Aktuálně: 4 978 inzerátů173 966 diskuzních příspěvků17 749 uživatelů

IFAUNA KOMUNITA

megi-the-pes
megi-the-pes (2205 příspěvků) 08.08.2023, 20:44:11 xxx.xxx.61.107
Odpověď na příspěvek uživatele mastnacekk z 08.08.2023, 18:30:01

Blahopřeju!!! Taky mi přišlo před pár dny. Ale na reviews na podniky.cz mají posilu a ta je teda vostrá, odpověděla mi, že jsem měla počkat, až to spraví, a že už to mají dva měsíce v pořádku!
Což mi připomnělo, že už dva měsíce upadají, hynou, pá pá… 😀

Sarah01
Sarah01 (1510 příspěvků) 09.08.2023, 08:13:32 xxx.xxx.11.197

Tak v odpovědích na recenze uvádí iFauna toto, cituji: Zavedli jsme mnohem pečlivější kontroly inzerátů, v případě pochybností požadujeme doložit dokumenty, jako PP, certifikát CHS, případně očkovací průkazy. Brzy spustíme aplikaci pro (dobrovolné) ověření totožnosti, v případě podezřelého inzerátu nebo účtu provádíme ověření OP již nyní. Bezpečnost také zvyšuje komunikace přes náš vlastní chat, ověřování telefonních čísel pomocí sms kódu a chystáme i možnost zabezpečených plateb přímo přes náš portál (depozitní systém). 

Namátkou z inzerátů na štěňata GR: Prodám štěňata zlatého retrívra bez pp. 6 pejsku Odběr možný ihned Budou 2x občervená, čipovaná a očkovaná. Rodiče viděni u nás. Narozeni 22.6.2023 Zvyklé na granulky.

Podobný inzeráty jsou tam ještě další 4 a cena dokonce 18 tisíc 🙄🤮

Očividně tedy kecy v kleci, jakýpak ověřování, když si mastit kapsu na bezpapírácích může každej jouda. FUJ iFauno!

Anonymní (neregistrovaný) 16.11.2023, 07:56:57 xxx.xxx.3.29

By mě zajímalo jestli slečna Šárka ještě působí na ifauně, vždyť už ji to nemůže ani uživit 😀 😀 😀


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.