Aktuálně: 4 662 inzerátů177 640 diskuzních příspěvků17 795 uživatelů

Politika...

megi-the-pes
megi-the-pes (2290 příspěvků) 14.04.2024, 13:30:46 xxx.xxx.124.255
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 14.04.2024, 12:24:56

Přijde Vám, že Izrael pomohl a pomáhá UA málo? ;víte o nejakém státu, co jim nepomohl, krome kamarádů RF? 
Dyt i Musk, co ho maj vsici ted plnou hubu a kamarádí prej s Putinem, jim dal to nejlepsí, co existuje. 

Já bych to vyřesila. “Zadus se Donbasem, debulle.”

Celý je to taková černá díra.

Fikovnice
Fikovnice (4544 příspěvků) 14.04.2024, 14:27:31 xxx.xxx.177.249
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 14.04.2024, 13:26:04

Taky si myslím, že íránský útok na Izrael nebyl tak bezzubý z důvodu ekonomické náročnosti pořízení zbraní.

Jak jsem psala, pevně doufám, že to nebude eskalovat, že se tím “jakoútokem” vlk nažral a koza zůstala celá.

Fikovnice
Fikovnice (4544 příspěvků) 14.04.2024, 14:32:11 xxx.xxx.177.249
megi-the-pes:

Přijde Vám, že Izrael pomohl a pomáhá UA málo? ;víte o nejakém státu, co jim nepomohl, krome kamarádů RF? 
Dyt i Musk, co ho maj vsici ted plnou hubu a kamarádí prej s Putinem, jim dal to nejlepsí, co existuje. 

Já bych to vyřesila. “Zadus se Donbasem, debulle.”

Celý je to taková černá díra.


Prosím?😀

Vždyť já vůbec nepsala o pomoci Izraele UA. Já psala o pomoci spojenců, kteří Izraeli pomohli sestřelovat drony a rakety (dle dostupných info UK, Francie, ale také třeba Jordánsko).

A ano, teda ne, drony a rakety Ruska nejsou rozhodně tak v hledáčcích jiných zemí/spojenců jako tomu bylo u dronů íránských.

N (neregistrovaný) 14.04.2024, 14:32:41 xxx.xxx.242.38
Fikovnice:

Takže má Írán vybavení jen na asi dvě hodiny útoku? To je extrémně pozitivní zpráva!👍


Ale né Fíkovnice, já to myslel jinak.🙂 Cena útoku je mnohem nižší než cena obrany v tomto případě. Válka má hlavně ekonomický aspekt. Stejně tak to praktikuje Putin na Ukrajině a neználkové se smáli starým šrotům.😄 Teď už to přiznává i Ukrajinské velení, že jsou to stroje vhodné do tohoto typu války a jejich cena,servis a třeba i pancíř je velmi příznivě hodnocen. Stále ty tanky mají 122 mm dělo a velmi odolnou věž. Tanky co posíláme na Ukrajinu jsou konstruovány na jiný typ boje. Ostatně i to už Ukrajina zmiňuje. 

Fikovnice
Fikovnice (4544 příspěvků) 14.04.2024, 14:40:53 xxx.xxx.177.249
Odpověď na příspěvek uživatele N z 14.04.2024, 14:32:41

Myslím si, že kdyby Rusko chtělo, dávno UA srovnalo se zemí. Vždyť jen ten velikostní nepoměr obou zemí atd. atd.

Že je UA možná výhodnou zemí pro vydírání Západ vs. Východ, jsem už také psala. 

N (neregistrovaný) 14.04.2024, 14:55:11 xxx.xxx.242.38
Fikovnice:

Myslím si, že kdyby Rusko chtělo, dávno UA srovnalo se zemí. Vždyť jen ten velikostní nepoměr obou zemí atd. atd.

Že je UA možná výhodnou zemí pro vydírání Západ vs. Východ, jsem už také psala. 


Jj, ta opatrnost byla vidět hlavně na začátku války. Je to těžká otázka.. Strategie obsazení větší části Ukrajiny se ale potom změnila ve vysílení západu a spojenců. Což při cenách a počtu západních zbraní není tak těžký úkol. Na podzim je konec a Ukrajina přijde o část území v každém případě. 😐

megi-the-pes
megi-the-pes (2290 příspěvků) 14.04.2024, 15:17:11 xxx.xxx.124.255
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 14.04.2024, 14:32:11

Jo ták, pardon.

Izrael je v podobném paktu jako NATO, to přece vidíte, kdo jsou spojenci. Má v NATO i zástupce.
Zatímco UA se pomáhá (ano, pomáhá, dostali Starlink, od Izraele taky neco takového, jenže ted s tím RF vypekla, no a plno vecí, to je fuk) proto, že tam maj Bidenovic decka obchody a na vyjasnení, kdo ho má vetsího, je to super umístení. Můžou se tam hádat do aleluja… ale kdyby nekdo vlít na nekoho z NATO (a Izrael se bere podobne)… No proste nemůžete jít sestřelovat rakety nad UA.

