Aktuálně: 4 319 inzerátů190 585 diskuzních příspěvků17 960 uživatelů

Politika...

Thielli
Thielli (605 příspěvků) 09.12.2023, 16:52:49 xxx.xxx.30.168

Já tedy, jak Fíkovnici “pozoruji”…jako revizní lékařka… ? nevím, nevím.. už vidím, jak by například uznala stav  postižení dle skutečnosti a pojišťovny by na její hlavu vypsaly do půl roku odměnu… 🙄 no, Fíkovnice, i já přeju, abyste našla důstojné a hlavně důstojně zaplacené místo. 

Vahine
Vahine (664 příspěvků) 09.12.2023, 20:06:01 xxx.xxx.179.11
Fikovnice:

No právě! Studenti jsou pomalu posledním smyslem mého života…

Ale takto to už dál nejde…


Milá Fíkovnice, teď to tady všechno čtu, hrůza. Jestli máš vyhlednutý místo, kam to půjdeš zkusit, určitě to udělej a zkus. I kdybys nové místo nevzala, nebo Tě nevybrali, je to dobrá zkušenost, která Tě posílí. Znám to, mně výběrko dodalo pozitivní náhled a cítila jsem se líp, že prostě výběrko zvládnu…před lety.. jsem na jednom místě bez mála 30 let, rozumím Tvým “odezdikezdi” pocitům. Jsem ale o něco starší než Ty, takže Ti stejně držím palce i pro změnu, zasloužíš si víc, opravdu a s Tvým vzděláním!!!….možná bys měla šanci využít…já už to doklepu, ale být mladší, ale víš co, já nemám VŠ.

 Na druhou stranu, máš spoustu vážných zdravotních problémů, tak jestli Ti najdou u Vás místo, kde budeš sama, vzala bych asi stávající místo na milost a neměnila bych (ale výběrko bych zkusila) a jestli děláš stejně víc než máš, tak proč to nezměnit na plný úvazek? Nic by se nezměnilo prakticky, tedy podle toho, co píšeš…kamarádka by Ti nepomohla vystěhovat to staré působiště? Nebo někdo tady, kdo je od Vás?

Vahine
Vahine (664 příspěvků) 09.12.2023, 20:12:08 xxx.xxx.179.11
Odpověď na příspěvek uživatele balu z 09.12.2023, 15:26:19

S dovolením OT. 

Balu, nezlobte se, něco jsem Vám slíbila, vím, ale rozmyslela jsem si to, nechci se v tom už patlat. Neva? No a taky se omlouvám, že jsem byla na Vás taková 🙈

Fikovnice
Fikovnice (5279 příspěvků) 09.12.2023, 22:27:53 xxx.xxx.177.249
Thielli:

Já tedy, jak Fíkovnici “pozoruji”…jako revizní lékařka… ? nevím, nevím.. už vidím, jak by například uznala stav  postižení dle skutečnosti a pojišťovny by na její hlavu vypsaly do půl roku odměnu… 🙄 no, Fíkovnice, i já přeju, abyste našla důstojné a hlavně důstojně zaplacené místo. 


Ano, zalekla jsem se de fakto toho, že by se ze mě stal úředník. Navíc, revizáci samozřejmě v oblibě mezi “normálními” dr. nejsou…

Každopádně to je fakt už prehistorie; ta pojišťovna dokonce už i zanikla, resp. zfúzovala s jinou. A koho by vyhodili? Zřejmě toho, kdo tam nastoupil jako poslední. On ten krach pojišťovny přišel právě brzy po tom mém úspěšném konkurzu.

Fikovnice
Fikovnice (5279 příspěvků) 09.12.2023, 22:32:34 xxx.xxx.177.249
Odpověď na příspěvek uživatele Vahine z 09.12.2023, 20:06:01

Vahine, děkuji Ti za milá slova…❤️

Já se aktuálně rozhodla na pár dní odjet…a pustit to, co se děje u nás v práci, z hlavy. Ale ono to celkem logicky nejde; jen jsem fakt potřebovala už i ten fyzický odpočinek…tak se snažím aspoň zrychtovanému tělu dát trochu relaxu.

