Aktuálně: 4 636 inzerátů177 975 diskuzních příspěvků17 797 uživatelů

Psí (i jiné oči) oči

Trickyvoo
Trickyvoo (399 příspěvků) 24.06.2023, 01:04:12 xxx.xxx.62.63

Timík já si nejdřív říkala, že fousatého psa nechci a že bude mít drsnou nepříjemnou srst. Neměl. Měl jí takovou jemnou, stejně jako duši.  Byl to náš ošetřovatel, psí gentleman. Když táta upadl, tak se pod něj soukal a snažil se ho zvednout. Máma měla alzheimera a té lehal pořád k hlavě, táta rakovinu ledvin a tomu lehal k zádům.

No a dostal mě, jak nosil sousedovic feně jablka a piškoty. Jednou po mě loudil piškoty, tak jsem se divila, proč je chce, když je nejí a koukala jsem, co s ním bude dělat a on běžel k sousedům, tam piškot položil na trávník. Pak přišla sousedovic fena a sebrala ten piškot a sežrala a takhle sbíral jablka a to nevzal první, které našel. Pečlivě vybíral nenahnilé a pak to samé, běžel k sousedum a věnoval feně. Chodil tam pak ještě týden potom, co ona odešla do psího nebe. Čekal tam na ní třeba hodinu, jestli se přece jen neukáže. No poplakala jsem si, když jsem to viděla. Vypěstoval ve mě lásku k foustým tlamičkám.

Jedna bez očí, jen pro porovnání, jakou měl kámošku.

Obrázek
Aluška (neregistrovaný) 26.06.2023, 15:24:37 xxx.xxx.197.205

Když psí oči, tak Mireček :-D

Obrázek
Trickyvoo
Trickyvoo (399 příspěvků) 26.06.2023, 19:47:44 xxx.xxx.62.63
Aluška:

Když psí oči, tak Mireček :-D

    Obrázek

Aha, takhle vyhrává ty ceny. Když se porotci dost vynadívají, jak je krásnej a šikovněj, tak se na ně takhle podívá a vyhraje i kategorii NO 😄

Quash
Quash (273 příspěvků) 28.06.2023, 09:09:42 xxx.xxx.32.234

Očička malého rehka 🙂.  Objevilo ho štěně v trávě na zahradě, chtělo si s ním hrát, vysadila jsem ho do výšky, rodiče si ho odvedli. 

Obrázek
Lenocka
Lenocka (125 příspěvků) 28.06.2023, 09:57:06 xxx.xxx.32.22

Hezké téma! ❤️

Posílám naši tříhlavou saň a ještě každého sólo foto. Pasteveček si ještě zaslouží jedno kouzelné foto z dětství 🥰

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Sardullah
Sardullah (1033 příspěvků) 29.06.2023, 07:33:12 xxx.xxx.221.216
Lenocka:

Hezké téma! heart

Posílám naši tříhlavou saň a ještě každého sólo foto. Pasteveček si ještě zaslouží jedno kouzelné foto z dětství hearts

    Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Pastevci mají takový zvláštní pohled, alespoň mě to teda přijde, jako kdyby spolki všechnu moudrost světa. No samozřejmě se i u pasteveckých kluků může vyskytnout pohled "jsem trouba", ale myslím, že z toho snad vyrostou ....  Chrti mají to svoje chrtí unikum...takový ten pohled někam mimo, do dáli....

 

Buggyra (neregistrovaný) 02.07.2023, 19:49:57 xxx.xxx.83.42

Tak něco, co tu ještě nebylo 🙂 Moje milé přítelkyně a jejich moudré pohledy 🙂

A samozřejmě kůň.

No a Kocour. Ten umí kousky…

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.