Aktuálně: 4 880 inzerátů174 867 diskuzních příspěvků17 759 uživatelů

Psí (i jiné oči) oči

Fikovnice
Fikovnice (4321 příspěvků) 09.12.2023, 22:23:20 xxx.xxx.177.249
Sardullah:

Prdlačky trpí….je zajímavý, že když má v tlamajzně střívko, tak žádný utrpení nevidím, to můžu česat až do aleluja, jedinej limit je, kolik střívek můžu do čuby nacpat, aby jí nebylo blbě a to teda i rozčesávat nějakou nepříjemnou splstnatělinku na zadeli (česání na zadeli nesnáší nejvíc), ale dojdou střívka a už je problém i jen lehce přejet měkkým kartáčem po zádech, to mi nejdřív řekne “nech toho” a já dělám jakože jsem to neslyšela a ona se teda sebere a znechuceně odejde… 

Já nevim, že mám štígro na to, že když mám psa, který by potřeboval česat a česat a česat, tak zrovna kápnu na toho, co to česání nemusí…afgán a ta moje bílá medvědice…a ostatní, u kterých to není tak často třeba, tak by se nejradši česali od rána do večera….😴


To tak Jani je…😄

Elsa také jako jediná nenávidí česání a vyčesávání a potřebuje je nejvíc!!! A tu neuplatím bohužel ani žádnými pamlsky.😔

Vahine
Vahine (467 příspěvků) 10.12.2023, 07:36:36 xxx.xxx.179.11
Odpověď na příspěvek uživatele Plaka z 09.12.2023, 21:43:59

Plako, jsem moc ráda, že máte nový psí kukadla 🐶 podobný, že jo 😊 že Vám ho snad Vořechus 1 přihrál….. 

tak ať se daří a všichni jsou spoko….přeji velkou dávku něhy a legrace👍ať jste všichni zdraví, užívejte si, zasloužíte si to! Máte ještě fenku, že? Přijala ho snad dobře a budou dobrá dvojka 🙋‍♀️

Bobca
Bobca (949 příspěvků) 17.01.2024, 09:02:18 xxx.xxx.20.192

hledala jsem cosi ve fotkách,a narazila jsem na tyhle oči👌..čivavka od Canky..a její kocourci Pučmelda a Nikouš..jsem je možná sem už dávala,ale čivavku né…

Obrázek Obrázek Obrázek
Verun
Verun (728 příspěvků) 19.01.2024, 10:57:15 xxx.xxx.220.12
Anonymní:
Obrázek

jé, tak tahle fotka se líbí mě, ta je na plochu jako dělaná, krátký pohled a spíš a nesedíš pak celou noc před kompem….jdu si k holce chytit našeho kocoura a vyfotit VOČI. 

Bobca
Bobca (949 příspěvků) 19.01.2024, 19:37:30 xxx.xxx.20.192

není to na celou plochu..ale očiska to jsou teda pěkná…Tak jak Willy..si nemůžu zrovna vzpomnět od koho-Odberry??jsem si ho "vyřízla z větší fotky..🐈toho jsem měla na ploše hodně dlouho..ten zlý pohled naháče jsem možná dávala🙂

Jani-fíkovnice..od tebe mám takové ,co se na plochu nedají dát..Prosím,pošli mi nějaké,ju?nejlépe naležato..Dík..

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.