Aktuálně: 4 590 inzerátů178 051 diskuzních příspěvků17 802 uživatelů

Zpevnění zimoviště

Buggyra
Buggyra (3329 příspěvků) 24.08.2023, 15:33:35 xxx.xxx.198.226

Já to myslela spíš z pohledu toho, kdo se “hurá” rozhodne ustajovat. Jako asi hádám tadyto “nové vedení” u evcusika…

Mají naopak velký oči, jak jim lidi budou platit za nic. Ale za dvě zimy tam nebudou mít tímhle stylem ani nohu a nejen že nebudou mít klienty, ale ani peníze, aby to dali dokupy a nabídli standard, za kterým někdo půjde, protože aby si udrželi ty poslední chudáky a nalákali nové, budou samozřejmě zlevňovat.

evcusik
evcusik (99 příspěvků) 24.08.2023, 15:39:21 xxx.xxx.27.210
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 24.08.2023, 15:33:35

Přesně napsaný můj pocit - kdyby to byla jedna zelená louka, dobrý. Ale ten areál měl potenciál nabídnout fakt kvalitu s troškou přispění práce* a myslím, že i tak klientela by se hrnula.

Chytrá investice a s ohledem na počet stájník a i důvod proč zvýšit ustájení, když by nabízeli lepší. Takto ten směr spíše bude spíš chátrat a je to škoda. Asi se mi to osobně dotýká, že když někdo před námi nějaké statky a majetky vybudoval, mělo by se to lehkovážností postupně spláchnout do záchoda. A samozřejmě - být jen klient bez vazby, tak se to tak nedotýká…dost energie na chod byla i má…no je to holt konec jedné etapy, oevírá se nová

kometa
kometa (4408 příspěvků) 24.08.2023, 16:21:16 xxx.xxx.147.163
Buggyra:

Já to myslela spíš z pohledu toho, kdo se “hurá” rozhodne ustajovat. Jako asi hádám tadyto “nové vedení” u evcusika…

Mají naopak velký oči, jak jim lidi budou platit za nic. Ale za dvě zimy tam nebudou mít tímhle stylem ani nohu a nejen že nebudou mít klienty, ale ani peníze, aby to dali dokupy a nabídli standard, za kterým někdo půjde, protože aby si udrželi ty poslední chudáky a nalákali nové, budou samozřejmě zlevňovat.


Tak to jo. Takové znám taky. Že si ohradí kus louky a už nabízejí ustájení. Ale zákazníků mají dost - těch, co chtějí ušetřit. Oni se vždycky najdou jiní za ty odešlé. I když, teď už možná hůř. Přece jenom, jak všechno podražilo…

Arbora
Arbora (316 příspěvků) 25.08.2023, 16:09:42 xxx:xxx.ee44:4ac7

Ani to nemusí byť o lenivosti, či o práci navyše, niektorí ľudia skrátka nevideli nič lepšie, nepoznajú to a považujú to za normu. 

kometa
kometa (4408 příspěvků) 25.08.2023, 16:12:09 xxx.xxx.147.163
Arbora:

Ani to nemusí byť o lenivosti, či o práci navyše, niektorí ľudia skrátka nevideli nič lepšie, nepoznajú to a považujú to za normu. 


I to je možné. Já mám srovnání a nějakou představu, co bych pro svého oře chtěla.

evcusik
evcusik (99 příspěvků) 25.08.2023, 18:10:26 xxx.xxx.27.210
Odpověď na příspěvek uživatele Arbora z 25.08.2023, 16:09:42

Někomu prostě do cesty vstoupí EGO, že je ten nejvzdělanější pro danou problematiku a je to 😀 co myslíte? 😀

Já mám  taky svoje představy, zkušenosti, nároky a vím, co má jakou hodnotu. A když se dva v této problematice nesetkají navzdory x pokusům, tak je vzít za kliku to lepší řešení. Ale než člověk rozklíčuje, kde je vlastně v komunikaci problém a jestli má do toho cpát energii - tyjo, na chocholouška 😀 

evcusik
evcusik (99 příspěvků) 08.11.2023, 08:43:44 xxx.xxx.93.46
Buggyra:

No a jakým materiálem se to teda má zavézt? Štěrkem, perkem, lomovým prachem, pískem… Docela by mě zajímalo, jak to bude vypadat po zimě - nechcete se tam pak dojít juknout, jak to dopadlo? 😀


Nenapíšu jak to dopadlo - nic se ani nezavezlo. Už teď je tam prima srajda a to máme celkem hezky podzim.  Celkově péče o areál jde o 10 k 5 znatelný jen pár měsíců po odchodu. Takže já si nemůžu víc než gratulovat, že jsem utekla minutu po dvanácté. 

Verun
Verun (748 příspěvků) 08.11.2023, 19:29:02 xxx.xxx.220.12

u nás se udělaly napaječky na výběhy a zpevnil se prostor kolem krmiště( štěrk-makadam,+ asi ten lomový prach) tak uvidíme, co to udělá…zatím dobré. 

evcusik
evcusik (99 příspěvků) 08.11.2023, 20:46:26 xxx.xxx.93.46
Odpověď na příspěvek uživatele Verun z 08.11.2023, 19:29:02

V novém ustájení máme tosiplasty - rochnim si já i kobyla. V prostorech chodníčků je její preference jasná 😀 nebude si mazat kopýtko 😀 

Dejte vědět, zajímá mě jak se tváří lomový prach v průběhu počasí ;) (bude přes to jezdit technika?)


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.