Aktuálně: 4 575 inzerátů178 218 diskuzních příspěvků17 805 uživatelů

Politika...

Orionka (neregistrovaný) 08.05.2024, 07:19:05 xxx.xxx.64.54
Sarah01:

Já vím, o koho jde, a co dělá nebo nedělá, mě nezajímá.


Tak se ještě těšte na další zvyšování daní a zdražování všeho, aby bylo na to platit jim a jejich synkovi jejich “slušné” platy. Stejně jako mnoho dalších si zřejmě neuvědomujete, že žijí z našich peněz a tak by nás mělo zatraceně zajímat, co za ty peníze dělají.

Orionka (neregistrovaný) 08.05.2024, 07:21:39 xxx.xxx.64.54

Skoro bych řekla, že hlavně žerou. Vondra, Jurečka, Lipavský…už vypadají na prasknutí.

orionka-2
orionka-2 (575 příspěvků) 08.05.2024, 09:39:30 xxx.xxx.64.54

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Jan-Keller-Pevnost-jako-reseto-754893

Jan Keller je moc chytrý pán. Je to dlouhé, zkusila jsem to zkrátit. Moc to nešlo.

Evropa je připravena posilovat svoji vojenskou přítomnost na východní hranici, aby zabránila možné ruské invazi. Hovoří se například o trvalém přesunu německé brigády na území Litvy. Podle litevského ministra obrany se přesun hlavních formací uskuteční v příštím a v přespříštím roce. Mezitím ovšem probíhá bez větší pozornosti masová invaze migrantů přes jižní hranice Evropy. Zatímco z jednoho směru bude Evropa své hranice obrňovat, protože prý nic jiného nemůže dělat, z jiných stran budou stále propustnější, protože se s tím prý nedá nic dělat.

V letech 2014 až 2019 se pět let hovořilo o vybudování evropského pilíře sociálních práv. Diskutovalo se o tom do neuvěřitelných detailů.

V letech 2019 až 2024 už po evropském pilíři sociálních práv neštěkl ani pes. Ti sami lidé, kteří ničeho nedosáhli v oblasti sociálních práv, začali se stejným nadšením řešit ekologické problémy. Z ekologického hlediska je docela jedno, na jaké palivo budou jezdit sem a tam Evropou kamiony, pokud se jako dosud bude jateční dobytek v jedné zemi pást, na druhý konec Evropy ho zavezou na porážku, opět v jiné zemi maso rozporcují a v nějakém dalším členském státu ho budou balit, aby vše dodali do supermarketů někde v cizině.

Je vysoce pravděpodobné, že ti sami činitelé, přejdou nyní k řešení jiného odstínu zelené. Nyní jde o něco podobného, tentokrát v zeleném. Ekologizace výroby a spotřeby má zachránit přírodu, aby byla v dobré formě, až ji zaplaví bojová technika. Evropa se tedy změní v něco, co bude z jedné strany vypadat jako nedobytná pevnost, z jiných stran bude fungovat jako děravé řešeto.

Sarah01
Sarah01 (1678 příspěvků) 08.05.2024, 11:41:28 xxx.xxx.162.253
Orionka:

Tak se ještě těšte na další zvyšování daní a zdražování všeho, aby bylo na to platit jim a jejich synkovi jejich “slušné” platy. Stejně jako mnoho dalších si zřejmě neuvědomujete, že žijí z našich peněz a tak by nás mělo zatraceně zajímat, co za ty peníze dělají.


Jo? A co s tím jako asi tak mám dělat? To taky poradíte?

Orionka (neregistrovaný) 08.05.2024, 12:42:01 xxx.xxx.64.54
Sarah01:

Jo? A co s tím jako asi tak mám dělat? To taky poradíte?


To, co můžou udělat všichni ostatní: jít k volbám do EU a takové lidi vynechat. Pardon, zní to jako klišé, ale ptala jste se, tak jsem odpověděla.

