Aktuálně: 4 945 inzerátů174 413 diskuzních příspěvků17 752 uživatelů

Psí (i jiné oči) oči

Thielli
Thielli (605 příspěvků) 16.06.2023, 09:20:42 xxx.xxx.65.248

Navrhuji trošku odlehčit té smutné niti ve vlákně Diabetes, kde došlo k jitření mysli a řinčení zbraní. Já sama věřím, že i ty pisatelky, které Fíkovnici spérovaly, měly svůj důvod k takovému vyjádření, (mně osobně v životě několikrát pomohlo, když se se mnou někdo "nemazal" a střelil do živého. Bolelo to v tu chvíli sakra, ale s odstupem času jsem to vyhodnotila jako přínosnější přístup, než - sicé milé a podpůrné, ale stále jen - chlácholení). Neodvažuji se k tomu jinak nic víc napsat, protože o účastnících nevím zhola nic, podobnou zkušenost nemám. Pro mne je empatie na diskusním fóru vždy o mnoho těžší, protože se dívám jen škvírou dveří, které mi zadavatel pootevře.

Fíkovnici přeji, stejně jako ostatní, ať se daří jí i jejímu plyšákovi. Protože za oba tady všichi kopali, třebas to chvílemi vypadalo že Fido a Fíkovnice nejsou z jednoho týmu. Týmu FF tedy také držím palce.

A nyní konečně zpátky k mému zadání. Vyhlašuji obrázkovou nit (doufám, že se alespoň chvíli potáhne) na téma psí a jiné oči. Protože kvůli těm očím tady asi všichni jsme, díváme se stále jen do těch, co známe a já bych si ráda prohlédla i oči, do kterých se s láskou díváte vy všichni ostatní... a vykopávám.

Obrázek Obrázek
Thielli
Thielli (605 příspěvků) 16.06.2023, 12:47:21 xxx.xxx.65.248
Zrzavci:

KHŮŮL POHLED...

    Obrázek

Ale no tak - toto si strčte za klobouk, toto bez očí!

tears-of-joy

Naštěstí mají všichni neomezené množství pokusů. pointing Tak s tím koukejte něco udělat. 

Zrzavci
Zrzavci (2878 příspěvků) 16.06.2023, 12:59:29 xxx.xxx.226.6
Quash:

Hovíci

    Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Neuvažoval/a jste někdy o tom, stoupnout si takhle s tímhle stvořením na Karlův most? Myslím, že za chvíli by byl klobouk plnej, na žebrání dokonalost sama! 🙂 ňuňu jsou.

Zrzavci
Zrzavci (2878 příspěvků) 16.06.2023, 13:03:21 xxx.xxx.226.6

A ještě se rozšoupnu, není to sice fotka.... ale je to lepší než fotka, obdivuji umění svojí kamarádky, která mi takhle zvěčnila všechny moje psy, i ty, co už jsou za Duhou

Obrázek
Quash
Quash (273 příspěvků) 16.06.2023, 13:45:13 xxx.xxx.32.234
Zrzavci:

Neuvažoval/a jste někdy o tom, stoupnout si takhle s tímhle stvořením na Karlův most? Myslím, že za chvíli by byl klobouk plnej, na žebrání dokonalost sama! smile ňuňu jsou.


😄, hovíci umí.

Slabším jedincům v jejich přítomnosti přestává chutnat 😀.

Tenurri
Tenurri (315 příspěvků) 16.06.2023, 14:25:39 xxx.xxx.213.168

Lyarra (ragdoll) je mistr roztomilých pohledů 😂. Willy se zase tváří jako majestátní kočička. Pokud nespí...to jde všechna majestátnost stranou.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.