Aktuálně: 4 548 inzerátů178 284 diskuzních příspěvků17 807 uživatelů

Politika...

Leithian
Leithian (589 příspěvků) 09.05.2024, 14:42:22 xxx.xxx.13.198

Tak pro tu srandu aby tu bylo koho kamenovat se přiznávám že jsem členka KSČM a angažuji se jak to jde😁 Hádam že pár lidem tu rupne cévka😁

Orionka (neregistrovaný) 09.05.2024, 14:48:22 xxx.xxx.137.177
Leithian:

Tak pro tu srandu aby tu bylo koho kamenovat se přiznávám že jsem členka KSČM a angažuji se jak to jde😁 Hádam že pár lidem tu rupne cévka😁


👍 Proč by rupala cévka, tady jsme přece demokrati.

Sarah01
Sarah01 (1682 příspěvků) 09.05.2024, 14:50:32 xxx.xxx.11.197
Orionka:

Už včera večer jsem vám napsala, že nevyžádané rady nedávám. Vy jste si o tu radu řekla. Tak se nečilte. 


Nevím, z čeho vyvozujete, že se čílím, nadáváte tady jenom vy a v poslední době čím dál víc. Píšu vám úplně normálně, abyste si svoje poučování nechala. Nenavážíte se jen do mě, ale i do ostatních a docela dětinskými poznámkami.  A aby se nepřišlo na to, že jste to byla vy, tak se záměrně nepřihlašujete a pak se vymlouváte.

O tuto radu jsem vás nežádala ani se na nic neptala, kopíruju: “Tak se ještě těšte na další zvyšování daní a zdražování všeho, aby bylo na to platit jim a jejich synkovi jejich “slušné” platy. Stejně jako mnoho dalších si zřejmě neuvědomujete, že žijí z našich peněz a tak by nás mělo zatraceně zajímat, co za ty peníze dělají.” 

Buďte tedy ta hodná a nechte to na mě, ano? 

J5
J5 (282 příspěvků) 09.05.2024, 15:39:48 xxx:xxx.198b:7769
Leithian:

Jenom proto že tu netleskaj jak stádo tupejch oveček? Váš problém.


Tak to se povedlo. Myslím tím “tleskání” tupých oveček a vaše přiznání k aktivnímu, angažovanému členství v té straně. 

Daja
Daja (431 příspěvků) 09.05.2024, 16:13:21 xxx:xxx.cc5b:cf55
Leithian:

Jenom proto že tu netleskaj jak stádo tupejch oveček? Váš problém.


A proč si myslíte, že mi vyhovuje , aby všichni tleskaly jak stádo ovcí? Je přece každého věc v co věří a co mu vyhovuje.  Já beru každého i když je KSČM. Prostě každý věříme v něco , ale nevtloukám to tady všem do hlavy jako Rapotačka, orinoka , N a vy. 

Už jsem jednou napsala, že jsme lidičky různorodí a každý ať si věří v co jeho je pravda. Netluče, ale  všem kladivem do palice to co VY si myslíte a když sním nesouhlasíme tak jsem co……

Dája

J5
J5 (282 příspěvků) 09.05.2024, 18:58:38 xxx:xxx.57eb:fe76
»
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 09.05.2024, 16:16:42

Co by, naplánují jak s hadí pomocí zkříží plány imperialistů ku všeobecnému prospěchu dělnické třídy vedené k světlým zítřkům pod řídící úlohou KSČ. Vzhledem k tomu že zítra znamenalo již včera a plány se běžně plnily alespoň tak na 120% se to jistě povede nejpozději do konce pětiletky. Poté se uspořádá sjezd, rozdají se diplomy a vyznamenání v lepším případě hodinky Prim kdyby náhodou požádal některého soudruha velký bratr a fertig.

balu
balu (1656 příspěvků) 09.05.2024, 19:57:02 xxx.xxx.152.98
»
Odpověď na příspěvek uživatele Leithian z 09.05.2024, 14:42:22

Tohle jsem úplně nečekala. Ale je fajn, že jste se svěřila. Zrovna jsem dost ponořená do historie, do doby po skončení druhé světové války, kdy komunisti inscenovali procesy se západními letci a dalšími jim nepohodlnými osobami. Pod taktovkou poradců z Kremlu komunističtí soudci posílali nevinné lidi na desetiletí do těžkých žalářů nebo na smrt. A vy jste komunistka i když víte, jaká zvěrstva tu páchali? FUJ! Že se nestydíte!

Sarah01
Sarah01 (1682 příspěvků) 09.05.2024, 20:02:29 xxx.xxx.162.253

Já si myslím, že už po převratu v roce 89 měla být KS postavena mimo zákon. Mám pocit, že v některých státech se to stalo, u nás asi bohužel nebyla vůle. Jako chápu, že převlíkači kabátů už jsou dávno někde jinde, ale strana s tímto renomé by neměla existovat.

