Aktuálně: 4 832 inzerátů175 151 diskuzních příspěvků17 760 uživatelů

Co s iFaunou?

megi-the-pes
megi-the-pes (2235 příspěvků) 14.08.2023, 12:14:45 xxx.xxx.61.107
Anonymní:

Návštěvnost Fauny padla: 

https://www.ararauna.cz/2023/08/ifauna-cz-prisla-po-zmene-grafiky-a-osekani-obsahu-o-tretinu-uzivatelu-jak-se-dari-jejim-konkurentum/


Hodně nepřesný článek, ostuda. Jakou už. bázi jsme sem přesunuli? Co za ignoranta hloupého to psalo?
A měřit prokliky… ježiši… snad uživatele a klik na reklamu, ne. A iF má tak setinu, tisícinu uživatelů, co na začátku května. 

assil
assil (1532 příspěvků) 14.08.2023, 13:09:40 xxx.xxx.206.172
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 14.08.2023, 12:14:45

To se měří kolikrát kam klikne uživatel na webu - proklik (nejsou to kliky na reklamu) a jak dlouhou dobu na webu stráví neb uživatel, který klikne jednou a zmizí během 10 sekund má jinou hodnotu než uživatel, co prokliká celý web a je tam minuty.

Zrzavci
Zrzavci (2879 příspěvků) 14.08.2023, 13:13:06 xxx.xxx.226.6
Odpověď na příspěvek uživatele assil z 14.08.2023, 13:09:40

No a proto já už na ifaunu nikdá ani nenakouknu, neb nechci zvyšovat návštěvnost webu, kterej s lidma takhle zacvičil. Ať si svou inzerci narvou do trenek.

megi-the-pes
megi-the-pes (2235 příspěvků) 14.08.2023, 13:16:29 xxx.xxx.61.107
Odpověď na příspěvek uživatele assil z 14.08.2023, 13:09:40

Jasně, ale lidé tam chodí, aby se podívali, esi dodržují, co řekli, proč zrušili vše, že se budou věnovat inzerátům, což jim proklik neřekne. To kliknutí na reklamu by trošičku řeklo, že se účastník internetu nepřišel jen smát… ale jen trošičku. Třeba kdyby měřili odpověď na inzerát, registrace…

mastnacekk
mastnacekk (525 příspěvků) 12.09.2023, 12:08:26 xxx:xxx.b1e5:956d
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 12.09.2023, 11:40:27

No neni to moc dobry ze tam lzou o tom, jak clenove chovzvirat nahrali databazi ifauny na chovzvirat, nekdo by mel kontaktovat autora tyhle kachny.

raven_kix
raven_kix (466 příspěvků) autor webu
12.09.2023, 18:46:22 xxx.xxx.230.164

Já bych se proti tomu moc neohrazoval. Zveřejnění zálohy diskuze je něco o co usilujeme a doufáme, že k tomu i dojde. Tak proti tomuto tvrzení nebudeme bojovat 🙂. 

Obrázek
megi-the-pes
megi-the-pes (2235 příspěvků) 12.09.2023, 19:03:36 xxx.xxx.61.17

Tak pozor, to obvinění z krádeže zní zcela jinak - o diskuze nejde, ty má spousta lidí, začali jsme s tím hned, jak manažerka iF v diskuzi ohlásila, že končí. Tady jde o tohle:

“Fanoušci iFauny na něj dokonce nahráli databázi diskutujících z > iFany předtím, než tento web diskusní fórum zcela zrušil.”

Nikdo z nás (a ani nejsem fanoušek, že) nikam žádnou databázi nenahrál a nenahraje. Jednalo by se o čistokrevnou krádež. Do databáze nikdo z nás přístup neměl a nemá.
Čekám na omluvu od p. Potůčka, i přesto, že už tu informaci smazal. Byla tam dlouho a mně to vadí, nejsem žádný zloděj databází.

megi-the-pes
megi-the-pes (2235 příspěvků) 12.09.2023, 19:09:32 xxx.xxx.61.17

No, já chci omluvu. Slušně jsem ho poprosila. Informaci vůbec neměl ověřenou, prý ji našel tady, ale teď ji nemůže nalézt. Hehe. Takže… já to nebyla, mastnacekk taky ne… Varaxi, ty se nezdáš. 🙂 🙂 

raven_kix
raven_kix (466 příspěvků) autor webu
12.09.2023, 19:15:29 xxx.xxx.230.164

