Aktuálně: 4 682 inzerátů177 420 diskuzních příspěvků17 793 uživatelů

IFAUNA KOMUNITA

mastnacekk
mastnacekk (528 příspěvků) 31.05.2023, 10:51:14 xxx.xxx.0.1
Odpověď na příspěvek uživatele Fatia z 31.05.2023, 10:48:37

S timhle pristupem veskera historie diskuzi na ifaune muze jit do kopru. To by me fakt zajimalo, jak by se konkretne vam libilo, kdyby se povedlo to presunout jinam. To by to mel nekdo promazat?

PumaCZ
PumaCZ (78 příspěvků) 31.05.2023, 10:54:45 xxx.xxx.0.1
mastnacekk:

kdyz uz i admin cituje predeslej prispevek, tak je neco hodne spatne, at to jde od ruky.


Vazeny pane, 

vubec jsem se k vam nechtela vyjadrovat, ale to, co tu predvadite, je vazne uz neskutecne. 

Od zacatku jste vulgarni na vsechny, kteri si dovoli projevit svuj nazor, ktery je rozdilny od toho vaseho. Od prvniho okamziku jste se snazil vsechny presvedcit, ze jedinou cestou je malochov (uz na iFaune, tady i na FB), a kdyz se vam to nepodarilo, zacal jste byt neprijemny a na vsechny utocit. Proste chovani maleho vztekleho ditete. 

Naucte se respektovat ostatni a vyjadrovat se jako inteligentni slusny clovek. Urcite takovym pristupem dosahnete mnohem vice, nez tim, ktery jste nam tu doposud predvedl a kterym jste si tu jen vsechny znepratelil. 

Mejte se hezky

 

Jeste dodatek k tomuto vasemu prispevku:

"Oslovovat koho? Tech 20 pejskaru co sem preslo? Kdyby lidi normalne uvazovali a jednali, tak jeste diskutovali na ifaune. Co k tomu vid dodat? Histerie."

Od 24.5., kdy se na iFaune zvolil presun sem, se zde registrovalo jiz pres 200 novych uzivatelu. Ano, pejskarky jsou zde nejaktivnejsi a nejhlasitejsi, jak tomu bylo vzdy i na iFaune, ale hystericky (ano, dle ceskeho pravopisu s y) jste tu byl doposud predevsim vy. Nehlede na to, ze tyto uzivatelky svou aktivitou neskutecnym zpusobem pomahaji zdejsimu webu. 

mastnacekk
mastnacekk (528 příspěvků) 31.05.2023, 11:08:45 xxx.xxx.0.1

Napisu k tomu vsemu posledni vec a stavejte se treba na hlavy. 

Kdyz uz ifauna padla, chtel jsem dostat lidi na malochov z jednoho prostyho duvodu. Je to forum slozeny hlavne z vydedencu ze sekce ovce a kozy z ifauny z roku 2018. Po uprku sekce ovce a kozy na ifaune umrela. Jelikoz chovatele maji byt na jednom miste ( milion diskuzi o psech, rybickach atd je kontraproduktivni ). Kazdej dalsi portal je tristeni sil ( clenu ) a ovce a kozy se tam s nejvetsi pravdepodobnosti nepresunou uz nikdy. Ne ti pusvodni z ifauny. Ale ono je to vlastne jedno, ovce a kozy sezerou vlci a po ovcacich a kozarich nestekne ani pasteveckej pes. Neverim zadnymu projektu, kterej neni financovanej jen z dobrovolnych prispevku clenu. Ale kdyz nekoho bavi zacinat co chvili nekde od zacatku, kazdyho vec. Prima konkurence ifauny ktera ma i inzerci nema sanci nebo mizivou ziskat jeji archiv a zachovat letite zkusenosti chovatelu s takovym rozsahem. Je me jedno kde to bude ulozene, kdyz to bude pristupne vsem a nejlip bez reklam na strankach. Myslite ze je to tohle misto? Ja si myslim ze ne.

Konec hlaseni.

Zrzavci
Zrzavci (2927 příspěvků) 31.05.2023, 11:18:30 xxx.xxx.226.6

assil

Tak teď nevím, nebyly na ifauně citace jen na poslední příspěvek? Tohle se mi zdá tak nějak zbytečně dlouhý a nepřehledný, co myslíte?