Sarah01
Sarah01 (1678 příspěvků) 08.05.2024, 12:46:31 xxx.xxx.162.253

To si nejsem jistá, ale rozhodnu se, až uvidím kandidátku. Jen proto se ale nemusím dívat na taková videa. Špatně je mně už tak, tak nevím, proč bych si měla přidávat.

megi-the-pes
megi-the-pes (2299 příspěvků) 08.05.2024, 13:37:04 xxx.xxx.124.252

tu sou strany 

tady si kazdou muzete rozkliknout a ukazi se kandidati

https://www.e15.cz/eurovolby-datum-volby-do-eu

nevidim v tom smysl
mohli by se tam uklidit nejaci dementi
teda demokrati jsem chtela rict
proste politici
nebudou skodit tady

ale to mi vysvetlete, jak se na ten papir vubec mohou dostat takovi podvodnici jako farsky, nerudova, cela ods, cele ano, rasisti spd, negramoti neziskovky, ulhani podvodni krestani… kazdy blb tam muze jit, tak to asi nasi zastupci nejsou, kdyz jsme jim ty listky nepodepsali, ne?
 

Sarah01
Sarah01 (1678 příspěvků) 08.05.2024, 13:43:09 xxx.xxx.162.253
»
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 08.05.2024, 13:37:04

Hm, zajímavý, i mimozemšťani. Může tam asi každej, komu se nechce dělat.

Orionka (neregistrovaný) 08.05.2024, 18:26:05 xxx.xxx.64.54
Fikovnice:

Nerudová mě ehm se.e čím dál víc!!!👎


Postupně vylézají na povrch její další podvody. Kde se vzala/i ?

Silně situace připomíná jeden seriál. Corrado Cattani v něm měl hlavní roli.

Orionka (neregistrovaný) 08.05.2024, 18:27:47 xxx.xxx.64.54
Fikovnice:

Nerudová mě ehm se.e čím dál víc!!!👎


Znáte časopis Kontexty ? Když jste odtamtud? Z Muni.

Rapotačka (neregistrovaný) 08.05.2024, 18:48:28 xxx:xxx.b5b9:fedd

z FB

Mělo by přijít vyhlášení referenda o setrvání v EU, kde bychom se měli vyslovit pro odchod. Jako alternativa přichází v úvahu dynamicky se rozvíjející organizace BRICS.

 Po pěti letech tu opět máme volby do Evropského parlamentu. 

Pojďme hlasovat pro kandidáty, kteří chtějí zachovat suverenitu České republiky, nechtějí nás zaprodat Bruselu, nechtějí euro, nechtějí zrušit právo veta, 

nechtějí Green Deal a migrační pakt.

 Kandiduje rekordní počet euroskepticky laděných stran a hnutí a existuje obrovská šance konečně zvrátit poměr v europarlamentu ve prospěch těchto subjektů. 

Takže ano, má to cenu jít k volbám.

orionka-2
orionka-2 (575 příspěvků) 08.05.2024, 19:31:28 xxx.xxx.64.54

Takže ano, má to cenu jít k volbám.

Kandiduje rekordní počet euroskepticky laděných stran a hnutí a existuje obrovská šance konečně zvrátit poměr v europarlamentu ve prospěch těchto subjektů.

Ale ČR uplatňuje prahovou hodnotu 5% pro přidělení mandátů (mohla by uplatňovat pouhé 2% a spektrum poslanců v EP by bylo pestřejší ) Proto sledujme preference jednotlivých stran a uskupení. Ve více průzkumech, každý je o něco zkreslený. Zelení, s hodnotou 0,9% v průzkumech, těžko 5% dosáhnou a hlasy pro ně propadnou, přesněji přepočítají se na mandáty nejsilnějších stran.

Jeden přehled :

https://kohonevolit.cz/?gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIiZeimMj-hQMV2amDBx1mFABXEAAYASAAEgIZwvD_BwE

Orionka (neregistrovaný) 08.05.2024, 20:28:12 xxx.xxx.64.54
Sarah01:

SPD jo? To snad nemyslíte vážně?


Kdo ? Já? Pak mi najděte v mých příspěvcích toto “slovo”.

Navíc - do EP nevolíte stranu ( jako takovou), ale kandidáta. Brusel je daleko. (ANO poslalo kdysi Jourovou !!! ) Poslanec by měl být silná, charismatická osobnost, která je schopna pro svoji myšlenku seskupit poslance z ostatních států EU. Takovou osobností může Petr Mach být ( přestože je na kandidátce SPD) Nevím jestli i Ivan David - zas lepší než prázdná Nerudová. 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.