Aktuálně: 5 019 inzerátů173 935 diskuzních příspěvků17 749 uživatelů

Co s iFaunou?

megi-the-pes
megi-the-pes (2204 příspěvků) 29.05.2023, 11:15:38 xxx.xxx.210.64
zbynek:
mastnacekk: Kdyby cbovzvirat.cz nebyl i inzertni web, byla by tady jakas sance na presun diskuze z ifauny. A ted babo rad, jestli radsi hromadu informaci a komunitu nebo konkurovat ifaune inzerci. Ja to vidim celkem jasne.
Sardullah
Sardullah (959 příspěvků) 29.05.2023, 13:10:49 xxx.xxx.189.104
Buggyra:

Vidím, že nevidím:

efe, Sarah01, Leithian, chameleonHugo, Tenuri


 Leithian, chameleonHugo...jsem už viděla určo (chameleonhugo ale myslím zatím stále pod nickem Kilian...doufám, že jsem si to nepopletla)

Sarah01 už jsem zahlédla a Efe myslím taky...

Tak snad jen Tenuri...tu jsem teda zatím nezaregistrovala.

Fikovnice
Fikovnice (4276 příspěvků) 29.05.2023, 14:52:46 xxx.xxx.133.55
Terven:
Sardullah:

Nevím, jaký na to mají názor ostatní. Já teda za sebe musím říct, že i kdyby fauna svoje rozhodnutí přehodnotila, tak by se mi teda vracet nechtělo. Tady jsme byli přijati, adminové se nám snaží vyhovět, protože my, rozmazlený fauňáci chceme svoje "pohodlíčko"...Prostě utli jste to, tak si celou faunu strčte teda do zadele. Jako nebyla jsem tam 20 let jako někteří, ale 8 let na fauně teda mám za sebou, takže k prostředí na fauně mám vztah, vyhovovalo mi, ale teď mě napadá jen to, že kdyby jste tu Faunu udělali zlatou a diamantovou, tak nemám zájem, to zklamání je prostě veliké...Ukončení diskuzí nejdřív šok, že to končí, pak šok, jak rychle to utnuli ...teď už spíš "tak teda sbohem a máte co jste chtěli".

Nejvíc mě štve, že jsme opravdu byli komunita, což dokazuje i to, kolik lidí z fauny se tady zaregistrovalo a že nám prostě nedali moc času na to se domluvit co dál, ...teda snad se to povětšinou stejně podařilo, ale byl to teda fofr.   

 Účet na fauně jsem zatím nedeaktivovala jen proto, že jsem profilovou fotku změnila za info, že jsme se přesunuli sem.. ..jinak už bych byla deaktivovaná.

Fikovnice
Fikovnice (4276 příspěvků) 29.05.2023, 14:56:56 xxx.xxx.133.55
mastnacekk: Kdyby cbovzvirat.cz nebyl i inzertni web, byla by tady jakas sance na presun diskuze z ifauny. A ted babo rad, jestli radsi hromadu informaci a komunitu nebo konkurovat ifaune inzerci. Ja to vidim celkem jasne.

Jak to myslíte?

Byl jste to Vy, kdo mi na stejný nápad přesunutí diskuze z IF sem odepsal, že v žádném případě, pokud nechci čelit soudu...?

Terven
Terven (102 příspěvků) 29.05.2023, 14:57:25 xxx.xxx.110.191
Fikovnice:
Terven:
Sardullah:

Nevím, jaký na to mají názor ostatní. Já teda za sebe musím říct, že i kdyby fauna svoje rozhodnutí přehodnotila, tak by se mi teda vracet nechtělo. Tady jsme byli přijati, adminové se nám snaží vyhovět, protože my, rozmazlený fauňáci chceme svoje "pohodlíčko"...Prostě utli jste to, tak si celou faunu strčte teda do zadele. Jako nebyla jsem tam 20 let jako někteří, ale 8 let na fauně teda mám za sebou, takže k prostředí na fauně mám vztah, vyhovovalo mi, ale teď mě napadá jen to, že kdyby jste tu Faunu udělali zlatou a diamantovou, tak nemám zájem, to zklamání je prostě veliké...Ukončení diskuzí nejdřív šok, že to končí, pak šok, jak rychle to utnuli ...teď už spíš "tak teda sbohem a máte co jste chtěli".

