Aktuálně: 4 597 inzerátů178 067 diskuzních příspěvků17 802 uživatelů

IFAUNA KOMUNITA

Exddie
Exddie (9 příspěvků) 30.05.2023, 12:42:59 xxx.xxx.226.252
Tyjo, tak koukám od ifauny docela změna, ale bude nám to muset stačit. Trochu mě štve že web nemá verzi pro telefon. Jinak ale přesun zahájen!
mastnacekk
mastnacekk (529 příspěvků) 30.05.2023, 12:45:56 xxx.xxx.0.1
Odpověď na příspěvek uživatele Varaxi z 30.05.2023, 12:38:30

Varaxi, to zasadni, hledani nefunguje a nemuze. Protoze hlednai probiha nad databazi. To co mate je zrcadlo. Ale tlacitko hledat vyhledava dal na ifauna.cz, zkuste si to a podivejte se kam vas to presmerovalo v adresnim radku. Vy muzete pouze v pruzkumnikoj najet do slozky kde ma te zalohu a dat vpravo nahore hledat, to vam vyplivne seznam html souboru a pak jeden po druhym otvirate.  Pokud mate v systemu vypnuty indexovani, tak vam nebude fungovat ani ten fulltext. 

Zrzavci
Zrzavci (2947 příspěvků) 30.05.2023, 12:57:33 xxx.xxx.226.6

Já jsem druhý! Metálal. Díky za inspiraci, já si toho červeného tlačítka vůbec nevšimla. Mě je do téhle digitální doby vyloženě škoda.smiley


Nebojte, já bojuju z posledních sil 😄

Zrzavci
Zrzavci (2947 příspěvků) 30.05.2023, 13:03:40 xxx.xxx.226.6
honzapm:

Ano, na iF mohou kamkoliv. Ale vzhledem k tomu, že poslední měsíce nestíhali vůbec nic - ani diskusi, ani inzerci, a jejich tým je fakt malý (možná dva lidi), tak bych se uklidnil a nemyslel si, že oni teď řeší nějaké nedůležitosti.

Oni teď hlavně řeší tu jejich novou verzi, novou podobu.

S tím mají absolutně hodně práce a celý ten předčasný exodus 

a vše tomu odpovídají - prostě nemohli ve dvou (nebo v jednom?)

hlídat všechnu tu nadálou debatu, tak to vypnuli celé. 

Oni teď přechází na vše nové, ladí. 


No doteď stíhali hlídat a vytvářet pošahaný dotazy , aby se rozproudila debata a inzerenti byli spokojení a najednou nestíhají? Prtky, jen jsou milé paní Šárce proti srsti naše reakce. Mně vypla poté, co jsem se jí zeptala, zda se jí bude dobře spinkat s vědomím toho, že se podílí na tom, že zmizí neskutečné množství znalostí a informací a hodila jsem jí tam odkaz na úplně čerstvý dotaz člověka  s ochrnutým psem, kde mu bylo odpovězeno někým, kdo si tím se psem prošel taky. Za tohle, ne za diskuzi jako takovou, doufám, že až oni budou potřebovat se ptát, budou mít prázdný ruce. A ta madam nesympatická, místo, aby - ale no nic, to nemá cenu, se budu zbytečně rozčilovat, čůza jedna nepříjemná. A není to z osobního hlediska, je mi baba fučik. Vadí mi ten princip.

mastnacekk
mastnacekk (529 příspěvků) 30.05.2023, 13:13:24 xxx.xxx.0.1

Je hezke, jak jsou vsichni chytry jako radia a vycitaji sebereflexi a svedomi teamu ifauny a pritom by to u nich clovek pohledal marne. Roky jste tam stastne psali, plevelili citacema, plkama a fotkama o nicem, zdarma. Nezastavam si nikoho, ale, uz by to trosku chtelo vychladnout a ubrat plyn. Kdo jste kdy byl v podobny pozici jako team ifauny?  

megi-the-pes
megi-the-pes (2299 příspěvků) 30.05.2023, 13:16:19 xxx.xxx.210.64

Osvětlím, no.

