Aktuálně: 4 597 inzerátů178 081 diskuzních příspěvků17 802 uživatelů

IFAUNA KOMUNITA

Lily
Lily (163 příspěvků) 30.05.2023, 22:41:10 xxx.xxx.133.234
mastnacekk:

Pro me za me se deaktivujte, me zajima obsah, ne kdo to psal. K tomu vedeni ifauny. V roce 2018 jsem byl s tehdejsi myslim ze majitelkou v komtaktu i po telefonu. A byla dost zaskocena sprostotou hlavne \'damicek\' z diskuze. Vidim to i ted ty sklony. A to delali jen ten soucasnej vzhled a funkce!!! Baby jim sproste nadavaly a histercily. Ani bych se nedivil, ze si s prodejem oddechli. Lidi umi bejt totiz pekny ***** kvuli kokotine. ****** kvuli malichernostem, ze? Js em programator 17 let, vim jak lidi tezce nesou zmenu fontu v tlacitku a taky vim, ze si za chvili zvyknou na cokoli. Z programatorskyho hlediska je nejvetsi umeni udelat vec jednoduse a srozumitelne i pro inzenyry.


Ano, taky jsem programátorka. Ano, lidi si těžko zvykají na změny, ale když něco takového dělám, tak s tím musím počítat a nebrat si to k srdci. Naopak bych řekla, že dnes už jsou lidé na tyhle změny poměrně zvyknutí. 

Spokojení nebudou nikdy všichni, ale absolutní zrušení diskuze je blbost. Která navíc ani produktově nedává úplně smysl, protože iFauna měla v tomhle výhodu oproti třeba konkurenci ve stylu bazos.cz

Jejich vize v odstranění množíren je více nereálná a časově náročná myšlenka (a tím pádem i finančně, ať už to bude někdo vše dělat ručně, nebo si na to budou tvořit nějaké automatické kontroly), než nějaké ponechání diskuze.   

Fatia
Fatia (92 příspěvků) 30.05.2023, 23:42:54 xxx.xxx.205.210
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 30.05.2023, 23:29:34

To jde, na googlu smazat recenzi? Nám se to nepodařilo a to je to recenze ve stylu "nikdy jsem tam nebyl, ale tohle nemůže fungovat, 2 hvězdy." Kazí nám to dost průměr, taková pitomá recenze :D

Edit. aha, ne na googlu, ale na firmy.cz, náročný den, jdu spát :)

Daja
Daja (430 příspěvků) 31.05.2023, 05:11:37 xxx.xxx.68.94
megi-the-pes:

Můžem. :-)


Dobrý ránko,

mezi já Vás kopnu do kostky😉celou dobu čekám na pokyn a vy ho spustíte, když víte, že už chrápu👍.

Jdu na to.

Dája

Zrzavci
Zrzavci (2947 příspěvků) 31.05.2023, 08:12:06 xxx.xxx.226.6
megi-the-pes:

Můžem. :-)


Dobře jdu na to, ale jak to mám udělat správně prosím? Když deaktivuju  ve svém profilu pod informací, kdy jsem byla naposledy přihlášená - stačí to?

Zrzavci
Zrzavci (2947 příspěvků) 31.05.2023, 08:18:01 xxx.xxx.226.6
mastnacekk:

Pro me za me se deaktivujte, me zajima obsah, ne kdo to psal. K tomu vedeni ifauny. V roce 2018 jsem byl s tehdejsi myslim ze majitelkou v komtaktu i po telefonu. A byla dost zaskocena sprostotou hlavne "damicek" z diskuze. Vidim to i ted ty sklony. A to delali jen ten soucasnej vzhled a funkce!!! Baby jim sproste nadavaly a histercily. Ani bych se nedivil, ze si s prodejem oddechli. Lidi umi bejt totiz pekny ***** kvuli kokotine. ****** kvuli malichernostem, ze? Js em programator 17 let, vim jak lidi tezce nesou zmenu fontu v tlacitku a taky vim, ze si za chvili zvyknou na cokoli. Z programatorskyho hlediska je nejvetsi umeni udelat vec jednoduse a srozumitelne i pro inzenyry.


Já si nemyslím, milý mastnacku, že by báby hysterčily kvůli nesmyslům. Ta vlna se zvedla a i vy sám jste v té vlně byl - kvůli nejpodstatnější věci - zkušenostem, informacím a radám. A kvůli neprofesionálnímu jednání adminů. Toť gró celýho tohodle příběhu. Nějakej fontm vzhled a třeba i smysluplný omezení by pro mě osobně bylo naprosto fučík. Tohle je, řekla bych trochu jiná záležitost a není se co divit, že se dámičky a nejen dámičky zvedly a ozvaly.A kdyby paní adminka nejednala tak jak jednala, nikdo by se tu o ní nezmínil. Ale může to být jedno, ne? Nepředpokládám, že někdo z ifauny chodí za těmi, které vypnuli, proč by to dělali.

