Aktuálně: 4 597 inzerátů178 081 diskuzních příspěvků17 802 uživatelů

IFAUNA KOMUNITA

Tassia
Tassia (4 příspěvků) 30.05.2023, 14:08:45 xxx.xxx.8.158

Přestože jsem roky byla hlavně tichý pozorovatel IF, tak pro mě byly příspěvky zdejších diskutujících neskutečně cenné. Jsem ráda, že se v takovém počtu zorganizoval přesun sem a atmosféra této komunity nezanikne. A snad se u mě do roka se zadaří příchod psího člena rodiny a budu mít také čím přispívat do diskuze.

megi-the-pes
megi-the-pes (2299 příspěvků) 30.05.2023, 14:38:20 xxx.xxx.210.64

mastnacku, já nechcu kopírovat web chovzvirat :-)

hele, až budete mít malé děti, na krku hypotéku, psy, kočky, slepice

a Fialu, tak uvidíte

ve skutečnosti s tou Š. emoce zamávaly stejně jako s vámi a

myslím, že řekla víc než měla dovoleno. Nechte ji být.

Lily
Lily (163 příspěvků) 30.05.2023, 14:53:04 xxx.xxx.44.5

Já mám radost, že se našla náhrada za iFaunu a že je to její konkurence mě teda netrápí ani trochu. Kdo chce kam, pomožme mu tam. Netuším, kolik platili za uložiště.Chápu, že to mohlo být pro ně příliš drahé. Ale to bych pochopila spíše, kdyby diskuze existovali rok, pokud překročí určitou kapacitu uložiště.

 

Což by taky asi nevyhovovalo všem, ale zaříznout diskuzi nepovažuji za šťastné řešení.  To omezení zvířat též. Protože pokud je web napsaný správně, tak kromě většího množství inzerátů by to neměl být technicky takový problém...

Nějaká údržba či tak by měla být v pohodě.  Moderování bych nutně nevedla. Max někdo, kdo to po nahlášení zkontroluje, což tam asi stejně bude někdo, kdo bude řešit inzerci a spol... 

 

A že se nikde nedá plkat zadarmo a dávat tam fotky? Ale to snad ne... Vinted má taky diskuze zcela zdarma. Právě díky těm diskuzím tam jedou i obchody navíc.Člověk si tam popláče, pokecá a zároveň nakoupí. Diskuze je vlastně taková reklama. 

Věřím, že díky tomuto nešťastnému řešení iFauny na tom vydělá ChovZvirat. :)   

Zrzavci
Zrzavci (2947 příspěvků) 30.05.2023, 14:54:38 xxx.xxx.226.6
Sarah01: Jako nevím, kdo měl na iFaune inzerci zdarma, já tedy za ni musela zaplatit.

No a potažmo, tím, že člověk musel neustále odhrnovat reklamu, aby se dostal k samotnýmu, co ho  zajímalo, tak jsme svým způsobem "platili" tou reklamou, v který to plavalo.

Zrzavci
Zrzavci (2947 příspěvků) 30.05.2023, 15:04:27 xxx.xxx.226.6
Tassia:

Přestože jsem roky byla hlavně tichý pozorovatel IF, tak pro mě byly příspěvky zdejších diskutujících neskutečně cenné. Jsem ráda, že se v takovém počtu zorganizoval přesun sem a atmosféra této komunity nezanikne. A snad se u mě do roka se zadaří příchod psího člena rodiny a budu mít také čím přispívat do diskuze.


Aaa bude nový ščenátko? A už máte vybráno?

Tassia
Tassia (4 příspěvků) 30.05.2023, 16:48:22 xxx.xxx.78.44
Odpověď na příspěvek uživatele Zrzavci z 30.05.2023, 15:04:27

Nejprv jsem pokukovala po NO, gréníkách nebo choďácích. Nakonec mezi plemeny vyhrál čtvrtý adept, a to bílý švýcar. Teď už je to 5 let, co mám napůl bezpsí období, kdy na vlastního psa nebyly ty správné podmínky. Tak alespoň jednou měsíčně jezdím na víkend k rodičům a (teď už) jejich strakáčímu důchodci. Během léta nás čeká stěhování a milion dalších věcí, a až se všecko ustálí, snad se štěstí usměje s hafušou. 

zbynek
zbynek (922 příspěvků) autor webu
30.05.2023, 17:30:59 xxx.xxx.230.164

S paní Šárkou jsem si dnes chvíli dopisoval. V podstatě mi vysvětlila její postoj a omluvila se, že musela mazat příspěvky odkazující na chovzvířat.cz. Ani ona není z konce diskuze nadšená, sama by to nikdy nedopustila. Osobně vidím největší problém ve starém vedení iFauny. Prvně si měli proklepnout zájemce a zjistit co se s webem plánuje, ne jenom shrábnout nemalé peníze.

Daja
Daja (430 příspěvků) 30.05.2023, 17:49:48 xxx.xxx.68.94

Dobrý den,

megí prosím, smutně koukám, stále čekám na ten pokyn k deaktivaci.

Jinak, pokud nenastal čas.....tak ještě počkám 😛

Dája

balu
balu (1656 příspěvků) 30.05.2023, 19:36:42 xxx.xxx.72.176
zbynek:

S paní Šárkou jsem si dnes chvíli dopisoval. V podstatě mi vysvětlila její postoj a omluvila se, že musela mazat příspěvky odkazující na chovzvířat.cz. Ani ona není z konce diskuze nadšená, sama by to nikdy nedopustila. Osobně vidím největší problém ve starém vedení iFauny. Prvně si měli proklepnout zájemce a zjistit co se s webem plánuje, ne jenom shrábnout nemalé peníze.


Prachy jsou prachy. Myslím si, že je původnímu majiteli srdečně jedno, co s ifaunou nový majitel udělá. 

mastnacekk
mastnacekk (529 příspěvků) 30.05.2023, 21:18:43 xxx.xxx.27.248

Pro me za me se deaktivujte, me zajima obsah, ne kdo to psal. K tomu vedeni ifauny. V roce 2018 jsem byl s tehdejsi myslim ze majitelkou v komtaktu i po telefonu. A byla dost zaskocena sprostotou hlavne "damicek" z diskuze. Vidim to i ted ty sklony. A to delali jen ten soucasnej vzhled a funkce!!! Baby jim sproste nadavaly a histercily. Ani bych se nedivil, ze si s prodejem oddechli. Lidi umi bejt totiz pekny ***** kvuli kokotine. ****** kvuli malichernostem, ze? Js em programator 17 let, vim jak lidi tezce nesou zmenu fontu v tlacitku a taky vim, ze si za chvili zvyknou na cokoli. Z programatorskyho hlediska je nejvetsi umeni udelat vec jednoduse a srozumitelne i pro inzenyry.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.