Aktuálně: 4 534 inzerátů178 229 diskuzních příspěvků17 805 uživatelů

Politika...

Orionka (neregistrovaný) 08.05.2024, 23:07:38 xxx.xxx.64.54
Sarah01:

Ono to chce přečíst si to celý, když už ten odkaz dáváte. Když rozkliknu volby do Europarlamentu, jsou tam na 3. místě. Brýle zatím nepotřebuju, vidím dobře.


Ne, nejsou na 3. místě. Mají vylosované číslo 3. Nebo myslíte, že nejvíc doporučují KAN ?

( A netřeba být agresivní, tím svůj argument nepodpoříte )

Fikovnice
Fikovnice (4570 příspěvků) 08.05.2024, 23:16:51 xxx.xxx.62.135
Sarah01:

Hm, zajímavý, i mimozemšťani. Může tam asi každej, komu se nechce dělat.


Tak já si ten přehled taky otevřela a…to je neuvěřitelné panoptikum.👎 Myslela jsem si, že si s mimozemšťanama děláš srandu. A ono nee.

Sarah01
Sarah01 (1678 příspěvků) 08.05.2024, 23:22:04 xxx.xxx.162.253
Orionka:

Ne, nejsou na 3. místě. Mají vylosované číslo 3. Nebo myslíte, že nejvíc doporučují KAN ?

( A netřeba být agresivní, tím svůj argument nepodpoříte )


Agresivní jste začala být vy už dávno a je zvláštní, že ostřejší odpověď od druhých vám vadí. Myslím si, že nikomu nic není do toho, koho budu volit a jestli vůbec budu volit. Jak jsem psala už výš, mě ta videa nezajímají, prostě to tak je. Mám prostě jiný názor, budete se s tím holt muset smířit.

Orionka (neregistrovaný) 08.05.2024, 23:26:27 xxx.xxx.64.54
Sarah01:

Hm, a hlavně jsme je měli tady v parlamentu a co dělali? Všechno vždycky odkývali.


O jakém parlamentu říkáte “měli”. V Parlamentu ČR pořád jsou. A nevím, kde kývali. Na internetu je k shlédnutí dostatek videí, kde “křičeli až řvali” - Foldyna, Maříková, Fiala - vždycky, když se dostali ke slovu.

Ona 5koalice se svými 109 hlasy nikoho ke kývání nepotřebuje.

Orionka (neregistrovaný) 08.05.2024, 23:36:54 xxx.xxx.64.54
Sarah01:

Jo? A co s tím jako asi tak mám dělat? To taky poradíte?


Kdybyste se neptala, neodpovídala bych. Vždyť jste si radu přímo vyžádala. Nechci po vás ani abyste ji četla, natož abyste se jí řídila. A už vůbec se neptám, koho budete volit, protože máte pravdu, nic mi do toho není.

Orionka (neregistrovaný) 08.05.2024, 23:39:40 xxx.xxx.64.54

A laskavě vynechte mou agresivitu, protože argument “byla dávno”, jaksi není argument. Prohlédněte a odložte. Nechce se vám? Tak si nechte jedovaté sliny a neplivejte.

Orionka (neregistrovaný) 08.05.2024, 23:49:42 xxx.xxx.64.54
Fikovnice:

Tak já si ten přehled taky otevřela a…to je neuvěřitelné panoptikum.👎 Myslela jsem si, že si s mimozemšťanama děláš srandu. A ono nee.


Ne, nemůže tam každý. Musí na to mít stranu nebo hnutí a složit malé peníze, a dodržet procesní postupy k podání kandidátky. A potom musí splnit 5% hranici, aby strana mohla dostat byť jen jeden mandát. Všechno lze pod patřičným heslem najít. A když má někdo chuť a čas a nakonec i ty peníze na to, aby si z toho dělal legraci, má tu možnost. I to je demokracie. Nebudu to hledat a odkazovat vás, mohlo by to někoho obtěžovat.

N (neregistrovaný) 08.05.2024, 23:56:32 xxx.xxx.242.38
Orionka:

Nebudeme mít problémy i my? Někde mi kolem uší běželo, že za ty půjčky ručiíme. Nezaručil se Fiala ?


Ono pravdu se stejně dozvíme v cenách, daních a poplatcích.🙂 Samozřejmě že USA znám asi nejlépe ze všech zde diskutujících a proto jsem dávno věděl, že si své peníze vždy vyzvedne a nic co by se nevyplatilo nedělá.🙂 Stát se přítelem USA je výhodné, byť vždy jen pro USA.😄

Daja
Daja (431 příspěvků) 09.05.2024, 05:16:21 xxx.xxx.46.68
Orionka:

A laskavě vynechte mou agresivitu, protože argument “byla dávno”, jaksi není argument. Prohlédněte a odložte. Nechce se vám? Tak si nechte jedovaté sliny a neplivejte.


