Aktuálně: 4 871 inzerátů174 799 diskuzních příspěvků17 756 uživatelů

Psí (i jiné oči) oči

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 05.12.2023, 09:26:48 xxx.xxx.119.6
Thielli:

Poté, co jsem chovatelce před šesti lety napsala, že mi jeden hnědý pudl bohatě stačí a že rozhodně nechci černého psa, poslala mi tuhle fotku…

Obrázek

Podobnost čistě náhodná? …nemyslím si.

https://argo.cz/autori/einstein-albert/

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 05.12.2023, 09:47:03 xxx.xxx.119.6
Odpověď na příspěvek uživatele Thielli z 05.12.2023, 09:35:58

A ty oči, čupřina? Nic? Prý lidi nemají rádi, když je někdo moc chytrý. Třeba černá svýho génia takticky skrývá.

Thielli
Thielli (605 příspěvků) 05.12.2023, 14:21:43 xxx.xxx.65.248
Odpověď na příspěvek uživatele Ronja s motejlem z 05.12.2023, 09:47:03

V tom případě jí podávám přihlášku na DAMU. Kdybyste viděla její výraz nad psím hlavolamem, rozplakala byste se. 🙄 …no vidíte, a já myslela, že zvládne pouze FTVS.

Aluška (neregistrovaný) 05.12.2023, 14:40:37 xxx.xxx.200.75
Thielli:

V tom případě jí podávám přihlášku na DAMU. Kdybyste viděla její výraz nad psím hlavolamem, rozplakala byste se. 🙄 …no vidíte, a já myslela, že zvládne pouze FTVS.


Přihlásíme je s Mirďou, ten vždycky kouká, jako když ho týrám 😀

Obrázek Obrázek
Vahine
Vahine (467 příspěvků) 08.12.2023, 19:24:32 xxx.xxx.179.11
keriton:

Ajaj, to bude taky pěknej vyděrač 😄


Takže jste rozklikla a viděla fotky 😊 připomněl mi na nich právě i Vašeho Finnečka a čekala jsem, jestli se tu mihnete…já doufám, že bude do týdne někde mít svoje doma 🙈 malinkej vyděrač 🍀

keriton
keriton (478 příspěvků) 08.12.2023, 19:24:53 xxx.xxx.80.121

Tady máme pohled typu “jakoby nechci nic říkat, a taky neříkám, jen že by nebylo špatný podívat se, kolik už je hodin, a na co je tudíž čas (ehm ehm, na procházku!)…  ale zas jelikož jsem rozumnej pes, tak teda ještě chvíli počkám, no…”

Obrázek
keriton
keriton (478 příspěvků) 08.12.2023, 19:26:18 xxx.xxx.80.121
Odpověď na příspěvek uživatele Vahine z 08.12.2023, 19:24:32

Přesně, ten xichtík mě hned zaujal, evidentně mám slabost na psí manipulátory 😀

Vahine
Vahine (467 příspěvků) 08.12.2023, 19:31:31 xxx.xxx.179.11
kometa:

Ach jo! Být v důchodu, už jsem adoptivní matka.


Škoda, že ten důchod asi není v dohlednu teda…no ani ten můj 😔….fakt škoda! 🤷‍♀️ přála bych mu někoho zdejšího, protože by se měl na tuty dobře 😊🙏 budou ty Vánoce a já bych mu ten domov moc přála🍀….když ono těch krásnej psů a fen tam je mraky… a já tam furt čumím a furt furt….kdyby bělouš dával větší pozor, určitě by mi vypnul wifi hned, jak by viděl, že lezu na pesweb 🤦‍♀️

Sardullah
Sardullah (983 příspěvků) 09.12.2023, 10:53:20 xxx.xxx.3.221

Tak já ty typicky psí oči neznám.. u ná se kouká standardně po holčičím pasteveckém způsobu… neutrálně jakoby nezúčastněně… teda u mých psích holek… ať už to byla berberská Sára, kavkazanda Jessinka a nebo pyrenejka Gina … prostě poker face.

Obrázek Obrázek
Vahine
Vahine (467 příspěvků) 09.12.2023, 10:59:10 xxx.xxx.179.11
Sardullah:

Tak já ty typicky psí oči neznám.. u ná se kouká standardně po holčičím pasteveckém způsobu… neutrálně jakoby nezúčastněně… teda u mých psích holek… ať už to byla berberská Sára, kavkazanda Jessinka a nebo pyrenejka Gina … prostě poker face.

Obrázek Obrázek

Ježiš ta druhá fotka, ta je👍…holka chlupatá tam kouká, jako když přišla právě načesaná od “kadeřníka” a ví, že jí to hrozně sluší ☺🙈 supr!!!

Sardullah
Sardullah (983 příspěvků) 09.12.2023, 11:30:38 xxx.xxx.189.104
Vahine:

Ježiš ta druhá fotka, ta je👍…holka chlupatá tam kouká, jako když přišla právě načesaná od “kadeřníka” a ví, že jí to hrozně sluší ☺🙈 supr!!!


přišla právě načesaná od “kadeřníka” a ví, že jí to hrozně sluší

No tak to vás teda vyvedu z vaší naivity a omylu….když se mi teda povede za přispění celého balíku sušených střívek…nebo pytli piškotů…nebo pytli sušených plic…povede část mojí pyrenejky vyčesat, tak věřte, že nekouká ve stylu “jukněte na mě jaká jsem krasavice…jako princezna…ne princezna…královna”, to fakt ne…tohle tak max říkáme my jí…ona pak nekouká neutrálně, ale pěkně načuřeně, neboť česání nemá ráda.

Vahine
Vahine (467 příspěvků) 09.12.2023, 11:38:06 xxx.xxx.179.11

Kouká JAKO….jsem psala 😀 v tomhle nejsem naivní, určitě ne. Umím si představit, jak nerada se asi češe a trpí, chuděra

...šlo jen čistě o její výraz, tedy jeho popis, Sardullah 😉

Sardullah
Sardullah (983 příspěvků) 09.12.2023, 11:50:06 xxx.xxx.189.104
Vahine:

Kouká JAKO….jsem psala 😀 v tomhle nejsem naivní, určitě ne. Umím si představit, jak nerada se asi češe a trpí, chuděra

...šlo jen čistě o její výraz, tedy jeho popis, Sardullah 😉


Prdlačky trpí….je zajímavý, že když má v tlamajzně střívko, tak žádný utrpení nevidím, to můžu česat až do aleluja, jedinej limit je, kolik střívek můžu do čuby nacpat, aby jí nebylo blbě a to teda i rozčesávat nějakou nepříjemnou splstnatělinku na zadeli (česání na zadeli nesnáší nejvíc), ale dojdou střívka a už je problém i jen lehce přejet měkkým kartáčem po zádech, to mi nejdřív řekne “nech toho” a já dělám jakože jsem to neslyšela a ona se teda sebere a znechuceně odejde… 

Já nevim, že mám štígro na to, že když mám psa, který by potřeboval česat a česat a česat, tak zrovna kápnu na toho, co to česání nemusí…afgán a ta moje bílá medvědice…a ostatní, u kterých to není tak často třeba, tak by se nejradši česali od rána do večera….😴


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.