Aktuálně: 5 094 inzerátů172 553 diskuzních příspěvků17 717 uživatelů

Co s iFaunou?

kometa
kometa (4141 příspěvků) 27.05.2023, 20:20:00 xxx.xxx.147.163
acher:
kometa:
acher:

Toto mně přišlo na e-mail

 

Vážený uživateli iFauny,

 

přibližně za měsíc čeká iFaunu rozsáhlá aktualizace, aby byl web bezpečnější pro domácí zvířata i pro uživatele, a v souvislosti s tím dojde k některým změnám, které se vás dotknou. Přečtěte si prosím pozorně tento e-mail, abyste věděli, co můžete očekávat.

Změny typů inzerátů a kategorií zvířat 

Naším cílem je bezpečnost všech zvířat na iFauně a pro zajištění této bezpečnosti se potřebujeme zaměřit pouze na vybrané klíčové oblasti. Proto se chceme věnovat inzerci okrasného ptactva, psů a koček, a to pouze za účelem soukromého prodeje a nikoliv dalšího obchodování, abychom mohli zajistit maximální bezpečnost a dobré životní podmínky zvířat.

 

Chápeme, že to může být obtížná situace pro ty, kteří obchodují s jinými domácími zvířaty nebo poskytují související chovatelské služby, a chceme vás požádat o pochopení a  poděkovat Vám za dlouhá léta spolupráce s iFaunou.    

 

Doporučujeme, abyste nadále nezveřejňovali žádné nové inzeráty na než výše uvedená zvířata, případně na zboží a služby, protože tyto inzeráty nebudou přesunuty na novou podobu webu. 

Pokud nabízíte také ptáky, kočky a/nebo psy, budou tyto inzeráty samozřejmě migrovány na aktualizované stránky.

Zde si můžete prohlédnout úplný seznam vyřazených kategorií inzerátů

Zvýhodnění inzerátů je nedostupné

Možná jste již zaznamenali, že v některých kategoriích nebo podkategoriích již není možné zaplatit zvýhodnění inzerátu. Toto opatření jsme aplikovali tam, kde neplánujeme s inzercí pokračovat (rubriky budou zrušeny), aby doposud zaplacená zvýhodnění uplynula dříve, než spustíme novou verzi iFauny.

Diskusní fórum bude zrušeno

Rozhodli jsme se ukončit činnost diskusního fóra na iFauně, abychom mohli věnovat naše technické i lidské zdroje výše popsaným prioritám. 

 

Děkujeme za pochopení, 

S přátelským pozdravem,

    

      Šárka Štíchová

Manažer webu iFauna.cz

Doron (neregistrovaný) 27.05.2023, 20:24:39 xxx.xxx.4.24
Člověk nechápe, proč to dělaj. Že by byl ten Švéd takovej ten pošahanej ekoterorista ?
kometa
kometa (4141 příspěvků) 27.05.2023, 20:31:12 xxx.xxx.147.163
Doron: Člověk nechápe, proč to dělaj. Že by byl ten Švéd takovej ten pošahanej ekoterorista ?

Moje kamarádka o takových říká - eko eso bio kravka. Ale to asi není genderově vyvážené.

Kometa (neregistrovaný) 27.05.2023, 20:52:04 xxx.xxx.224.60

Vítejte! Vaše, někdy hůře zkousatelné ...

Já vím, ale ...... znáte mě  😢 ...

budu se snažit, ale ...... co když se mi to nezdaří? 

Ach jo.😲

Děkuju za toleranci, tahle banda by mi vážně chyběla.❤️

honzapm
honzapm (269 příspěvků) 27.05.2023, 21:41:41 xxx.xxx.0.1

Myslím, že Švédové budou v pohodě. Hlavní problém vidím v té Šárce, která jim nedokáže nic vysvětlit - z jejích odpovědí na mé maily jsem pochopil, že je to klasická žena. A blondýna navíc. Velký špatný. 

Dost možná Švédi vůbec neví, co se děje. 