Stěhování byla poslední kapka, to je pravda. A ač mám tedy od zástupce info, že mi snad přednostka nějakou špeluňku hledá, nemyslím, že najde. Prostory jsme již viděli…jedním slovem je to katastrofa!!!👎

Orionka (neregistrovaný) 10.12.2023, 17:35:48 xxx.xxx.64.54

Hezká úvaha, ale plné supáče a vozíky svědčí o tom, že si lidi zatím nevidí ani na špičku nosu, natož dál. Zřejmě jsou ještě podniky, kde se bralo něco navíc, nebo jsou to zásoby na horší časy ? - nerozumím tomu.

Tam kde se SVBJ snaží najít optimální stav mezi oprávněnou spotřebou (tepla) a úsporou, obyvatelé řvou - chtějí vodu a topení horké 24/7. O nějakém šetření, úsporách - jsou hluší. Vyúčtování je daleko.

Atd.

Anonymní (neregistrovaný) 10.12.2023, 17:58:02 xxx.xxx.22.190
Odpověď na příspěvek uživatele Rapotačka z 10.12.2023, 17:11:05

Velmi se obávám slova konečně, ve větě o změně polarity směrem k Rusku a Číně. Teď se sice zdá, že se mezi východem a západem stírá rozdil, ale neni to tak. Zásadní rozdil je, zatim, v možnosti změny. Ta v Rusku ani v Číně demikratickou cestou nehrozí, proto příklon k těmto zemím je těžce z louže pod okap. Změna tady je zatím možná. Zdůrazňuji zatím. Zatím záleží jen na lidech..

Rapotačka (neregistrovaný) 10.12.2023, 21:19:52 xxx:xxx.f4e:13f3

Kovid (z FB)

 https://videoarchiv.psp.cz/playa.php?cast=3587

Na půdě Poslanecké sněmovny proběhl seminář o kovidu.  

Kanál YouTube záznam ze semináře raději smazal, protože pravda ?

Proč o tomto semináři neinformovala televize a mainstreamová média?

assil
assil (1895 příspěvků) 11.12.2023, 08:05:03 xxx.xxx.206.172
Odpověď na příspěvek uživatele Orionka z 10.12.2023, 17:35:48

Plné supáše a vozíky svědčí o tom, že ač lidi skučí, tak v podstatě si většina z nich odpustila akorát pár zbytných věcí, ale jinak jede dál jako dřív.

Fikovnice
Fikovnice (5279 příspěvků) 11.12.2023, 09:16:31 xxx.xxx.177.249

Přátelé, klasika…

Vše odesláno😉, ale až včera těsně před půlnocí, kdy byl deadline. Jako obvykle se mi něco stalo, a to něco tentokrát bylo, že mi zmizela půlka motivačního dopisu, ač jsem si byla jistá, že jsem jej několikrát ukládala… Takže pak narychlo vzpomínat, co jsem v něm měla a tvořit znova… Ale povedlo se!!!👍 Posílala jsem vše nadvakrát, ptž šlo přiložit jen omezený počet příloh, takže třeba VŠ diplomy v první várce přiložit nešly.

No a do toho odepsala šéfová…že se se mnou sejde. Nevím, co si mám o tom myslet. Je fakt, že v posledním mém mailu jsem byla už hodně naštvaná a nazvala jsem jej nějak jako “Poslední pokus o spojení”.😄

balu
balu (1879 příspěvků) 11.12.2023, 09:20:18 xxx.xxx.152.98
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 11.12.2023, 09:16:31

Gratuluji k prvnímu kroku - k odeslání materiálů pro výběrové řízení. 

A šéfová? Uvidíte, s čím přijde. 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.