Aktuálně: 4 524 inzerátů178 458 diskuzních příspěvků17 809 uživatelů

Psí (i jiné oči) oči

Vahine
Vahine (504 příspěvků) 15.08.2023, 19:31:41 xxx.xxx.179.11

Tak teda ty oči:

Foto č. 1 Nefoť a usuš mě už 🐶

Foto č. 2 vyjímečný kříženec afghána a labradora, kterého fakt nemůžu mít, bohužel…z peswebu 🥺

Že je krásnej? 🐾

Obrázek Obrázek
Thielli
Thielli (605 příspěvků) 17.08.2023, 18:18:29 xxx.xxx.5.211

Ze šesti mláďat zbylo jedno, ostatní popadala přes jez. Nepotřebují v létě přikrmovat, ale jakoby věděly, že bylo krmení floating allround pro vrubozubé v akci a že jsem ho koupila… naučily to jedno připlavat  první a žebrat hlasitým vysokým pípákem tak dlouho, že jdu a nakonec jim dám.

Obrázek
Vahine
Vahine (504 příspěvků) 23.11.2023, 07:44:03 xxx.xxx.8.54
Odpověď na příspěvek uživatele biaca z 23.11.2023, 07:02:34

Před rozkliknutím vypadá kočička jako velká šelma zblízka 😮 myslela jsem si, že je to fotka z návštěvy zoo 🙈 no ani to pozadí nevypadá před rozklikem domácky…no ale, když jsem rozklikla, viděla jsem, jak krásný a hluboký pohled čičina má 😍

Vahine
Vahine (504 příspěvků) 23.11.2023, 08:34:38 xxx.xxx.8.54
efe:

Pan Bečka. Normálně čumí jak masovej vrah, tahle fotka je z tohoto pohledu výjimečná…

Obrázek

To je náádhernej pohled! 😍 moc děkuji za zprostředkování a že se podělíte o krásné oči a pohled pana Bečky 🙋‍♀️

Zrzavci
Zrzavci (2957 příspěvků) 23.11.2023, 09:04:10 xxx.xxx.226.6
Odpověď na příspěvek uživatele efe z 23.11.2023, 08:28:55

Pan Bečka. Normálně čumí jak masovej vrah, tahle fotka je z tohoto pohledu výjimečná…

Efe, lhát se nemá, todle nemůže bejt pan Bečka, todle je - já nevim, ale prostě jinej kosour 😲 a moc krásná fotka teda. 

Obrázek Obrázek Obrázek
efe
efe (1129 příspěvků) 23.11.2023, 09:28:43 xxx.xxx.199.5
Odpověď na příspěvek uživatele Zrzavci z 23.11.2023, 09:05:37

Však se sama přesvědčíte na vlastní bulvy až…. však Vy víte ;)

Bobca
Bobca (1024 příspěvků) 23.11.2023, 10:15:39 xxx.xxx.20.192

vůbec jsem nevěděla o tomhle vlákně😇hodinu tu prohlížím všechna očka..nádherné fotky a miláčci na nich..úžasné👌..Já kocoura už nemám,ale doufám,že sem můžu přidat jeho kukuč..Na druhé fotce je nemocný-smutný(holky tady ví..pořád se mě držel..šili jsme spolu roušky🙂)Naháče jsem hlídala v Olomouci a poslední je od Canky “Čamlie”(neboli Pučmelda)..sem nemá čas chodit,tak se doufám neurazí..ty teda jsou👍😍

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Dublinbarzoj
Dublinbarzoj (156 příspěvků) 23.11.2023, 18:50:30 xxx.xxx.149.158

Když někdy budu potřebovat podporu, tak si pořídím Donalda 😁 (štěně mé kamarádky, které zaměstnalo asi 30 lidí, než bylo vypipláno).

Ať máte co dělat, co je Donald za plemeno? Nápověda, prý to byl 🐎 pro víly 😍

Obrázek
Dafi (neregistrovaný) 23.11.2023, 21:18:22 xxx.xxx.136.20

tak vzpomínkové fotečky-Duxík-maniak do výcviku,aportér po Killynce,i se 3 nožkama pak cvičil,zvládl stopařskou zkoušku a 2 závody,synek Killy-kníračky a křížence jezevčíka-Killy se za mnou v nejlepším hárání vydala přes celé město i s nápadníkem,rozbitý kotec-a mě měla za paničku,Kim-kříženec knírače -můj první pes-se kterým vše začalo-cvičáky,zkoušky,závody,voříškiády….-Killy Zimný potok-moje milovaná kníračka půjčovaná-s ní ukázky ve školkách,zkoušky,závody,a hromady vycházek…už 21 let mi chybí….odešla v létě ,bez rozloučení….pořád se mi o ní zdá,jak si pro ni jdu…a ona tam není….no a Gero-Pepino Drofa-můj první vlastní papírovej knírač-závislák,mazel,někdo kdo byl nejradši 24hodin u mě kdekoliv-cvičáky,výlety,knihovna….-no a v posteli bývaly všichni…🙂

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Bobca
Bobca (1024 příspěvků) 24.11.2023, 07:59:49 xxx.xxx.20.192

zdálo😔..Mě,když Max byl měsíc pryč,vzbudilo mňouknutí a normálně jsem ho viděla jít kolem válendy..pohladila jsem ho a říkám"tak ty ses mi vrátil"🐈..Tak živý sen to byl…

Obrázek Obrázek
Dafi (neregistrovaný) 24.11.2023, 10:19:44 xxx.xxx.136.20

jo,to znám….znám to u kočky-vždycky jsme měli k psovi/psům i kočku-a u poslední jsem po jeho smrti-13let,slyšela tukání na okno….on chodil dom oknem u pokoje…,u té Killy-já si ji půjčovala od roku a něco do její smrti…cvičáky,vycházky,+prázdniny u nás-Vánoce,léto…běžně jsem si ji vzala odpo dom a zavolala majitelce,že u nás bude do druhého dne..byla přes kus města,do kopce,mobily nebyly tenkrát,tak já ještě dovolat se z budky…my neměli tel…🙂no a pak u nás byla 3 měsíce,odrodila štěnata,mamka si nechala Duxe,a já musela Killy vrátit….protože do toho doma starej 14letej Kim,no a za půl roku v létě Killynka zemřela na srdíčko…myslím,že fakt steskem….já se s tím nikdy nesmířila-že jsem ji vrátila….,ostatní pejsky jsem si pohřbila,rozloučila se s nimi,u Killy tohle nebylo,což je taky hooodně velkej rozdíl….doted se mě o ní zdá,jdu si pro ni,těším se na ni,a u zahrady,kotce zjistím,že vlastně není a budím se z brekem…výčitky svědomí jsou svina…už bych si nikdy nepůjčovala psaf/enu,aby mě měl za paničku….,Bobca-živý sny jsou nepříjemná záležitost,brrr-obešla bych se bez nich…..☹️


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.