Aktuálně: 4 885 inzerátů174 912 diskuzních příspěvků17 759 uživatelů

Co s iFaunou?

Espiro
Espiro (355 příspěvků) 15.09.2023, 09:42:18 xxx.xxx.207.140
Odpověď na příspěvek uživatele Zrzavci z 15.09.2023, 09:29:22

A to se nežinýrujte, klíďo komentářujte. Já vím, že mluvím/píšu jako hotentot. Homby jsou výrazem mého prvorozeného, který se u nás ujal. Vůbec nám coby dítko obohatil slovní zásobu o nebývalé skvosty. 

Zrzavci
Zrzavci (2879 příspěvků) 15.09.2023, 09:58:11 xxx.xxx.226.6
Odpověď na příspěvek uživatele Espiro z 15.09.2023, 09:42:18

a ták, to je oficijální název, tak to je jiná. to je krásné! a o to spíš bych to nekomentovala, protože ehm jsem chtěla být dvojsmyslná a to se k dětské terminologii pranic nehodí.

U nás vedla jasně helikoptiťéra . Ale co může člověk chtít od dítěte, když ho jako první slovo naučíte Ulambátár 😀

Zrzavci
Zrzavci (2879 příspěvků) 15.09.2023, 10:11:46 xxx.xxx.226.6
Odpověď na příspěvek uživatele Espiro z 15.09.2023, 10:06:08

🙂

My máme zase mnu místo tmy. Miluju dětský slovíčka. Homer Simpson, bude už taky navždy Horml 😀 . Největším oříškem pro mne bylo, když nejmladší synovec se dožadoval “To Azal” poměrně klidně, ale urputně. Celý odpoledne jsme nad tím strávili a já už pak fakt byla neščastná, že mu nemůžu vyhovět, že mu nerozumím, protože byl opravdu hodný a snažil se mi to vysvětlit, nešlo to, nakonec jsme se tomu hrozně oba smáli. Rozluštění přišlo večer. Přiřítila se malá dělová koule,která samým rozčílením měla na čelíčku naběhlou žílu a řvala co to šlo TO AZAAAL TO AZÁÁÁL!! Běžela jsem s ním a v televizi dávali Tom a Jerry 😀 😀 brouček malej, takhle se chudera trápil, celej půlden. víte jak se mu muselo pak ulevit? Někdy to mají hrozně moc těžký a my to nevidíme. Tadík prostě tehdy chtěl, abych šla k sousedce půjčit videokazetu s Tomem a Jerrym 😀 na kterou jsme, když u nás byl návštěvou  , vždycky spolu koukali.

Varaxi
Varaxi (498 příspěvků) 15.09.2023, 10:30:19 xxx.xxx.191.80
Zrzavci:

To máte špatně diagnostikovaný, to neni koňská ruka, ale koňská hlava, páč tu ruku řídí mozek. Ešivá ho teda máte. Máte?


Když jsem byla malé batole, asi tak dva roky, tak jsem nějak obdlela nebo co, prostě jsem sebou švihla na zem a chvíli nereagovala. Vyděšená maminka mě sbalila a jela se mnou do nemocnice, kde mi dělali různé testy. Pár dní jsem si tam pobyla na pozorování a pak jsem šla domů. Nic zásadního nezjistili, akorát mi nedorostl mozek. Prý to tak některé děti mají a věkem se to srovná, spraví, doroste. Nerovnoměrný vývoj a tak. Nic tragického. 
Pokud vím, nikdy nikdo netestoval, jestli mi ten mozek dorostl. 
Já si z toho nic moc nedělám, protože právě v těchto diskuzích můžu říct - ano, já mám mozek. Sice možná není úplně celý, ale mám ho, a co víc, na rozdíl od mnoha lidí na to mám důkaz.
No uznejte, kdo toto může o sobě říct?

Varaxi
Varaxi (498 příspěvků) 15.09.2023, 10:58:03 xxx.xxx.191.80
bambule:

Naše mládě vymyslelo mravouky. To jsou mravenci, pavouci a jim podobné neřácké sfině . Drží se to u nás doteď. Všecko jsou to mravouci. 


Jojo, mravenci, pavouci, ploštice a další. Tomu moje vzdálená neteř říkala mňam mňam. Kolikrát jsem ji z pusy tahala žížalu… 
Co už, každé dítě je jiné. 😀

Espiro
Espiro (355 příspěvků) 15.09.2023, 11:05:49 xxx.xxx.207.140

Babička (tchýně) oba mé syny oblažovala povídáním o náboženství a Pánu Bohu. Kterému říkala Pánbíček. A synek se jí jednou pozeptal, zda má ten dobytek taky rohy. Tchýně se chytila za srdce, hotova poroučet se k zemi s infarktem myokardu, navozeným ateistickým rouháním pětiletého dítka, než pochopila, že její Pánbíček zněl dítku jako Pán Býček. 

Zrzavci
Zrzavci (2879 příspěvků) 15.09.2023, 11:11:58 xxx.xxx.226.6

Vážení posluchači, diváci a čtenáři zde v sále i mimo něj, blíží se nejslavnostnější moment dneška. Vyhlášení hlavní kategorie.

Dnešní soutěž s názvem rodinné klenoty vyhrává…………chvilka napětí!!

ANO, JE TO ESPIROOOOOOOOOOO

zda má ten dobytek taky rohy.

pomoct! 😀

Espiro
Espiro (355 příspěvků) 15.09.2023, 11:36:29 xxx.xxx.207.140

Stran rodinných klenotů přiznávám, že mám story, jež by vyhrála nikoliv denní soutěž, ale troufnu si říct i klenot desetiletí, jež v mých očích dosud nebyl překonán. 

Žel, historka je poněkud choulostivější a opravdu ji nemohu vetknout na veřejné fórum. Nicméně věřte, že tato má perlorodka (syn) se postarala o nemálo záchvatů smíchu. 

Thielli
Thielli (605 příspěvků) 15.09.2023, 12:02:04 xxx.xxx.65.248
Espiro:

Babička (tchýně) oba mé syny oblažovala povídáním o náboženství a Pánu Bohu. Kterému říkala Pánbíček. A synek se jí jednou pozeptal, zda má ten dobytek taky rohy. Tchýně se chytila za srdce, hotova poroučet se k zemi s infarktem myokardu, navozeným ateistickým rouháním pětiletého dítka, než pochopila, že její Pánbíček zněl dítku jako Pán Býček. 


Espiro, tohle přece nemůže zůstat utopené ve vlákně Co s ifaunou. Prosím, dejte CTRLC - CTRLV do vlákna Veselé okénko. To si zaslouží širší publikum. 🙂 

bambule
bambule (416 příspěvků) 15.09.2023, 12:11:00 xxx.xxx.234.116

Tak vám teda zrzaví děkuju, páč jsem se teď celá voprskala poledním kafčem. Vypadám jako prase a ještě jsem si ho skoro celé vyžbryndala na zem.☕🤦

Zrzavci
Zrzavci (2879 příspěvků) 15.09.2023, 12:12:14 xxx.xxx.226.6
Odpověď na příspěvek uživatele bambule z 15.09.2023, 12:11:00

Můžete to vydávat za vobraz vod Pinkasa a vybírat při vstupu do místnosti peníze 😀


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.