Aktuálně: 4 577 inzerátů178 229 diskuzních příspěvků17 805 uživatelů

Politika...

N (neregistrovaný) 08.05.2024, 20:36:00 xxx.xxx.242.38

Víte co mě napadlo? Nechtějí ti politici do Europarlamentu kvůli vlastnímu blahu?😄 Že je to blbost a ve skutečnosti tam chtějí  pro baho nás,že jo? 😄 Proto za to mají jen takovou almužnu v podobě půl mega měsíčně. To aby neumřeli hlady a mohli konat pro nás.😄 Třeba Němci už nám zase účtují poplatky za LNG a my pro ně stavíme nejdražším způsobem elektrárnu aby měli levnou elektřinu.😄 S ČR si stejně vytřou zase všichni prdel ať tam máme kohokoli.😄 Ještě že se to už brzy rozpadne.🙂

Sarah01
Sarah01 (1678 příspěvků) 08.05.2024, 21:05:14 xxx.xxx.162.253
Orionka:

Kdo ? Já? Pak mi najděte v mých příspěvcích toto “slovo”.

Navíc - do EP nevolíte stranu ( jako takovou), ale kandidáta. Brusel je daleko. (ANO poslalo kdysi Jourovou !!! ) Poslanec by měl být silná, charismatická osobnost, která je schopna pro svoji myšlenku seskupit poslance z ostatních států EU. Takovou osobností může Petr Mach být ( přestože je na kandidátce SPD) Nevím jestli i Ivan David - zas lepší než prázdná Nerudová. 


Je to v tom žebříčku, na který jste dala odkaz. Kromě toho, podle Manipulátorů se rozhodně řídit nehodlám. Nejhorší je, že o těch normálních lidech se nic nedozvíme, píše se všude jen o těch blbých.

N (neregistrovaný) 08.05.2024, 21:22:45 xxx.xxx.242.38

A proč by ne SPD? Mají jiný pohled na věc a volit pořád dokola ty samé kauzama prolezlé strany? Když je člověk nespokojený s určitým stavem,tak asi je čas změnit i volební preference.

Orionka (neregistrovaný) 08.05.2024, 21:23:08 xxx.xxx.64.54
Sarah01:

Je to v tom žebříčku, na který jste dala odkaz. Kromě toho, podle Manipulátorů se rozhodně řídit nehodlám. Nejhorší je, že o těch normálních lidech se nic nedozvíme, píše se všude jen o těch blbých.


Nevím, co jste viděla……já když si rozklinu odkaz, tak tam po všeobecném popisu je souhrn všech subjektů s vyjmenovanými kandidáty a u celé řady popis jejich minulosti. Nikde jsem nenarazila na preferování SPD.

Fikovnice
Fikovnice (4570 příspěvků) 08.05.2024, 21:25:09 xxx.xxx.62.135
Orionka:

Postupně vylézají na povrch její další podvody. Kde se vzala/i ?

Silně situace připomíná jeden seriál. Corrado Cattani v něm měl hlavní roli.


Mě na ní možná nejvíc se.e to, že je opravdu hloupá. Alespoň tak na mě působí v každém rozhovoru. 

A dále samozřejmě kupčení s tituly, granty a s kdovíčím ještě!

Fikovnice
Fikovnice (4570 příspěvků) 08.05.2024, 21:32:03 xxx.xxx.62.135
»
Odpověď na příspěvek uživatele N z 08.05.2024, 21:22:45

Vždyť je to srandovní strana. Nacionalisté (až fašizoidní) a v čele mají Japonce!😄

Navíc jejich program je prostě líbivý, ale chtěla bych vidět, co by z toho dokázali pak v reálu udělat.

Orionka (neregistrovaný) 08.05.2024, 22:04:58 xxx.xxx.64.54
Fikovnice:

Vždyť je to srandovní strana. Nacionalisté (až fašizoidní) a v čele mají Japonce!😄

Navíc jejich program je prostě líbivý, ale chtěla bych vidět, co by z toho dokázali pak v reálu udělat.


Není to, že mají v čele “Japonce” spiš důkaz o opaku? Navic ne on není Japonec - je lepší třeba česko-francouzské manželství, protože to není tak vidět ??

Tu nálepku dostali za to, že od začátku kritizují a odmítají migraci. Teď ji odmítáme všichni, ale jen oni jsou nacionalisté a skoro fašisti? Ale klidně mi napište jasný důkaz, který mi uniká. Já z nich znám divokého Foldynu a chytrého pana Kobzu. Ani jednoho za fašistu nepovažuji. A pak ještě 1. na kandidátce do EU - Petra Macha. Prosím jeho jediný fašizující výrok. 

