Aktuálně: 4 624 inzerátů177 818 diskuzních příspěvků17 796 uživatelů

Politika...

JanaJanaJanaJana
JanaJanaJanaJana (796 příspěvků) 02.05.2024, 14:05:37 xxx.xxx.27.179
»
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 02.05.2024, 13:54:05

Zatím jo, ale zdárně k tomuto modelu spějeme 🙂

A v mnoha případech si to děláme sami, resp. ta změna jde i dost odspoda, jak to říká i ten britský novinář. Není to jen politickou reprezentací, je to tím, jak jednoduše na to lidi naskakují.

Anonymní (neregistrovaný) 02.05.2024, 14:40:23 xxx.xxx.28.40
»
Odpověď na příspěvek uživatele JanaJanaJanaJana z 02.05.2024, 14:05:37

Jo, to je přesný. 

N (neregistrovaný) 04.05.2024, 18:39:48 xxx.xxx.242.38

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-nemohu-zabijet-ukrajinci-se-snazi-vyhnout-odchodu-na-frontu-251179

Bambitky by ještě nějaké byly,ale lidi došli.😐 Před týdnem nám v chatu plakal jeden spoluhráč,kterého dostali v nákupním centru.😐 Je mu úplně u zadku nějaký Zelenský a západ. Má jen obrovský strach a nevím jestli už nespáchal to o čem mluvil. 

Rapotačka (neregistrovaný) 04.05.2024, 20:08:25 xxx:xxx.e315:cb5a
»
Odpověď na příspěvek uživatele balu z 04.05.2024, 18:20:58

Samozřejmě, zas jsem trošku ujela. Vzala jsem to někde z FB 

a četla jsem u toho komentář a ten se rozepisoval o brněnským umění.

Je to stejný.  Akorát  brněnský to vystrkovali na divadle.

Takže o nic nejde, svět není v pořádku.😕

Orionka (neregistrovaný) 05.05.2024, 20:15:34 xxx.xxx.64.54

Nejsem Never end, přesto si dovolím vám napsat toto: vyvolávají strach, protože ten kdo se bojí je lépe ovládán. (V covidu dostatečně vyzkoušeno - bohužel v covidu jsem se taky nechala částečně zmanipulovat - poctivě jsem třeba nosila ve městě a hlavě v dopravě roušku ). Ten, kdo se bojí, bude snáze přehlížet, co se děje s našimi penězi, s našimi dětmi, s našimi školami,  se zdravotnictvím…..atd.

P.S. poslední největší teroristický útok provedl….ten, jehož jméno se nesmí vyslovit - a Voldemort to nebyl.

Orionka (neregistrovaný) 05.05.2024, 20:20:17 xxx.xxx.64.54
N:

Vítězíme.😄😄


To není vítězství. Když vidím kolik životů, zdrojů a lidské práce, promrháno……není to vítězství, jen neskutečná blbost na všech stranách. Ne, nejsem hrdá, když tam vidím naši vlajku.

Orionka (neregistrovaný) 05.05.2024, 20:33:45 xxx.xxx.64.54
Orionka:

Nejsem Never end, přesto si dovolím vám napsat toto: vyvolávají strach, protože ten kdo se bojí je lépe ovládán. (V covidu dostatečně vyzkoušeno - bohužel v covidu jsem se taky nechala částečně zmanipulovat - poctivě jsem třeba nosila ve městě a hlavě v dopravě roušku ). Ten, kdo se bojí, bude snáze přehlížet, co se děje s našimi penězi, s našimi dětmi, s našimi školami,  se zdravotnictvím…..atd.

P.S. poslední největší teroristický útok provedl….ten, jehož jméno se nesmí vyslovit - a Voldemort to nebyl.


Jen k tomu doplním : Sarajevo, Říšský snem, Gliwice….

Fikovnice
Fikovnice (4551 příspěvků) 05.05.2024, 20:50:55 xxx.xxx.60.167
Orionka:

Nejsem Never end, přesto si dovolím vám napsat toto: vyvolávají strach, protože ten kdo se bojí je lépe ovládán. (V covidu dostatečně vyzkoušeno - bohužel v covidu jsem se taky nechala částečně zmanipulovat - poctivě jsem třeba nosila ve městě a hlavě v dopravě roušku ). Ten, kdo se bojí, bude snáze přehlížet, co se děje s našimi penězi, s našimi dětmi, s našimi školami,  se zdravotnictvím…..atd.

P.S. poslední největší teroristický útok provedl….ten, jehož jméno se nesmí vyslovit - a Voldemort to nebyl.


Manipulování s lidmi pomocí strachu je opravdu hrozné, s tím souhlasím. I s tehdejší manipulací pomocí COVIDu.

Ale toto hlásí rozvědky. Kdyby takováto varování dávaly třeba naše “špičky” v čele s Fialou, MPA apod., tak se tomu třeba i zasměju.

Btw, rozbije někdo držku tomu Novotnému?!!! Omlouvám se za slovník, ale to je fakt strašnej haj.l!👎

biaca
biaca (588 příspěvků) 05.05.2024, 21:08:40 xxx:xxx.4f3:c03c
»
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 05.05.2024, 20:50:55

Nikoliv je to spratek který nikdy nepracoval. Pamatuji jak si ve Žlutých lázních nechal rozbít držku jen aby získal pozornost. 

N (neregistrovaný) 05.05.2024, 21:11:32 xxx.xxx.242.38
Fikovnice:

https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-rusko-planuje-utoky-po-cele-evrope-varuji-rozvedky-40470458

Neverende, co říkáte tomuto?


NATO plánovalo rozsáhlý útok na území RF. To zase hlásí ty ruské rozvědky.😄 Vzpomeňte na “naše” rozvědky a Irák.🙂 Z toho plyne,že se hlásí co se komu zrovna hodí.😄 Notabene ve skutečnosti rozvědky do novin nic nehlásí,zásadně ne.

Sarah01
Sarah01 (1677 příspěvků) 05.05.2024, 21:15:08 xxx.xxx.162.253
Fikovnice:

Manipulování s lidmi pomocí strachu je opravdu hrozné, s tím souhlasím. I s tehdejší manipulací pomocí COVIDu.

Ale toto hlásí rozvědky. Kdyby takováto varování dávaly třeba naše “špičky” v čele s Fialou, MPA apod., tak se tomu třeba i zasměju.

Btw, rozbije někdo držku tomu Novotnému?!!! Omlouvám se za slovník, ale to je fakt strašnej haj.l!👎


Jani, a myslíš si, že to, co opravdu zjistí rozvědky, se objeví ve sdělovacích prostředcích? Já nevím, ale já tomu nějak nevěřím.

N (neregistrovaný) 05.05.2024, 21:18:55 xxx.xxx.242.38
Orionka:

To není vítězství. Když vidím kolik životů, zdrojů a lidské práce, promrháno……není to vítězství, jen neskutečná blbost na všech stranách. Ne, nejsem hrdá, když tam vidím naši vlajku.


To samozřejmě souhlas. 😐 Bojím se jedné věci a to že západní systém je ve slepé uličce a maskuje to vším co přijde pod ruku. Covid, uprchlíci, teď Rusko a zítra možná další? 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.