Buggyra
Buggyra (3329 příspěvků) 31.05.2023, 08:21:24 xxx.xxx.198.226

Zrzavci:

Dobře jdu na to, ale jak to mám udělat správně prosím? Když deaktivuju  ve svém profilu pod informací, kdy jsem byla naposledy přihlášená - stačí to?


No to záleží na tom, čeho chcete dosáhnout. Podle toho, co tu zaznělo, deaktivací pouze zneviditelníte svůj profil a jeho přiřazení k příspěvkům pro vnější uživatele, ale zřejmě zůstane pro iFaunu archivovaný (tj. můžete si ho nechat znovu aktivovat).

Pro zrušení celé informace o vašem pobytu na iF byste musela adminy požádat o výmaz kompletní.

Rozdíl je vidět v diskusích, kde se objevují uživatelé s deaktivovaným profilem a uživatelé neregistrovaní.

Snad to píšu dobře.

megi-the-pes
megi-the-pes (2299 příspěvků) 31.05.2023, 08:23:09 xxx.xxx.210.64

No... iF má od nás licenci na deset let. Takže by na žádost měla odstranit vše, co je tam déle jak deset let. A taky výmaz os. údajů - včetně IP adres.

Vtipné, že to měla odstranit sama automaticky. To neva. Na co nám je autorský zákon a GDPR. :-)

To by chtělo udělat asi dřív než deaktivaci, protože pak jim nemáte jak napsat.

Deaktivace je vlevo dole v profilu.

Myslím, že ty diskuze jsou cenné, když si člověk počte, zjistí, kdo je kdo, že něco ví, má zkušenosti.

A když neuvidím kdo je kdo? Tak mě to zas tak nebaví a nevěřím ani slovu. :-)

Zrzavci
Zrzavci (2947 příspěvků) 31.05.2023, 08:27:54 xxx.xxx.226.6
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 31.05.2023, 08:23:09

Přesně tak, najde se tam dost cenných rad a bez toho, že se v tom budu moci zorientovat, to dost ztrácí. 

Fajn, takže jim mám napsat přes SZ?  Právě nechci se deaktivovat dříve, než tohle vyřídím, nechci, aby tam po mě zbylo co není nutné. 

A předpokládám, že můžu každý rok požádat o výmaz roku předcházejícího, že? To půjde emailem, ne?

edit a ještě- nějaká rychlá cesta, jak zjistit, že skutečně udělali to, co chci? 

Anonymní (neregistrovaný) 31.05.2023, 08:49:52 xxx.xxx.82.160
Orionka je tady. Zatím neregistrovaná. Mám se deaktivovat na fauně už ? Nebo napsat ANO ? Taky někdy musím pracovat a neviset furt......na telefonu. V práci nemám internet.
Zrzavci
Zrzavci (2947 příspěvků) 31.05.2023, 08:52:13 xxx.xxx.226.6
Anonymní: Orionka je tady. Zatím neregistrovaná. Mám se deaktivovat na fauně už ? Nebo napsat ANO ? Taky někdy musím pracovat a neviset furt......na telefonu. V práci nemám internet.

Hurá.

Napsat ANO už můžete,

s deaktivací - jestli jsem pochopila - předcházet by tomu měl krok, že jim napíšete, aby vše o Vás vymazali - viz. dnešní  odpověď Megí pro mě.  a deaktivovat se až poté, co to udělají.

Anonymní (neregistrovaný) 31.05.2023, 08:59:29 xxx.xxx.82.160
ANO napsat, ale kam? Prstem do písku, nebo Megii do SZ na Fauně? (píšete si s prababičkou)
Odberryho
Odberryho (286 příspěvků) 31.05.2023, 09:03:17 xxx.xxx.18.91
Na fauně napište soukromou zprávu uživateli Ifauna s žádostí o vymazání diskuzních příspěvků a diskuzí, které jste napsala. Počkejte, až to udělají a deaktivovat až potom.
Buggyra
Buggyra (3329 příspěvků) 31.05.2023, 09:07:37 xxx.xxx.198.226

Jako... pozor na to. Pokud iF požádáte o zrušení registrace (tj. anonymizace veškerého obsahu pod vaší registrací) a pak budete následně třeba za rok chtít po nich, aby vymazali vaše 11 let staré příspěvky do diskuse, bude mít iF jak dohledat, které příspěvky byly vaše, když u nich nebude příznak IP adresy ani přezdívka? Nevím, ptám se...

I když.... teď mě napadá, že to je asi bezpředmětná úvaha, když diskuse smažou. Ale vlastně...víme, že je smažou komplet? Můžou si je archivovat, že.

Zrzavci
Zrzavci (2947 příspěvků) 31.05.2023, 09:11:51 xxx.xxx.226.6
Anonymní: ANO napsat, ale kam? Prstem do písku, nebo Megii do SZ na Fauně? (píšete si s prababičkou)

Jojo, Orionko, do SZ - ale tady - takže až budete asi?? zaregistrovaná Orionka a ne anonymní Orionka, tak stejně jako na Ifauně, máte možnost-  vedle svého jména nahoře na stránce vpravo uvidíte obálku. Kliknete a stejně jako na ifauně napíšete meg..a ono s to už nabídne samo. 

 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.