Aktuálně: 4 570 inzerátů178 101 diskuzních příspěvků17 803 uživatelů

Politika...

Fikovnice
Fikovnice (4567 příspěvků) 05.05.2024, 22:04:30 xxx.xxx.60.167
biaca:

Nikoliv je to spratek který nikdy nepracoval. Pamatuji jak si ve Žlutých lázních nechal rozbít držku jen aby získal pozornost. 


Tak to nevím…

Ale to, co provedl teď, je na té úrovni, co dělal Ivetě Bartošové, teda vlastně ještě mnohem horší!!!👎

Nikdy nepracoval především Benda - to je unikát!

Orionka (neregistrovaný) 05.05.2024, 22:42:34 xxx.xxx.64.54
Fikovnice:

Tímto jsem jen chtěla sdělit, že Nerudová je fakt hrozná…Jitka!!!🤮


Jímá mě hrůza, když si představím, že toto trdlo (to myslím není sprosté slovo ) řídilo VŠ, tedy univerzitu. A její synek? Ten už se vidí v Bruselu. A není sám. Jak se jmenuje ten Vondrův syn? Takové divné jméno - Vrecion? ( možná to komolím) - tak to je stejná “šlechta”.

N (neregistrovaný) 05.05.2024, 22:54:57 xxx.xxx.242.38
Fikovnice:

Tak je možné, že je to fakt záměr špiček s námi manipulovat… Těžko říct.


Nutno podotknout,že se jim daří.. Všude stoupá zájem o zbraně.😐 Ty trdla si neuvědomují,že válka se dnes nebojuje pistolkama. Ukrajina je lokální konflikt zcela odlišný od globálnějšího konfliktu. Pokud by se do sebe pustili velcí hráči, tak je nějaký tréning se směšnou civilní zbraní promarněný čas a vyhozené peníze. Ach jo a já si myslel,že lidi dnes už mají rozum.😐 Stejný ovce hloupý jako dřív. Nevědomky přesně strkají hlavu tam, kde jí kat potřebuje mít.😐 

Sarah01
Sarah01 (1677 příspěvků) 05.05.2024, 23:04:35 xxx.xxx.162.253
Orionka:

Jímá mě hrůza, když si představím, že toto trdlo (to myslím není sprosté slovo ) řídilo VŠ, tedy univerzitu. A její synek? Ten už se vidí v Bruselu. A není sám. Jak se jmenuje ten Vondrův syn? Takové divné jméno - Vrecion? ( možná to komolím) - tak to je stejná “šlechta”.


Vrecion je příjmení, jmenuje se Jáchym.

Orionka (neregistrovaný) 05.05.2024, 23:43:21 xxx.xxx.64.54
N:

Nutno podotknout,že se jim daří.. Všude stoupá zájem o zbraně.😐 Ty trdla si neuvědomují,že válka se dnes nebojuje pistolkama. Ukrajina je lokální konflikt zcela odlišný od globálnějšího konfliktu. Pokud by se do sebe pustili velcí hráči, tak je nějaký tréning se směšnou civilní zbraní promarněný čas a vyhozené peníze. Ach jo a já si myslel,že lidi dnes už mají rozum.😐 Stejný ovce hloupý jako dřív. Nevědomky přesně strkají hlavu tam, kde jí kat potřebuje mít.😐 


Zájem o zbraně má pravděpodobně souvislost s předpokládanou migrací, očekávaným nedostatkem lecčeho - chudnutím a obranou soukromého majetku a osob, t.j.obranou před lupičstvim. Spíš než se strachem z války.

assil
assil (1593 příspěvků) 06.05.2024, 12:03:34 xxx.xxx.121.3

Tak že je to kvůli ruské agresi je akorát domněnka novinářů, ve skutečnosti to bude spíš reakce na obecně zhoršenou situaci a tím vyšší potřeba bránit rodinu.

N (neregistrovaný) 06.05.2024, 19:14:26 xxx.xxx.242.38
assil:

Tak že je to kvůli ruské agresi je akorát domněnka novinářů, ve skutečnosti to bude spíš reakce na obecně zhoršenou situaci a tím vyšší potřeba bránit rodinu.