Mám staženo a funkční. Velikost je skvělá.

Taky jsem si tam připsala odpovědnost, pojďte mne zavřít...

Má se to tak, že stahování je ok.

Sdílení ne.

Kdo mi dá souhlas, toho můžu sdílet.

Kdo mi souhlas nedá, vymažu jeho příspěvky.

A pak to vyvěsím veřejně, ať z toho má nový vlastník hodně korun. :D :D

Přemýšlím nad ebookem. Ale na to fakt potřebuji souhlas uživatelů.

A jinak teda mě ti deaktivovaní a s vymazanou profilovou foto docela... ale já vám to tam dokreslím. :D

Do zprávy napište: ANO

a já pošlu text k souhlasu. Dám tam mě a rovnou i majitele tohoto webu.

Koho nenajdeme, smažu. Takže kdyby se někdo nudil, napište mu, koho znáte.

 

 

 

Zrzavci
Zrzavci (2947 příspěvků) 30.05.2023, 13:20:04 xxx.xxx.226.6

zbynek:Fikovnice:Sarah01:Fikovnice:assil:

A odpověděla ti, Jani?

Ne, ale asi jsem to ani nečekala...

Já jsem si s ní psal, ale výsledek je stejně nula. Samé nejde, neexistuje, není možné. Paní Šárka je jen postava nových majitelů a nezmůže vůbec nic, tam už jsou karty rozdané.


No já jsem chtěla napsat, že rozdaný to ta pani má, ale........ ne to psát nebudu přece. Nicméně - admini a původní majitel měli a mohli vysvětlit kupujícímu o čem tento web je - majitel nemusel prodávat zrovna těmhle. Kdyby to někomu za to stálo. Já svoje pozemky taky neprodám šmejdům, co na tom chtěj pěstovat řepku. Ať si narvou prachy do trenek, prachy nejsou všechno. Vybudovali jsme tam za stejných 20 let (shodou okolností) důležitou oázu pro zvířata a tak to taky zůstane.

Ešče že já nejsem šárka! To se mi ulevilo 😄

mastnacekk
mastnacekk (529 příspěvků) 30.05.2023, 13:20:53 xxx.xxx.0.1
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 30.05.2023, 13:16:19

megi, nic proti, ale co by treba na takovou akci rekli mistni majitele viz? 

Zamyslete se nad tim, nic proti vam ani chovuzvirat. Jediny co me se nelibi, ze tady jsou reklamy a je to prima konkurence ifauny. Mozna to je pravne v poradku, ale podle prava nekdy dostane pestitel travy vic nez vrah... vite jak to myslim?

 

všechna práva vyhrazena / zákaz kopírování veškerého obsahu webhostingové služby zajištuje webglobe.cz © 2006-2023 chovzvirat.cz

megi-the-pes
megi-the-pes (2299 příspěvků) 30.05.2023, 13:21:07 xxx.xxx.210.64
Zrzavci:
honzapm:

Ano, na iF mohou kamkoliv. Ale vzhledem k tomu, že poslední měsíce nestíhali vůbec nic - ani diskusi, ani inzerci, a jejich tým je fakt malý (možná dva lidi), tak bych se uklidnil a nemyslel si, že oni teď řeší nějaké nedůležitosti.

Oni teď hlavně řeší tu jejich novou verzi, novou podobu.

S tím mají absolutně hodně práce a celý ten předčasný exodus 

a vše tomu odpovídají - prostě nemohli ve dvou (nebo v jednom?)

hlídat všechnu tu nadálou debatu, tak to vypnuli celé. 

Oni teď přechází na vše nové, ladí. 

mastnacekk
mastnacekk (529 příspěvků) 30.05.2023, 13:22:56 xxx.xxx.0.1
Odpověď na příspěvek uživatele Zrzavci z 30.05.2023, 13:20:04

Zrzavci, takhle to na svete nechodi, meli jsme zdarma inzerci, zdarma neomezenej prostor pro diskuzi atd. Me to nasralo uplne stejne jako kazdyho druhyho, ale vocad pocad. 