Orionka (neregistrovaný) 08.05.2024, 22:08:11 xxx.xxx.64.54

A postřehli jste? Jedná radostná. Paní učitelku Bednářovou opět soud osvobodil. Bude mít po dvou letech konečně pokoj ?

N (neregistrovaný) 08.05.2024, 22:22:43 xxx.xxx.242.38
Fikovnice:

Vždyť je to srandovní strana. Nacionalisté (až fašizoidní) a v čele mají Japonce!😄

Navíc jejich program je prostě líbivý, ale chtěla bych vidět, co by z toho dokázali pak v reálu udělat.


Ale teď je nacionalismus populární a klidně fašizoidní,ne? Bandera, Edelweiss a podobně. Do Kanady se vozí vyznamenávat SS důstojníci.. Tak já nevím.V TV říkali, že bojují za nás.😄 Podle mého bude nacionalismus na vzestupu a brzy se podivíme ve Fancii a možná dalších zemích. Tak proč by česká odnož nemohla něco dokázat v reálu? Minulé vlády nám lhaly, současná ani nemluvě a není tedy jedno kdo nám bude lhát příště? 😄 Nemyslím si , že by ještě někdo mohl věci dělat hůř než ta současná pětka.😄

Sarah01
Sarah01 (1678 příspěvků) 08.05.2024, 22:26:05 xxx.xxx.162.253
Orionka:

Nevím, co jste viděla……já když si rozklinu odkaz, tak tam po všeobecném popisu je souhrn všech subjektů s vyjmenovanými kandidáty a u celé řady popis jejich minulosti. Nikde jsem nenarazila na preferování SPD.


Ono to chce přečíst si to celý, když už ten odkaz dáváte. Když rozkliknu volby do Europarlamentu, jsou tam na 3. místě. Brýle zatím nepotřebuju, vidím dobře.

Sarah01
Sarah01 (1678 příspěvků) 08.05.2024, 22:27:59 xxx.xxx.162.253
Fikovnice:

Vždyť je to srandovní strana. Nacionalisté (až fašizoidní) a v čele mají Japonce!😄

Navíc jejich program je prostě líbivý, ale chtěla bych vidět, co by z toho dokázali pak v reálu udělat.


Hm, a hlavně jsme je měli tady v parlamentu a co dělali? Všechno vždycky odkývali.

N (neregistrovaný) 08.05.2024, 22:35:54 xxx.xxx.242.38
Sarah01:

Hm, a hlavně jsme je měli tady v parlamentu a co dělali? Všechno vždycky odkývali.


Počkejte v parlamentu jasně, ale dosud ne ve vládě,ne? Já tedy neví co odkývali, ale ohledně migrace,zadlužování státu a třeba i okrádání důchodců byli dost hlasitě proti,ne? Jasně, co můžou dělat jiného když jsou v opozici? 

Fikovnice
Fikovnice (4570 příspěvků) 08.05.2024, 22:38:51 xxx.xxx.62.135
»
Odpověď na příspěvek uživatele N z 08.05.2024, 22:35:54

…a tak já bych jim to vítězství nakonec přála!!!

Spojili by se s komunisty (jinou volbu by neměli) a fraška by dojela až do finále.

Sarah01
Sarah01 (1678 příspěvků) 08.05.2024, 22:48:58 xxx.xxx.162.253
Fikovnice:

…a tak já bych jim to vítězství nakonec přála!!!

Spojili by se s komunisty (jinou volbu by neměli) a fraška by dojela až do finále.


S komunisty už v koalici jednou byli na krajské úrovni, pokud vím. Komunisty ze zásady už nikdy.

N (neregistrovaný) 08.05.2024, 22:49:26 xxx.xxx.242.38
Fikovnice:

…a tak já bych jim to vítězství nakonec přála!!!

Spojili by se s komunisty (jinou volbu by neměli) a fraška by dojela až do finále.


Ono já bych si nemyslel,že by se SPD spojilo s komunisty. Teď myslím parlamentní volby příští rok samozřejmě. Eurovolby jdou mimo mě a nevěřím, že EU vydrží tak jak jí známe dnes. SPD by mohlo překvapit jako taková divoká karta. Mohlo by nakonec i ANO s jejich tichou podporou dát dohromady potřebné hlasy k vládě. Politici když se derou k moci, neznají bratra.😄


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.