To je taky jen domněnka..🙂 Ve skutečnosti se nás snaží masově přesvědčit o své pravdě a vtíravě podstrčit Ruskou agresi kde se dá. Jinak pár takových “trumpet” se realizuje na Gunfóru a zjišťují info kolem ZP s odůvodněním možného útoku z Ruska.😄 Njn, dá se to pochopit u lidí co nebyli na vojně a jiné zkušenosti také postrádají.🙂

N (neregistrovaný) 06.05.2024, 22:17:54 xxx.xxx.242.38

Taky mám ten pocit občas u některých.😄

Buggyra
Buggyra (3329 příspěvků) 07.05.2024, 09:06:39 xxx.xxx.198.226

Mě třeba znervozňuje odcizování ve společnosti. Až tak mě netrápí migranti nebo válka nebo teroristi, anžto jsem na vsi, ale situace, kdy na ulici za bílého dne někdo fyzicky ohrožuje člověka, a lidi chodí kolem, a nikdo se tím směrem ani nepodívá, natož aby něco muknul nebo snad vyrazil na pomoc, to je ten moment, kdy nelze spoléhat na druhé nebo na všeobecnou bezpečnost. Takto v mém okolí uvažuje více lidí.

orionka-2
orionka-2 (570 příspěvků) 07.05.2024, 09:32:28 xxx.xxx.64.54
Buggyra:

Mě třeba znervozňuje odcizování ve společnosti. Až tak mě netrápí migranti nebo válka nebo teroristi, anžto jsem na vsi, ale situace, kdy na ulici za bílého dne někdo fyzicky ohrožuje člověka, a lidi chodí kolem, a nikdo se tím směrem ani nepodívá, natož aby něco muknul nebo snad vyrazil na pomoc, to je ten moment, kdy nelze spoléhat na druhé nebo na všeobecnou bezpečnost. Takto v mém okolí uvažuje více lidí.


Ještě v paneláku jsem vždycky říkala, že kdyby mě dole v chodbě někdo praštil, sousedi by volali policii, protože by tam štěkali psi. 

Je to už pár let, když v 8. patře volala na chodbě o pomoc stará paní, sousedka v pátém otevřela dveře s otázkou “ co řve?” a manžel “prosím tě zavři a zalez”.  Měla mrtvici a potřebovala pomoc.

orionka-2
orionka-2 (570 příspěvků) 07.05.2024, 09:36:03 xxx.xxx.64.54

A ještě jeden případ opaku, je to o statečné paní. Bohužel už nevím, jak to přesně bylo ( třeba si někdo vzpomene ) : Mladého ošetřovatele v Liberecké ZOO napadl lev ( nebo tygr ? ) a ošetřovatelka poblíž nevávala, vlítla tam a šelmu tloukla kýblem po hlavě ( nic jiného neměla ) až se ta stáhla a mohli oba vycouvat.

assil
assil (1593 příspěvků) 07.05.2024, 09:37:41 xxx.xxx.121.3
»
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 07.05.2024, 09:06:39

To má podle mě co vidím kolem, dvě příčiny. První, že je shora dáno, že gauneři mají větší práva než oběti a pravděpodobnost, že jako ochránce napadeného skončí u soudu není úplně malá a to pak znamená investici spousty času a peněz, což logicky lidi nechtějí, protože tolik času a peněz ani nemají.  A za druhé spousta lidí už jede na hraně, jsou rádi, že zabezpečí rodinu a na cizí lidi už nemají energii, prostě jedou v modu Mně taky nikdo nepomůže..

Prostě pořád platí Jaký pán, takový kmán.

Buggyra
Buggyra (3329 příspěvků) 07.05.2024, 11:02:43 xxx.xxx.198.226
assil:

To má podle mě co vidím kolem, dvě příčiny. První, že je shora dáno, že gauneři mají větší práva než oběti a pravděpodobnost, že jako ochránce napadeného skončí u soudu není úplně malá a to pak znamená investici spousty času a peněz, což logicky lidi nechtějí, protože tolik času a peněz ani nemají.  A za druhé spousta lidí už jede na hraně, jsou rádi, že zabezpečí rodinu a na cizí lidi už nemají energii, prostě jedou v modu Mně taky nikdo nepomůže..

Prostě pořád platí Jaký pán, takový kmán.


Já si nemyslím, že v té chvíli, kdy jdou ti lidé kolem toho bitého nebo kopaného člověka, lavírují o své životní situaci. Spíš si myslím, že se stydí, bojí, cítí, že by byli sami, kdo tu situaci bude řešit. To je naprosto pochopitelné.

Škoda, že aspoň nevezmou chytrý telefon a nenatáčejí. Ale to prostě v tu chvíli nikoho nenapadne. Každý, v kom nenastartuje adrenalin k zásahu, se snaží co nenápadně se odplížit, a i to je pochopitelné.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.