Aktuálně: 4 852 inzerátů175 004 diskuzních příspěvků17 759 uživatelů

Otlaky

Sarah01
Sarah01 (1582 příspěvků) 14.01.2024, 11:14:20 xxx.xxx.162.253

Nezkoušel jste někdo objednat z Ali toto? https://1url.cz/wuU8M

Možná bych to zvládla ušít, ale potřebovala bych to vidět, jak to přesně vypadá, neumím šít od oka, potřebuju vždycky nějakou předlohu. A návleky z dětských ponožek se neosvědčily, padají. Otlaky sice pravidelně mažu, ale pes si to otírá do dek, takže netuším, jestli to má vůbec nějaký smysl. Je to sakra boj a nezmenšuje se to. Když už si člověk myslí, že našel něco super na mazání, tak zjistí, že až zas takovej účinek to nemá.

Irma19
Irma19 (236 příspěvků) 14.01.2024, 15:44:28 xxx.xxx.239.133
Odpověď na příspěvek uživatele Sarah01 z 14.01.2024, 11:14:20

To nevypadá složitě. Spojila bych popruhem (nebo gumou do tepláků) ty návleky z ponožek. Na otestování funkčnosti by to stačilo.🙂

Sarah01
Sarah01 (1582 příspěvků) 11.02.2024, 19:38:10 xxx.xxx.162.253
Sarah01:

Nezkoušel jste někdo objednat z Ali toto? https://1url.cz/wuU8M

Možná bych to zvládla ušít, ale potřebovala bych to vidět, jak to přesně vypadá, neumím šít od oka, potřebuju vždycky nějakou předlohu. A návleky z dětských ponožek se neosvědčily, padají. Otlaky sice pravidelně mažu, ale pes si to otírá do dek, takže netuším, jestli to má vůbec nějaký smysl. Je to sakra boj a nezmenšuje se to. Když už si člověk myslí, že našel něco super na mazání, tak zjistí, že až zas takovej účinek to nemá.


Tak už to mám doma, psovi jsem to hned nasadila, odteď začíná intenzívní léčba, budu mazat 3x denně Protopic a ještě jsem koupila masti Cicaderma a Linola. Budu průběžně informovat, jak to probíhá. Ty návleky jsou opravdu jednoduché, zkusím něco ušít podle toho, abych nemusela další už objednávat. Se docela divím, že to někdo nešije a neprodává i tady v ČR. V přepočtu to stálo cca 60 korun jedna sada.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.