Dobré ráno,

nene agresivní jste VY a N od začátku politiky!!! Skrze Vás sem lidí nechodí diskutovat😡 a když se někdo odhodlá napsat jiný a svůj názor, hned dostane tady sodu a radši se stáhne. 

Nemá cenu s VÁMI a plus další mi tady diskutovat. Vy a tady podobní píšete opravdu agresivně . 

Dája

Sarah01
Sarah01 (1678 příspěvků) 09.05.2024, 06:06:09 xxx.xxx.11.197
Orionka:

A laskavě vynechte mou agresivitu, protože argument “byla dávno”, jaksi není argument. Prohlédněte a odložte. Nechce se vám? Tak si nechte jedovaté sliny a neplivejte.


Totéž bych si dovolila žádat od vás a buďte tak laskavá a přestaňte mě poučovat. Děkuji.

Rapotačka (neregistrovaný) 09.05.2024, 08:35:07 xxx:xxx.8b22:6dc9
»
Odpověď na příspěvek uživatele Daja z 09.05.2024, 05:16:21

Vždyť diskutovat nemusí, když to neumí .  Někteří  netuší  … 

a po půl roce se v úžasu diví tomu, co bylo jiným jasné dávno,

ale je fakt, že to v ČT (aj) nedávali. Dám sem tedy agresivně jiný

názor,  jen tak, k zamyšlení. 😛

Ale  možná , máte pravdu, lepší je nevědět, pravda může děsit.

(plus další)😇

Daja
Daja (431 příspěvků) 09.05.2024, 12:01:37 xxx:xxx.cc5b:cf55
Rapotačka:

Vždyť diskutovat nemusí, když to neumí .  Někteří  netuší  … 

a po půl roce se v úžasu diví tomu, co bylo jiným jasné dávno,

ale je fakt, že to v ČT (aj) nedávali. Dám sem tedy agresivně jiný

názor,  jen tak, k zamyšlení. 😛

Ale  možná , máte pravdu, lepší je nevědět, pravda může děsit.

(plus další)😇


A proč si myslíte, že nevím? S čeho jste tak vydedukovala?

Dája

N (neregistrovaný) 09.05.2024, 12:30:48 xxx.xxx.227.158

Ježiš tak se nehádejte..🙂 My tady stejně nic nezměníme a dějiny se píšou jinde. Politika je politika, ale z nás tady asi nikdo není politicky činný a nic z toho nemá. Jsou to jen názory bez hlubších vědomostí o situaci a informace jen z dostupných zdrojů na netu. A volby jsou od toho aby se volilo jak každý uzná za vhodné. Mně je úplně jedno jestli někdo volí pětku nebo ANO či SPD. Je to jeho volba a právo.Obvykle nestřílím lidi s odlišným názorem.😀

J5
J5 (282 příspěvků) 09.05.2024, 13:24:39 xxx:xxx.198b:7769
Rapotačka:

Vždyť diskutovat nemusí, když to neumí .  Někteří  netuší  … 

a po půl roce se v úžasu diví tomu, co bylo jiným jasné dávno,

ale je fakt, že to v ČT (aj) nedávali. Dám sem tedy agresivně jiný

názor,  jen tak, k zamyšlení. 😛

Ale  možná , máte pravdu, lepší je nevědět, pravda může děsit.

(plus další)😇


Proč se nedržíte vlastního doporučení? Pokud máte pocit že vrcholem umění diskutovat je pouhý odkaz s jednoslovným nic neříkajícím komentářem, jak předvádíte hned v následujících příspěvcích, tak jste na omylu. Jde nanejvýš o velice chabou argumentaci. Chabou proto protože i argumentace má pravidla a předpokládá vlastní názor pachatele. Takto to vypadá že čekáte na ohlas a názor většiny, tedy stranu kam se připojit. Prozatím jsem pochopil pouze to že se považujete za příslušníka té lepší, vědoucí, skupiny a ti ostatní, nevědoucí, mající potíže chápat i po půl roce fakta, by se měli nad sebou zamyslet a dojít tak k osvícení.

Orionka (neregistrovaný) 09.05.2024, 14:25:49 xxx.xxx.137.177
Sarah01:

Totéž bych si dovolila žádat od vás a buďte tak laskavá a přestaňte mě poučovat. Děkuji.


Už včera večer jsem vám napsala, že nevyžádané rady nedávám. Vy jste si o tu radu řekla. Tak se nečilte. 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.