Aktuálně: 4 636 inzerátů177 746 diskuzních příspěvků17 796 uživatelů

Jak se vám venčí?

sutrik
sutrik (332 příspěvků) 25.06.2023, 17:10:49 xxx.xxx.72.153

Dneska jsme kousek popojely autobusem a vracely se pěšky. Na osmi kilometrech se několikrát úplně změnil ráz krajiny. Aneb mnoho tváří Železných hor.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Trickyvoo
Trickyvoo (399 příspěvků) 25.06.2023, 23:49:01 xxx.xxx.62.63

Včera jsem poprvé vyrazila po 14 denní nemoci. Muži oznámila, že to napoprvé nebudu přehánět a bude to jen kraťoučký. Tak nakonec jsem si asi po 1 km  řekla, že se mi jde dobře a zatočila do polí a protáhla si procházku tak na dvojnásobek, než jsem měla v plánu jít. Malina neměla zrovna šťastný den, po žihadlu od vosy, dostala ránu ohradníkem a jak pěkně probíjel, když byl zarostlý a to se psalo v jiném vlákně, že je to třeba podsekávat, jinak to nefunguje. Nějak jsem nebyla ve střehu, plus mě nenapadlo, že prázdnou ohradu bude strážit aktivní ohradník. Chuděrka moje malá. hned běžela pro pomazlení a já byla na sebe naštvaná. No ale až na tohle bylo nádherně a byla to hezká procházka.

Malina byla vzrovná, potkali jsme zajíce a jen za ním hleděděla a to samé srna. Tedy byla na vodítku, ale ani ho nenapínala.

Obrázek Obrázek Obrázek
Trickyvoo
Trickyvoo (399 příspěvků) 25.06.2023, 23:55:56 xxx.xxx.62.63

No a dneska jsme si vyšly delší, taky jsem tvrdila muži, že to nebude dlouhý, ale pak jsem si zas řekla, že se nám jde hezky a je tam fakt krásně,  takže jsem šla dál a pak jsem přehlédla odobčku, rozhodla se, že se na zamýšlenou cestu vydám zkratkou přes les, ale nebylo to průchozí, takže Malina mi pak našla cestu, co vychodili asi divočáci....No panice jsem sice nepropadala, ale říkala jsem si, že je snad nepotkáme, že snad někam dojdem dřív než bude tma a že se mi nevybije mobil. Dobře to dopadlo. Jen se ta cesta protáhla víc jak o půl hodiny určitě 🙂

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
keriton
keriton (484 příspěvků) 26.06.2023, 18:40:04 xxx.xxx.60.99

My jsme postoupili o krok dále v procesu budoucího chození na volno, v létě na tom hodlám pořádně zapracovat - ten pes by toho byl schopen už teď, jen jde o to, jak to s ním domluvím :)

A osamotě už neničí ani neštěká!

 

Vahine
Vahine (497 příspěvků) 26.06.2023, 18:43:28 xxx.xxx.50.91
Odpověď na příspěvek uživatele keriton z 26.06.2023, 18:40:04

Keriton gratuluji hlavně k té samostatnosti doma! Je to šikovný pes. Věřím, že i venčení navolno bude brzy zmáknuté 🌹

Naali
Naali (73 příspěvků) 27.06.2023, 08:23:31 xxx.xxx.166.41

Dobré ráno, můžu k vám? Zatím jsem vás jen četla, ale nemám ve své bublině žádné pejskaře, jenom sem tam majitele psa, takže nemám s kým sdílet 🙂.

No, nám se teď venčí poslední týden rychle a krátce. Začala sezóna komárů a muchniček, pejsková mě hned táhne domů. A asi se u nás začínají objevovat první známky puberťácké ztráty sluchu upside.

Obrázek
Rezzzy
Rezzzy (394 příspěvků) 27.06.2023, 13:52:25 xxx.xxx.15.85

Prcek má asi období strachu, nechce ven, jen na zahradu, jets že je velká a je na ní super velké lákadlo, tekoucí voda, tak aspoň trénuju reakci na jméno i u tak obrovské rušivky 

Obrázek
Vahine
Vahine (497 příspěvků) 27.06.2023, 18:22:54 xxx.xxx.5.66
Odpověď na příspěvek uživatele Rezzzy z 27.06.2023, 13:52:25

To bude nějaký výživný pramen....ten štěník docela vyrostl od poslední fotky👏

Vahine
Vahine (497 příspěvků) 29.06.2023, 21:37:46 xxx.xxx.121.7

Dnes jsme venčili na zámku Kozel, v místní restauraci jsem spolkla nechtíc asi 2 cm kuřecí špičatou kost z polévky, protože jsem myslela, že je to kus masa a tlačí mne v žaludku-stres, ale to je nic proti tomu, že jsem teď při večerním venčení, hladila párek barzojů! Fakt poprvé v životě a byl to skvělý pocit...jako dítě jsem je u nás obdivovala za plotem a po dalším půl století se mi povedlo zabořit prsty do jejich srsti a pohladit ty krásný hlavinky tady v Plzni! Och! Foto nemám no...party

sutrik
sutrik (332 příspěvků) 01.07.2023, 15:38:51 xxx.xxx.2.177

Věk 9,5 měsíce v kombinaci s miniaturním psem umožňuje už pěkné a snad ze zdravotního hlediska i bezpečné prodloužení procházek. Dnes třetí procházka mezi 10, 11 km. Obvyklý denní celkový souhrn je už několik měsíců vyšší, ale v několika krátkých procházkách. Snad nebudu později litovat. 

Dneska jsme s Bonnie byly opět v našich Železných horách, tentokrát kolem Křižanovické přehrady.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
kometa
kometa (4391 příspěvků) 01.07.2023, 17:28:38 xxx.xxx.147.163
sutrik:

Věk 9,5 měsíce v kombinaci s miniaturním psem umožňuje už pěkné a snad ze zdravotního hlediska i bezpečné prodloužení procházek. Dnes třetí procházka mezi 10, 11 km. Obvyklý denní celkový souhrn je už několik měsíců vyšší, ale v několika krátkých procházkách. Snad nebudu později litovat. 

Dneska jsme s Bonnie byly opět v našich Železných horách, tentokrát kolem Křižanovické přehrady.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Jsem jediná, komu se nezobrazuje autor liků?


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.