Daja
Daja (427 příspěvků) 14.04.2024, 16:54:18 xxx:xxx.72b0:8042
N:

Tak nikomu nepište že je kretén a on vám nebude psát že jste jednoduší.😀 Jsme si jedna jedna.🙂 Dájo ale vážně mě Orionka vystrašila když naznačila že je vám špatně v důsledku naší diskuze.😐 Moc vám přeju ať je lépe pokud možno a nedivte se lidem že chtějí mír. S prvním výbuchem 30 kg Hexogenu si na mě vzpomeňte. Viděla jste někdy frontové vojáky? Nabuzené bestie vybičované adrenalinem schopných všeho.A je fuk z které strany přišli.😐 Pandořina skříňka je otevřena a je na nás ji urychleně zavřít. Veteráni z druhé války už nemohou varovat veřejnost co to je válka, tak teď je to naše povinnost. Neptejte se mě na víc.


Tak a naposledy, VY A DALŠÍ tady, já napsala po druhé urážku, ale VY A DALŠÍ tady urážíte neustále.

Hau náčelníků už vůči Vám končím a mlčím. Jste hulvát a mě poučovat nemusíte, taky mám něco už za sebou. Na 100% se VÁS na nic ptát nebudu nebojte, nic  VÁM nevěřím.

N (neregistrovaný) 14.04.2024, 17:56:02 xxx.xxx.242.38
Daja:

Tak a naposledy, VY A DALŠÍ tady, já napsala po druhé urážku, ale VY A DALŠÍ tady urážíte neustále.

Hau náčelníků už vůči Vám končím a mlčím. Jste hulvát a mě poučovat nemusíte, taky mám něco už za sebou. Na 100% se VÁS na nic ptát nebudu nebojte, nic  VÁM nevěřím.


Ježiši tak vy s tím začnete a když vám to někdo oplatí, tak se vztekáte? Zrovna vás se opravdu neprosím abyste mi něco věřila. Si bohatě vystačím s těmi “dalšími”. Ty maj aspoň rozum. Snažil jsem se slušně, ale tady je to marný. Thx for W.

N (neregistrovaný) 14.04.2024, 18:12:09 xxx.xxx.242.38

Á samý lepší lidi tady.😀😀 Jsem už veterán na diskuzi tady i na Ifauně a mám celkem zkušenosti kdo se jak umí “rozjet”. 😀 Čestnou výjimkou je Rapotačka a Orionka. Ti ani v největší vášni zdejšího čarodějnického kruhu nic sprostého ba ani urážlivého nenapsaly.Jinak umíte být vy “slušňáčci” sprostý a nevychvaný jak… Kometa pořád někomu radí nereagovat a sama to nedodržuje.😀 Máte prd nervy a rozhodí vás každá blbost na netu.Nebo snad egoismus? 

N (neregistrovaný) 14.04.2024, 18:20:53 xxx.xxx.242.38
Rapotačka:

Nechtěla jsem reagovat, ale …

https://www.youtube.com/watch?v=YTJKQhkLyO0


To musí být jasné každému kdo trochu uvažuje, že založit web na podobném principu není nic co by mělo zaručovat pravdivost.🙂 Všichni co mají jiný názor jsou manipulátoři a hotovo.😀 Jak snadno lze lidi zblbnout,co? Zuří kolem nás války jestli si někdo nevšiml a propaganda je svinstvo bohužel dnes velmi sofistikované.

Fikovnice
Fikovnice (4544 příspěvků) 14.04.2024, 19:19:57 xxx.xxx.177.249
Odpověď na příspěvek uživatele Rapotačka z 14.04.2024, 17:10:42

Video jsem si (zatím) nepouštěla…ale jako takovou sondu (asi i celkem průřezovou) najdete v diskuzi pod tím videem. Celkem stojí za to na názory lidí tam mrknout…

Sarah01
Sarah01 (1670 příspěvků) 14.04.2024, 19:21:47 xxx.xxx.162.253

Koukám, že dnes je to tady jedna velká legrace. Tys mi rozbil bábovičku, tak já ti taky rozbiju tu větší, heč, a neurážej moje kamarádky nebo ti rozbiju další. 😂 

Fikovnice
Fikovnice (4544 příspěvků) 14.04.2024, 19:26:04 xxx.xxx.177.249
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 14.04.2024, 18:04:39

Ehehé, sedlo. Na Vás!😄🤣

Pokud uznáváte a “žerete” názory Jozefa Banáše👌, nemáme se dál o čem bavit. Žijte si ve svém iluzorním světě, ať se Vám daří!👍

Jo a s Rapotačkou já mám dlouhodobý přátelský vztah, takže beru, že jsme si poskytly každá svůj pohled na lháře a manipulátory. Já neberu ten její, ona nebere ten můj. To je vsjo.

Ale dnes tu tedy agitka jede!!!👏

Fikovnice
Fikovnice (4544 příspěvků) 14.04.2024, 19:28:16 xxx.xxx.177.249
Odpověď na příspěvek uživatele Sarah01 z 14.04.2024, 19:21:47

Jéé, my teď nezávisle psaly podobný příspěvek…

Myslím, že mé odskočení si na chvíli do světa války UA vs. Rusko a do světa manipulátorů a lhářů mi zas na nějakou dobu stačilo…😉


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.