Aktuálně: 4 624 inzerátů177 818 diskuzních příspěvků17 796 uživatelů

IFAUNA KOMUNITA

Thielli
Thielli (605 příspěvků) 31.05.2023, 09:23:55 xxx.xxx.65.248

Do ifauny jsem naskočila víceméně, když už motory byly vypnuty. I tak jsem se záhy po svém dotazu dozvěděla kvalifikovanou odpověď, ke které přibylo příjemné popovídání. Dovoluji se tedy přistěhovat rovnou do "novostavby" již s registrací a myslím, že budu radostným čtenářem a pokud budu disponovat validními informacemi, také se ráda podělím. 🙂

Zrzavci
Zrzavci (2947 příspěvků) 31.05.2023, 09:25:48 xxx.xxx.226.6
Thielli:

Do ifauny jsem naskočila víceméně, když už motory byly vypnuty. I tak jsem se záhy po svém dotazu dozvěděla kvalifikovanou odpověď, ke které přibylo příjemné popovídání. Dovoluji se tedy přistěhovat rovnou do "novostavby" již s registrací a myslím, že budu radostným čtenářem a pokud budu disponovat validními informacemi, také se ráda podělím. smiley


Jé! Velkopůdli! Ešivá teda vídím dobře profilovku, jsou to velkopůdli? Mám pro ně slabost.

Thielli
Thielli (605 příspěvků) 31.05.2023, 09:27:27 xxx.xxx.65.248
Odpověď na příspěvek uživatele Zrzavci z 31.05.2023, 09:25:48

Ano, už jsme se potakali na ifauně. Zdravím! Snažia jsem se tam odradit fotografií svízele se ssvízelem 😄

Buggyra
Buggyra (3326 příspěvků) 31.05.2023, 09:29:22 xxx.xxx.198.226
mastnacekk:

ja se z vas vazne pos...ru. Usilujeme o to, aby se komplet archiv presunul na malochov a vy tady vymejslite porad nejaky kraviny, jak decka.


Však jste řekl, že je vám to jedno, když se Megí ptala. Tak vo co de?

Co tak místo sprostot uživatele prostě slušně požádat, aby se nedeaktivovali a profily zatím nerušili?

Thielli
Thielli (605 příspěvků) 31.05.2023, 09:30:02 xxx.xxx.65.248
Odpověď na příspěvek uživatele Zrzavci z 31.05.2023, 09:25:48

Hnědému velkopůdlu právě praskl kolenní vaz (v šesti letech). Užíváme si dovču za 70 tisíc doma a kolem domu. 😕

mastnacekk
mastnacekk (528 příspěvků) 31.05.2023, 09:33:53 xxx.xxx.0.1

Jedna vec je deaktivace, to me je sumak, ale druha vec je otravovat ifaunu s mazanim prispevku. Rozlisujte. Ale potvrzuje se, ze lidi si zaslouzej akorat tak nas... do dlani.

Espiro
Espiro (355 příspěvků) 31.05.2023, 09:39:26 xxx.xxx.207.140

Mastnacku, vy máte na to vylučování nějakou obsesi? Jste vulgár, cholerik a vlastně netuším, proč tu s námi ztrácíte čas, když vás tak vytáčíme? Bylo to na fauně, je to tady. Táhnete se za zdejšími jako smrad a jste zbytečně sprostej... já vám akosi nerozumím. Proč sám sebe tak týráte komunikací se zdejší osádkou, která vás očividně ukrutně rozčiluje?

Odberryho
Odberryho (285 příspěvků) 31.05.2023, 09:51:28 xxx.xxx.18.91
Mastnacku, Vy jste od začátku tak nepříjemný člověk, že je mi úplně fuk, co chcete kam přesouvat. Kdybyste zdvořile požádal, tak je to jiná. Od začátku ale příšerně tlačíte Malochov, jste nepříjemný, že jsme se usadili jinde. Jediné, co jsem si z Vašich příspěvků vzala je to, že jste borec, co své práci rozumí a uživatelé jsou věčně nespokojené hysterky. Běžte prosím Vás pracovat do jiného odvětví, nebo Vás ta Vaše žluč sežere za živa.
mastnacekk
mastnacekk (528 příspěvků) 31.05.2023, 09:55:39 xxx.xxx.0.1
Odpověď na příspěvek uživatele Odberryho z 31.05.2023, 09:51:28

Zdvorile pozadal? :) histericke uzivatelky a uzivatele? :)) tak to jste dzoukar/ka. Tenhle typ lidi je me absolutne presne tam. Tlacenka vypada uplne jinak, ale jak je videt, kazdej mame ten prah bolesti jinde. 

Zrzavci
Zrzavci (2947 příspěvků) 31.05.2023, 09:57:42 xxx.xxx.226.6
mastnacekk:

Jedna vec je deaktivace, to me je sumak, ale druha vec je otravovat ifaunu s mazanim prispevku. Rozlisujte. Ale potvrzuje se, ze lidi si zaslouzej akorat tak nas... do dlani.


Proč to musíte takhle hrotit? Megí se do toho pustila hned souběžně s Varaxi, okamžitě a bez prodlevy, protože aby byla jistota, stejně tak s přesunem - první padl Chov zvířat. Já chápu i váš argument, že malochovu nehrozí, že ho někdo koupí, ale ono se může stát cokoliv, kdykoliv a kdekoliv a nikdy nemáte úplnou jistotu.( Tady nás přijali v tý velký vlně a myslím, že jsme jim tu všichni vděční). Megí to vzala komplet, Vy jste tuším uvažoval čistě jen o ovcích a hosp. zvířatech. To že něco někde vyjednáváte-pokud jsem to pochopila - většina lidí vůbec netuší. Není proto nutné, hned jim kálet na hlavu. Nebo jo?

Fatia
Fatia (92 příspěvků) 31.05.2023, 09:58:40 xxx.xxx.205.210
Odpověď na příspěvek uživatele mastnacekk z 31.05.2023, 09:33:53

mně třeba nejde o slova, já spíše četla než předávala rady a zkušenosti, ale vadí mi fotky. Nemyslím, že by je oni přímo prodali, zneužili... ale jsem prostě na svou elektronickou stopu háklivá, fauna byla jediný prostor, kam jsem své fotky občas dávala a i když pouze fotky psa, prostě nechci, aby zůstaly viset někde ve virtuálním prostoru, kde k nim já sama už přístup mít nebudu. Ifauna nezveřejnila, co s diskuzemi, fotkami v nich plánuje dál dělat. Všechno smaže? Všechno někde uloží, kde k tomu bude/nebude mít někdo další přístup? Jak budou taková mrtvá data zabezpečena? Takže já oslovím Ifaunu s žádostí o smazání, protože můj pocit a moje fotky. Nejde o šprajc, nejde o schválnost, jde o mou elektronickou stopu.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.