Nejvíc mě štve, že jsme opravdu byli komunita, což dokazuje i to, kolik lidí z fauny se tady zaregistrovalo a že nám prostě nedali moc času na to se domluvit co dál, ...teda snad se to povětšinou stejně podařilo, ale byl to teda fofr.   

 Účet na fauně jsem zatím nedeaktivovala jen proto, že jsem profilovou fotku změnila za info, že jsme se přesunuli sem.. ..jinak už bych byla deaktivovaná.

Rapotačka (neregistrovaný) 29.05.2023, 16:55:38 xxx.xxx.224.165

Píše mi to:

Tato stránka nefunguje

Web www.ifauna.cz vás přesměroval příliš mnohokrát.

Ani jsem se nestihla odhlásit.

Rapotačka (neregistrovaný) 29.05.2023, 17:19:08 xxx.xxx.224.165

Tak jsem se tam dostala,

asi mi přístup budou dávkovat.

Fikovnice
Fikovnice (4276 příspěvků) 29.05.2023, 23:14:35 xxx.xxx.62.109
kometa:
Rapotačka:

Fíkovnice

Já tedy ještě nejsem deaktivovaná a potřebuji tam ještě být. Mám tam mj. stovky stránek SZ a potřebuji z nich vytahat kontakty na lidi.

Moc bych jim nevěřila, s těmi kontakty si pospěšte.

Zdá se, že jsou všehoschopní...

 

 

Fikovnice
Fikovnice (4276 příspěvků) 29.05.2023, 23:20:11 xxx.xxx.62.109
Terven:
Fikovnice:
Terven:
Sardullah:

Nevím, jaký na to mají názor ostatní. Já teda za sebe musím říct, že i kdyby fauna svoje rozhodnutí přehodnotila, tak by se mi teda vracet nechtělo. Tady jsme byli přijati, adminové se nám snaží vyhovět, protože my, rozmazlený fauňáci chceme svoje "pohodlíčko"...Prostě utli jste to, tak si celou faunu strčte teda do zadele. Jako nebyla jsem tam 20 let jako někteří, ale 8 let na fauně teda mám za sebou, takže k prostředí na fauně mám vztah, vyhovovalo mi, ale teď mě napadá jen to, že kdyby jste tu Faunu udělali zlatou a diamantovou, tak nemám zájem, to zklamání je prostě veliké...Ukončení diskuzí nejdřív šok, že to končí, pak šok, jak rychle to utnuli ...teď už spíš "tak teda sbohem a máte co jste chtěli".

Nejvíc mě štve, že jsme opravdu byli komunita, což dokazuje i to, kolik lidí z fauny se tady zaregistrovalo a že nám prostě nedali moc času na to se domluvit co dál, ...teda snad se to povětšinou stejně podařilo, ale byl to teda fofr.   

 Účet na fauně jsem zatím nedeaktivovala jen proto, že jsem profilovou fotku změnila za info, že jsme se přesunuli sem.. ..jinak už bych byla deaktivovaná.

megi-the-pes
megi-the-pes (2204 příspěvků) 30.05.2023, 07:13:13 xxx.xxx.210.64

S(z)kousatelné spíše ani neexistuje. :-) Skousat nemáme. Skousnout - smířit se = skousnutelné.

Že prý v roce 1734 si kdos stěžoval:

Pro kuroptví a bažanty chráním trní na mezích, ale všechno mi spásly ty ženské kozami, i to boučí pod Pušperkem a u Lotrova, i smrkové sazenice skousat nechaly a do směsky pro bažanty, sotva vzešla, dvacet koz zahnaly. Proto prosím, aby náležitě byly potrestány, nebo ať bažantnici zruší, protože čtyřicet koz sežere kde co v lese zeleného“.

😄

 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.