Doron (neregistrovaný) 27.05.2023, 21:56:04 xxx.xxx.4.24
To si nemyslím, že by ti Švédové byli v pohodě. Tak, že by ta Šarka byla ekoteroristka? Přijde Vám jen blbá, nebo i nějak ideologicky zapálená? Psala, že je ve Fauně sedm let, tak proč ta změna ?
Mastnacekk (neregistrovaný) 27.05.2023, 22:27:33 xxx.xxx.80.12
Honziku honziku, ze radsi usta nedrzis. To by me zajimalo, co pani slecne Sarce vypisujes. Mozna radsi nic nevypisuj, nebo to poseres jeste vic. S holkama ti to evidentne nejde.
Daja
Daja (414 příspěvků) 28.05.2023, 06:04:01 xxx.xxx.227.166
Sardullah:

Nevím, jaký na to mají názor ostatní. Já teda za sebe musím říct, že i kdyby fauna svoje rozhodnutí přehodnotila, tak by se mi teda vracet nechtělo. Tady jsme byli přijati, adminové se nám snaží vyhovět, protože my, rozmazlený fauňáci chceme svoje "pohodlíčko"...Prostě utli jste to, tak si celou faunu strčte teda do zadele. Jako nebyla jsem tam 20 let jako někteří, ale 8 let na fauně teda mám za sebou, takže k prostředí na fauně mám vztah, vyhovovalo mi, ale teď mě napadá jen to, že kdyby jste tu Faunu udělali zlatou a diamantovou, tak nemám zájem, to zklamání je prostě veliké...Ukončení diskuzí nejdřív šok, že to končí, pak šok, jak rychle to utnuli ...teď už spíš "tak teda sbohem a máte co jste chtěli".

Nejvíc mě štve, že jsme opravdu byli komunita, což dokazuje i to, kolik lidí z fauny se tady zaregistrovalo a že nám prostě nedali moc času na to se domluvit co dál, ...teda snad se to povětšinou stejně podařilo, ale byl to teda fofr.   

 Účet na fauně jsem zatím nedeaktivovala jen proto, že jsem profilovou fotku změnila za info, že jsme se přesunuli sem.. ..jinak už bych byla deaktivovaná.


Dobré ránko

Daja
Daja (414 příspěvků) 28.05.2023, 06:08:09 xxx.xxx.227.166

Dobré ránko ,

určitě na 200% bych se nevrátila, za žádny zlatý prase. 

To co i-Fauna provedla je opravdu prasárna a tohle se mezi slušnými lidmi nedělá.

Zustanu tady a nic mě odcuď prozatím nevyžene, správci se snaží nám rozmazlencum vyjít v stříc a zato mají mojí poklonu. Pomalu, ale jistě ( chce to čas) je poprosíme, navedeme na to co jsme byli zvyklí. Mě už osobně nej vadí jen to, že se mi neotevře na posledním příspěvku, tam kde jsem ukončila čtení předešlý den, složitě dohledávam. 

Nevadí, teď mají toho moc a já si počkám, po čáse začnu proudit a škemrat já.

Dája

P.s moje smajlíky nechce brát, dělá mi to neplechu.

Sardullah
Sardullah (929 příspěvků) 28.05.2023, 06:49:44 xxx.xxx.221.216
Daja:

Dobré ránko ,

určitě na 200% bych se nevrátila, za žádny zlatý prase. 

To co i-Fauna provedla je opravdu prasárna a tohle se mezi slušnými lidmi nedělá.

Zustanu tady a nic mě odcuď prozatím nevyžene, správci se snaží nám rozmazlencum vyjít v stříc a zato mají mojí poklonu. Pomalu, ale jistě ( chce to čas) je poprosíme, navedeme na to co jsme byli zvyklí. Mě už osobně nej vadí jen to, že se mi neotevře na posledním příspěvku, tam kde jsem ukončila čtení předešlý den, složitě dohledávam. 

Nevadí, teď mají toho moc a já si počkám, po čáse začnu proudit a škemrat já.

Dája

P.s moje smajlíky nechce brát, dělá mi to neplechu.