Máš možnost citaci upravit, či úplně smazat, já nechala jen to Tvoje poslední

megi-the-pes
megi-the-pes (2290 příspěvků) 31.05.2023, 11:19:36 xxx.xxx.210.64

Lidi, nechte toho. mastnacek dělá plno věcí, které zveřejňovat nemůže. A pravdu má ten, kdo si myslí, že kdybyste nepobíhaly po iF jak spameři a nevkládali všude praštěnosti, tak to nestopli. Myslíte, že se s námi teď někdo bude bavit?

orionko, SZ na iF nepřijímám, jsem zablokovaná. :-) :-) Tady nahoře je červená obálka vpravo, pište tam

sbíráme souhlasy se sdílením obsahu vytvořeném uživateli iF

Thielli
Thielli (605 příspěvků) 31.05.2023, 11:23:25 xxx.xxx.65.248

A nyní již k vláknu, které se zde proplétá poslední dny.

Já vám nevím jistě, ale přijde mi, že osoba, která zde dnes výrazně plní vlákno k tématu administrativy, patří k těm lidem, kteří (stejně jako můj hnědý pes) - potřebují mít za každou cenu poslední štěk. Každá (ideálně rozzlobená) reakce v nich rozleje chemikálie vedoucí k dalšímu příspěvku.

Pokud diskutující uklouzne z konstruktivních připomínek k lacinému pohrdání skupinou (zde např. "pejskaři"), řekne tím o sobě mnohé a diskuse přestává být diskusí a stává se pohazováním špíny.

A od lidí, kteří tento způsob interakce vyhledávají, je nejlepší odejít a nereagovat na více. 

 

Fatia
Fatia (92 příspěvků) 31.05.2023, 11:26:17 xxx.xxx.48.6
Ale ona diskuze na ifaune jde do kopru, však o tom se bavime, ne? Megi a Varaxi, snad se nepletu, udělaly zálohu. Varaxi ofline pro soukromé účely, Megi usiluje o přesun jinam, sem? A Megi také žádá o svolení příspěvky využít. Můj souhlas dostane, protože jasně říká, co s datovým souborem diskuse ifauna plánuje udělat. Ifauna neříká, co s datovým souborem diskuse ifauna plánuje udělat, proto tam svoje data nechat odložená nechci.
megi-the-pes
megi-the-pes (2290 příspěvků) 31.05.2023, 11:30:20 xxx.xxx.210.64

Jenže iFauně jste registrací dali souhlas s tím, že si s Vašimi daty může dělat deset let, co chce. I je prodat.

Mazat se dá díky jednomu paragrafu, ale má to háček. Koho to zajímá, napište zprávu.

orionka
orionka (531 příspěvků) 31.05.2023, 11:48:47 xxx.xxx.82.160

Zrzavci:

Anonymní: ANO napsat, ale kam? Prstem do písku, nebo Megii do SZ na Fauně? (píšete si s prababičkou)

Jojo, Orionko, do SZ - ale tady - takže až budete asi?? zaregistrovaná Orionka a ne anonymní Orionka, tak stejně jako na Ifauně, máte možnost-  vedle svého jména nahoře na stránce vpravo uvidíte obálku. Kliknete a stejně jako na ifauně napíšete meg..a ono s to už nabídne samo. 

 


Jupí, jsem zaregistrovaná ( snad )

orionka
orionka (531 příspěvků) 31.05.2023, 11:50:57 xxx.xxx.82.160

orionka:

Zrzavci:

Anonymní: ANO napsat, ale kam? Prstem do písku, nebo Megii do SZ na Fauně? (píšete si s prababičkou)

Jojo, Orionko, do SZ - ale tady - takže až budete asi?? zaregistrovaná Orionka a ne anonymní Orionka, tak stejně jako na Ifauně, máte možnost-  vedle svého jména nahoře na stránce vpravo uvidíte obálku. Kliknete a stejně jako na ifauně napíšete meg..a ono s to už nabídne samo. 

 

Jupí, jsem zaregistrovaná ( snad )


A dokonce mi to zobrazilo citaci !

A teď ještě : Mám na iFauně zrušit, nebo se o tom ještě vede diskuze ? 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.