Zrzavci
Zrzavci (2947 příspěvků) 30.05.2023, 13:23:59 xxx.xxx.226.6
mastnacekk:

Je hezke, jak jsou vsichni chytry jako radia a vycitaji sebereflexi a svedomi teamu ifauny a pritom by to u nich clovek pohledal marne. Roky jste tam stastne psali, plevelili citacema, plkama a fotkama o nicem, zdarma. Nezastavam si nikoho, ale, uz by to trosku chtelo vychladnout a ubrat plyn. Kdo jste kdy byl v podobny pozici jako team ifauny?  


Já si třeba dovolím říct, že ano. A vlastně do puntíku.  A protože jsem - a že to byla vysněná práce - nesouhlasila s tím, jaký trend nový majitel zaváděl a jak se choval na trhu a k zaměstnancům, potažmo i klientům, dotlačila jsem ho svým jednáním k tomu, že mou pozici musel zrušit, aby se mě mohl zbavit. Na to jsem hrdá.  Nebudu se podílet na něčem s čím nesouhlasím. A tučně mi to musel ještě zaplatit. 

A jak jsem psala výš - máme pozemky o které je neustále nějaký zájem. Nejsou na prodej, nejsou. Udělali jsme tam malý ráj pro volně žijící zvířata a řepku tam nikdo dávat nebude.

Zrzavci
Zrzavci (2947 příspěvků) 30.05.2023, 13:28:05 xxx.xxx.226.6

megi-the-pes:

A co myslíte, že by se stalo s jejím pracovním místem, kdyby se té diskuzi nevěnovala, jak má nařízeno? Chápu, že to vytočilo hodně lidí, ale

vy se v dnešní době necháte vyhodit? Pro princip?

Tak to smekám. Já ne. Mám na krku nějaké závazky.


Ale jo jasný, já chápu, že nezačne třeba točit výpovědí nad hlavou, jako bych to udělala já, protože tohle jsou věci, který neumím pokousat, každopádně ta smrš´t je její aktivitka. Von ten švédskej tendlencto česky neumí. Jsme Češi, vždy si cestu umíme najít, nebo min. držet kušnu.

Fikovnice
Fikovnice (4565 příspěvků) 30.05.2023, 13:37:57 xxx.xxx.63.208
Varaxi:
mastnacekk:

K cemu vsemu to bude, az zmizi aktualni verze ifauny s diskuzema. Plkat o blbostech lze kdekoli. Inzerovat lze kdekoli. Ale rychle najit odpoved na palcivej problem? Nebude kde. Varoval jsem, at si lidi rozmysli kam se vrtnou. Nic proti tomuhle portalu, ani omylem. Ale je to diky inzerci primy konkurent budou ifauny.  Takze moznost presunout sem jeji zaarchivovanou diskuzi = 0 a tim pro me vsechno konci. Na bezduche plkani je vhnodnejsi FB, tam nikdo prostor a vytizeni serveru neustalym citovanim a nahravanim obrazku z prochazek resit nemusi.

Varaxi
Varaxi (514 příspěvků) 30.05.2023, 14:04:07 xxx.xxx.191.80
mastnacekk:

Je hezke, jak jsou vsichni chytry jako radia a vycitaji sebereflexi a svedomi teamu ifauny a pritom by to u nich clovek pohledal marne. Roky jste tam stastne psali, plevelili citacema, plkama a fotkama o nicem, zdarma. Nezastavam si nikoho, ale, uz by to trosku chtelo vychladnout a ubrat plyn. Kdo jste kdy byl v podobny pozici jako team ifauny?  


iFaunu jsem milovala. O změně si myslím svoje, ale nikde jsem to nekritizovala. Psala jsem, že tím iFaunu pohřbí, a psala jsem, že se mi nelíbí mazání příspěvků, které odkazovaly na jiný web. 

Vzhledem k tomu, že to nehodlám veřejně sdílet a že na tom nebudu vydělávat, opravdu si nemyslím, že by moje svědomí s tím mělo mít problém. 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.