Jo teď mám teda taky nej problém s tím, že se mi diskuze neotevírá na posledním přečteném příspěvku a pak někdy dohledávám

Daja
Daja (414 příspěvků) 28.05.2023, 06:57:09 xxx.xxx.227.166
Sardullah:
Daja:

Dobré ránko ,

určitě na 200% bych se nevrátila, za žádny zlatý prase. 

To co i-Fauna provedla je opravdu prasárna a tohle se mezi slušnými lidmi nedělá.

Zustanu tady a nic mě odcuď prozatím nevyžene, správci se snaží nám rozmazlencum vyjít v stříc a zato mají mojí poklonu. Pomalu, ale jistě ( chce to čas) je poprosíme, navedeme na to co jsme byli zvyklí. Mě už osobně nej vadí jen to, že se mi neotevře na posledním příspěvku, tam kde jsem ukončila čtení předešlý den, složitě dohledávam. 

Nevadí, teď mají toho moc a já si počkám, po čáse začnu proudit a škemrat já.

Dája

P.s moje smajlíky nechce brát, dělá mi to neplechu.

Daja
Daja (414 příspěvků) 28.05.2023, 11:52:41 xxx.xxx.227.166
Daja:
Sardullah:
Daja:

Dobré ránko ,

určitě na 200% bych se nevrátila, za žádny zlatý prase. 

To co i-Fauna provedla je opravdu prasárna a tohle se mezi slušnými lidmi nedělá.

Zustanu tady a nic mě odcuď prozatím nevyžene, správci se snaží nám rozmazlencum vyjít v stříc a zato mají mojí poklonu. Pomalu, ale jistě ( chce to čas) je poprosíme, navedeme na to co jsme byli zvyklí. Mě už osobně nej vadí jen to, že se mi neotevře na posledním příspěvku, tam kde jsem ukončila čtení předešlý den, složitě dohledávam. 

Nevadí, teď mají toho moc a já si počkám, po čáse začnu proudit a škemrat já.

Dája

P.s moje smajlíky nechce brát, dělá mi to neplechu.

mastnacekk
mastnacekk (523 příspěvků) 29.05.2023, 10:07:44 xxx.xxx.25.113
Kdyby cbovzvirat.cz nebyl i inzertni web, byla by tady jakas sance na presun diskuze z ifauny. A ted babo rad, jestli radsi hromadu informaci a komunitu nebo konkurovat ifaune inzerci. Ja to vidim celkem jasne.
raven_kix
raven_kix (465 příspěvků) autor webu
29.05.2023, 10:24:05 xxx.xxx.156.19
Odpověď na příspěvek uživatele Daja z 28.05.2023, 11:52:41

Dobrý den, na poslední příspěvek diskuze skočí například z úvodní strany webu nebo i přímo z výpisu témat na stránce diskuze, ale musíte kliknout na datum a čas posledního příspěvku vpravo. Chápu, že chcete funkcionalitu rozšířit a určitě se dočkáte, upravíme to tak, aby co nejvíce vyhovovala. Nyní pracujeme na mobilní verzi.

zbynek
zbynek (916 příspěvků) autor webu
29.05.2023, 10:42:26 xxx.xxx.40.76
mastnacekk: Kdyby cbovzvirat.cz nebyl i inzertni web, byla by tady jakas sance na presun diskuze z ifauny. A ted babo rad, jestli radsi hromadu informaci a komunitu nebo konkurovat ifaune inzerci. Ja to vidim celkem jasne.

Bohužel to tak není, zkoušel jsem to komunikovat s novým vedením, že bysme měli o historii diskuze zájem a z hlediska autorských práv to není možné. Návštěvníci psali příspěvek pro iFaunu a souhlasili s jeho zobrazením tam a nikde jinde. Uvidíme, ještě to budeme řešit.

Phorum
Phorum (76 příspěvků) 29.05.2023, 11:00:20 xxx.xxx.239.63
mastnacekk: Zbynek, jak jsem psal, vzhledem k inzerci neni sance aby jste meli archiv vy. Bohuzel.

Ale ten archiv by podle mě nedali nikomu. Vždyť by neměli pod kontrolou jak se s tím v cizích rukou bude nakládat v budoucnu.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.