Orionka (neregistrovaný) 09.05.2024, 20:34:27 xxx.xxx.64.54
balu:

Tohle jsem úplně nečekala. Ale je fajn, že jste se svěřila. Zrovna jsem dost ponořená do historie, do doby po skončení druhé světové války, kdy komunisti inscenovali procesy se západními letci a dalšími jim nepohodlnými osobami. Pod taktovkou poradců z Kremlu komunističtí soudci posílali nevinné lidi na desetiletí do těžkých žalářů nebo na smrt. A vy jste komunistka i když víte, jaká zvěrstva tu páchali? FUJ! Že se nestydíte!


V současné době je KSČM strana demokratického spektra jako každá jiná. A se současným prezidentem, kterého volilo …nevím to procento přesně, je třeba se povznést a na nikoho nefujkovat. Jestliže se nestydí naše hlava státu, prezidentovi poradci, vodiči a voliči, proč by se měla stydět Leithien. Buďme demokraty a nikoho neokřikujme.

balu
balu (1656 příspěvků) 09.05.2024, 21:01:45 xxx.xxx.152.98
»
Odpověď na příspěvek uživatele Orionka z 09.05.2024, 20:34:27

Bohužel, tato “strana demokratického spektra” vznikla na nedemokratických základech a i když její dnešní členové nemají na svědomí to, co jejich předchůdci v padesátých a sedmdesátých letech, tím, že  se k této straně a její ideologii hlásí, jako by měli taky na rukou krev.

N (neregistrovaný) 09.05.2024, 21:31:11 xxx.xxx.242.38
Leithian:

Tak pro tu srandu aby tu bylo koho kamenovat se přiznávám že jsem členka KSČM a angažuji se jak to jde😁 Hádam že pár lidem tu rupne cévka😁


Nic jim nerupne, víš kolik jich bylo ve straně když to bylo ještě výhodné? 😄 Teď jede modrá s hvězdičkama,ale kdyby něco, tak znova kladivo a srp ani nemrknou.😄 Hlavně když to nese funkce a pěkný “živobytíčko”😄

N (neregistrovaný) 09.05.2024, 21:48:19 xxx.xxx.242.38

A někteří by rádi zakazovali..🙂 I v USA máme komunistickou stranu. Tak koho jako chcete zakazovat? Všude se dělaly čistky a nespravedlnosti. Vzpomeňme na J.McCarthy a jeho procesy. 😐 Kolik lidí to odskákalo nikdy nebylo zjištěno a kolik nevinných teprve ne. Neomlouvám ani jeden systém, ale vždy to dělají lidé a ne ideologie. Nebo snad komunisti mají v programu nějaké čistky či snad gulagy? Nacismus zakázat, protože ten má rasismus a nenávist přímo zakořeněnou ve svých základech a přímo proti skupinám obyvatel. A pokud to se svobodou myslíme vážně, tak té zrovna přehršle zákazů a nařízení neprospívá. Lidi si rozhodnou co jim je sympatické a je to jejich právo a volba. 

Orionka (neregistrovaný) 09.05.2024, 22:35:37 xxx.xxx.64.54
balu:

Bohužel, tato “strana demokratického spektra” vznikla na nedemokratických základech a i když její dnešní členové nemají na svědomí to, co jejich předchůdci v padesátých a sedmdesátých letech, tím, že  se k této straně a její ideologii hlásí, jako by měli taky na rukou krev.


Padesátá léta jsou neoddiskutovatelná. Ale sedmdesátá? Nemá současná vedoucí garnitura taky pěkně našlápnuto? Paní učitelka Bednářová, Ševčík, Drulák….to jsou ty nejkřiklavější, ono jich je víc, jen se to tolik neřeší. Nedotknutelný Novotný…a Rakušanovy tendence…KRIT ? Ale pořád budeme odvádět pozornost k 70. ? Je to 50 let, nebylo by lepší “tepat do nepravostí současných” ? 

Orionka (neregistrovaný) 09.05.2024, 22:44:31 xxx.xxx.64.54

Je zajímavé sledovat dnešní “demokraty” a jejich názory. Řez. Sommerová by nechala volební právo jenom lidem sečtělým a vzdělaným, J. Ledecký zase jen finančně gramotných. Nerozeznal HDP a DPH ? Pryč od urny. A těch, kteří by vyhnali od voleb důchodce…nevyděláváš-nevolíš. Tyhle tendence zkuste sledovat a ty brzdit. Ne se stále obracet zpátky.

Orionka (neregistrovaný) 09.05.2024, 22:51:15 xxx.xxx.64.54
balu:

Tepejte do čeho chcete a jak je libo. Přece vám nebráním. 


Jasně, vy jen zkoušíte demokraticky plivat na Leithien a tvrdit, že má na rukou krev. Kolik jí je? Nechci ji urazit, ale určitě  nezažila ani ta 70.

Leithian
Leithian (589 příspěvků) 09.05.2024, 22:56:15 xxx.xxx.29.237
»
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 09.05.2024, 16:16:42

Trapné…. Nj co čekat od tebe že. Musim si kopnout abych ulevila srdéčku a byla coool😁


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.