Nikdo nikam nic nenahrál, bylo to jen nepřesné vyjádření nebo nějaké nepochopení. Nešlo o žádné obvinění. Podle mě ho spíš překvapilo, že tady máme tolik registrovaných uživatelů, tak si myslel, že jsou z ifauny. Ale to jsme za ty roky nasbírali sami.

megi-the-pes
megi-the-pes (2235 příspěvků) 12.09.2023, 19:19:28 xxx.xxx.61.17

Novinář, co si neověří či nepochopí informace, tak to je smutné. Velmi. Ale mě to vůbec nezajímá. Jo, kdyby to psal můj pes, tak to chápu. 😀

Myslím, že o diskuze z iF už nějak moc lidí nestojí. My to naplácáme znovu během pár dní. 😀 Sem všichni chodíme prokrastinovat a místo práce, že 🙂
 

Neverend
Neverend (206 příspěvků) 12.09.2023, 20:12:17 xxx.xxx.242.38

Já už na Ifaunu úplně zapomněl. Vždyť je tady stejně už všechno bývalé osazenstvo a informace které byly na Ifauně jsou zde taky. Pokud se budu chtít na něco zeptat např. kolem koní, tak třeba Horsana či další jsou odborníci na slovo vzatí a tak bych se s prosbou o radu obrátil tam.🙂 

Anonymní (neregistrovaný) 12.09.2023, 20:24:35 xxx.xxx.55.187
raven_kix:

Já bych se proti tomu moc neohrazoval. Zveřejnění zálohy diskuze je něco o co usilujeme a doufáme, že k tomu i dojde. Tak proti tomuto tvrzení nebudeme bojovat 🙂. 

Obrázek

👏👏👏

Anonymní (neregistrovaný) 12.09.2023, 21:00:43 xxx.xxx.137.233
megi-the-pes:

No, já chci omluvu. Slušně jsem ho poprosila. Informaci vůbec neměl ověřenou, prý ji našel tady, ale teď ji nemůže nalézt. Hehe. Takže… já to nebyla, mastnacekk taky ne… Varaxi, ty se nezdáš. 🙂 🙂 


Tak jo, přiznávám, nabourala jsem jejich databázi a komplet to celé nahrála sem. Když se zaregistruje nový uživatel a jako heslo k přístupu zadá tajný kód, celá databáze se mu tady objeví. Díky inovativnímu řešení lze celou databázi přehrát nejen na PC a mobilech všech značek, ale také na tamagoči, samoohřívacím hrnku a ledničce s displejem. 
Pomáhali mi s tím neviditelní růžoví jednorožci, kapybary, ufoni, templáři, ilumináti a zednáři, taky reinkarnace Putinovy pravé nohy, čupakabry a dosud tajně žijící Elvis. Posvětil mi to Sv. Kryštof a Nevis, takže je to bohabojný a naprosto legální čin. 
Takže na mě bacha, jako. Vím, jak se jmenuješ a kde bydlíš. 

Nepřihlášená Varaxi (neregistrovaný) 12.09.2023, 21:02:53 xxx.xxx.137.233
Anonymní:

Tak jo, přiznávám, nabourala jsem jejich databázi a komplet to celé nahrála sem. Když se zaregistruje nový uživatel a jako heslo k přístupu zadá tajný kód, celá databáze se mu tady objeví. Díky inovativnímu řešení lze celou databázi přehrát nejen na PC a mobilech všech značek, ale také na tamagoči, samoohřívacím hrnku a ledničce s displejem. 
Pomáhali mi s tím neviditelní růžoví jednorožci, kapybary, ufoni, templáři, ilumináti a zednáři, taky reinkarnace Putinovy pravé nohy, čupakabry a dosud tajně žijící Elvis. Posvětil mi to Sv. Kryštof a Nevis, takže je to bohabojný a naprosto legální čin. 
Takže na mě bacha, jako. Vím, jak se jmenuješ a kde bydlíš. 


Proto píšu jako anonymní. Aby nebylo průkazné, že to jsem já. 😇


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.