Aktuálně: 4 885 inzerátů174 922 diskuzních příspěvků17 759 uživatelů

IFAUNA KOMUNITA

orionka
orionka (531 příspěvků) 31.05.2023, 11:53:23 xxx.xxx.82.160

megi-the-pes:

Lidi, nechte toho. mastnacek dělá plno věcí, které zveřejňovat nemůže. A pravdu má ten, kdo si myslí, že kdybyste nepobíhaly po iF jak spameři a nevkládali všude praštěnosti, tak to nestopli. Myslíte, že se s námi teď někdo bude bavit?

orionko, SZ na iF nepřijímám, jsem zablokovaná. :-) :-) Tady nahoře je červená obálka vpravo, pište tam

sbíráme souhlasy se sdílením obsahu vytvořeném uživateli iF


Megíi máte to tam.

Zrzavci
Zrzavci (2879 příspěvků) 31.05.2023, 11:59:10 xxx.xxx.226.6

Něco pro odlehčení. Si tak představuju japonskou suchou zahradu viz níže:

https://zahradkarskaporadna.cz/clanek-301500-jak-vypada-japonska-sucha-zahrada-a-co-v-ni-nesmi-chybet?utm_source=PDM-links&utm_medium=souvisejici

Na naší zahradě. A rekonstrukce by nebyla tím největším problémem :D

Zrzavci
Zrzavci (2879 příspěvků) 31.05.2023, 12:22:50 xxx.xxx.226.6

orionka

Tu prababičku mi nikdo neodpáře a jsem jí ráda. Registrace mi trvala .......radši nevím.


Nejni důležitej výsledek? Že jste registraci zvládla a jste tu? Dyk to je výborný, ne?

Pravnučstvo může bejt tím pádem právem hrdo (počítám, že je mu to zatím vzhledem k věku i putýnka, ale jednou...)

Fikovnice
Fikovnice (4321 příspěvků) 31.05.2023, 12:50:06 xxx.xxx.20.198
orionka:

megi-the-pes:

Lidi, nechte toho. mastnacek dělá plno věcí, které zveřejňovat nemůže. A pravdu má ten, kdo si myslí, že kdybyste nepobíhaly po iF jak spameři a nevkládali všude praštěnosti, tak to nestopli. Myslíte, že se s námi teď někdo bude bavit?

orionko, SZ na iF nepřijímám, jsem zablokovaná. :-) :-) Tady nahoře je červená obálka vpravo, pište tam

sbíráme souhlasy se sdílením obsahu vytvořeném uživateli iF

Murielka
Murielka (8 příspěvků) 31.05.2023, 13:10:16 xxx.xxx.9.235

Dobrý den,

tak jsem tady taky z Ifauny. Ne ze bych tam nejak prispivala, ale nasla jsem si tam spoustu info :) Tak snad se mi bude libit i tady 😉

Zrzavci
Zrzavci (2879 příspěvků) 31.05.2023, 13:19:17 xxx.xxx.226.6
Murielka:

Dobrý den,

tak jsem tady taky z Ifauny. Ne ze bych tam nejak prispivala, ale nasla jsem si tam spoustu info :) Tak snad se mi bude libit i tady wink


Já myslim, že jo.

Koukala jsem s nadšením, že třeba u koní je Horsana, která dneska psala, podle mě něco moc důležitýho pro ostatní,  a že řetězec  předávání zkušeností  se nepřetrhá a všechny ty roky nevyšumí do prázdna a to je skvělý.  Já se z toho raduju hodně moc. My jsme toho už tolik ztratili za ty desetiletí - třeba z léčitelství, bylinkářství, že každá užitečná informace, která nezmizí,se počítá.

Fikovnice
Fikovnice (4321 příspěvků) 31.05.2023, 13:21:23 xxx.xxx.20.198
Murielka:

Dobrý den,

tak jsem tady taky z Ifauny. Ne ze bych tam nejak prispivala, ale nasla jsem si tam spoustu info :) Tak snad se mi bude libit i tady wink


Prosím Vás a měla jste stejný nick i tam? Vůbec si Vás nevybavuji. Vím, že píšete, že jste spíše jen četla...

Fikovnice
Fikovnice (4321 příspěvků) 31.05.2023, 13:22:45 xxx.xxx.20.198
Zrzavci:
Murielka:

Dobrý den,

tak jsem tady taky z Ifauny. Ne ze bych tam nejak prispivala, ale nasla jsem si tam spoustu info :) Tak snad se mi bude libit i tady wink

Zrzavci
Zrzavci (2879 příspěvků) 31.05.2023, 13:25:32 xxx.xxx.226.6

Fikovnice:

Já jsem také ráda...jen mě mrzí, že nás to přetrhlo. Část lidí je na FB (já taky, ale nevyhovuje mi) a sem asi nepřijdou. No, co se dá dělat, že jo...


já myslím, že ono si to sedne, vemte v potaz, že i tam lidi odcházeli, přicházeli. nebo se odmlčeli - já jsem taky měla několikaletou pauzu.

Murielka
Murielka (8 příspěvků) 31.05.2023, 13:45:50 xxx.xxx.9.235
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 31.05.2023, 13:21:23

Ano měla jsem tam stejny nick, ale jesttli jsme napsala jeden dva prispevky vic asi ne :D procitala jsem vycvik psu a pak rady ohledne lihnutí a chovu drubeze. Do diskuzi se moc nezapojuji, ale zkusim to trosku zmenit 😄

Fikovnice
Fikovnice (4321 příspěvků) 31.05.2023, 13:54:53 xxx.xxx.20.198

Přátelé, psala jsem opakovaně Megi omluvu, že se zatím nemůžu z IF deaktivovat.

Mj. tam mám každý den pěknou řádku nových SZ. Jedna dnešní mě tedy ale překvapila: Lavacca!!! Pamatujete si ji někdo??? My si psaly kdysi pradávno, ale i soukromě! Pravdou je, že byla víc kočkařka, i když co vím, tak měli zvířectva habakůk. Tak jsem jí poslala kontaktní údaje na sebe a hned ji pozvala sem. Kéž by se zaregistrovala, byla to extrémně fajn osoba!❤️ Dokonce, když jsem tehdy potřebovala transfúzi pro mého tehdy vážně nemocného kocoura, nabídla mi kocoura svého jako dárce!👍

Anonymní (neregistrovaný) 31.05.2023, 13:57:37 xxx.xxx.0.1
Jůj Murielko, vy cchováte křepelky?
Rapotačka (neregistrovaný) 31.05.2023, 14:01:21 xxx.xxx.224.165

Připomínám: 

když už je tu téma "Suchá zahrada", myslete prosím na ptáky a dopouštějte nádrže  na vodu až po okraj, aby se i ptáci v těchto vedrech mohli napít.

(pítko na zem pro ježky, veverky, králíky)


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.