totální neúcta k lidem, kteří mají co říct. Někdo zadal dotaz, Kometa řešila češtinu tazatele, gramatické chyby. Teď už se Švédům nedivím, že si těmito uživateli nechtěli kazit renomé. Někdo v krizi hodí dotaz, přijde Kometa a řeší jeho češtinu, aniž by danou kategorii zvířat chovala a mohla poradit. Pak klesá hodnocení webu. Jen blázen by platil admina.

chvd
chvd (389 příspěvků) 24.06.2023, 06:44:02 xxx.xxx.0.1
honzapm:

Pravda. Např. v sekci Drůbež byla velmi aktivním diskutérem uživatelka Kometa. Přitom žádnou drůbež nechová. Naznačil jsem, že by si neměla veřejně dělat ostudu - nepochopila a psala dál. Totální neúcta k lidem, kteří mají co říct. Někdo zadal dotaz, Kometa řešila češtinu tazatele, gramatické chyby. Teď už se Švédům nedivím, že si těmito uživateli nechtěli kazit renomé. Někdo v krizi hodí dotaz, přijde Kometa a řeší jeho češtinu, aniž by danou kategorii zvířat chovala a mohla poradit. Pak klesá hodnocení webu. Jen blázen by platil admina.


Mi z toho vychazi, ze:

"kdo nechova drubez, nerozumi ji"

"kdo chova drubez, rozumi ji"

Tedy proc pak ale jde pro radu?


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.