Aktuálně: 4 977 inzerátů173 982 diskuzních příspěvků17 750 uživatelů

Poděkování vám všem

zbynek
zbynek (917 příspěvků) autor webu
14.07.2023, 22:32:24 xxx.xxx.230.164

Dobrý den vážení chovatelé, rozhodli jsme se vám poděkovat za vaši účast v diskuzi. Za to, že po zrušení diskuzního fóra na iFauna.cz našlo spoustu uživatelů „nový domov“ právě zde. 

Díky vám a vaším podnětům jsme diskuzní fórum vylepšili a stále ještě vylepšovat budeme. Za trpělivost, kterou toto budování vyžadovalo, jsme se rozhodli všem registrovaným uživatelům poděkovat malým dárkem. Nechali jsme vyrobit reklamní předměty chovzvirat.cz: propisky, náramky na ruku (není dole na fotce), vizitky, samolepky a placky (na připnutí na tričko, mikinu, batoh) s motivy zvířat. Každý z vás si vybere zvíře dle vašeho chovatelského zaměření. Akce probíhá od pátku 14.7. do pátku 21.7. Během této doby pište do tohoto vlákna libovolný příspěvek, třeba jen „jsem zde“. Není rozhodující, zda jste přispěli do diskuze 100 příspěvky nebo jste nově příchozí bez jediného příspěvku. Do soukromé zprávy mi pak napište adresu pro doručení dárku a motiv zvířete, který chcete na placce a samolepce (k tomu dostanete ještě propisku, náramek na ruku, vizitku). Protože respektujeme vaše soukromí a vystupování pod přezdívkami, zašleme vám balíček na výdejní místo ve vašem městě (Zásilkovna, Balíkovna, PPL ParcelShop). 

Každý si vyberte placku a 3 samolepky z následujících motivů. Váš výběr mi pošlete do soukromé zprávy zde na webu, nebo na mail zbynek@chovzvirat.cz

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Cieniawa
Cieniawa (19 příspěvků) 15.07.2023, 04:07:08 xxx.xxx.1.228

Moc děkujeme!  Tohle jsou gesta, která všichni bývalí “faunaci" jistě ocení, že nejsme jen naplavy z jiného webu, ale plnohodnotni členové 🙂

Kilian
Kilian (952 příspěvků) 15.07.2023, 06:15:41 xxx.xxx.0.1

Zdravím, za sebe bych chtěla moc poděkovat za vlídné přijetí na Vaše stránky a možnost být opět se svou “fauňáckou rodinou"….a moc děkuji zato, že když jsem měla jakýkoli technický problém, byl diky Vám okamžitě vyřešen….nápad s dárečky sice nevyužiju, ale nápad moc hezký a jistě udělá spoustu radosti🌷

impact
impact (406 příspěvků) 15.07.2023, 07:06:02 xxx.xxx.18.159

Prosím moji úchylku na propisky upokojit tou červenou. 😂 Jinak píšu email. Mám stále problém s úpravou textu a teď se mi to tu stalo znovaaaaaaaa.

zvedavec
zvedavec (230 příspěvků) 15.07.2023, 09:15:34 xxx.xxx.177.137

Osobne sa chcem poďakovať ja Vám. 

Ste veľmi ústretoví, vážim si to. Ja som si už svoju odmenu vyčerpala tým, že pre nás vytvárate priestor pre naše diskusie, neustále reagujete na naše prosby o vylepšenie, aj sami prichádzate s riešeniami. Ďakujem za ponúknuté darčeky, ale viac už nepotrebujem, pre mňa je cenné, ak tieto diskusie budú naďalej na čo najviac odbornej úrovni a na mnohé témy pokračovať, ak tu nájdem priateľský a kamarátsky priestor pre pomoc začínajúcim i pokročilejším chovateľom. Pre vzájomné informovanie sa, inšpiráciu. 

Bude ma tešiť, ak to bude všestranne výhodné - i pre Vás!, i pre tých, ktorí tu hľadajú komunitu chovateľov, radu, možnosť diskutovať, pozrieť sa na rôzne problémy z rôznych stránok, či pomoc pri riešení svojich problémov. 

Veľmi ďakujem a prajem veľa prispievateľov (najlepšie registrovaných).

lesnizinka
lesnizinka (1541 příspěvků) 15.07.2023, 09:59:01 xxx.xxx.54.153

Pořád s něčím prudím a pokaždé se mi dostane pomoci. Děláte to moc dobře vím, že problémy jsou a budou a držím palce, ať je jich míň a míň. Jak už píšou nade mnou: dobrá práce👍 Děkuju

balu
balu (1531 příspěvků) 15.07.2023, 10:11:33 xxx.xxx.72.176

Zbyňku, to je od vás moc hezké. Děkuji, že jsme se mohli přesunout sem, děkuji za to, jak jste nás přijali i za to, jak nám vycházíte vstříc. Pořád jsem si ještě nezvykla, že vy, zdejší admini, jste přátelští, komunikujete s námi, pomáháte, vylepšujete… Velký dík!

keissa (neregistrovaný) 15.07.2023, 12:27:19 xxx.xxx.0.1

super  děkuji  a propiska by byla fajn 🙂

Obrázek
kometa
kometa (4176 příspěvků) 15.07.2023, 12:38:59 xxx.xxx.147.163
zbynek:

Dobrý den vážení chovatelé, rozhodli jsme se vám poděkovat za vaši účast v diskuzi. Za to, že po zrušení diskuzního fóra na iFauna.cz našlo spoustu uživatelů „nový domov“ právě zde. 

Díky vám a vaším podnětům jsme diskuzní fórum vylepšili a stále ještě vylepšovat budeme. Za trpělivost, kterou toto budování vyžadovalo, jsme se rozhodli všem registrovaným uživatelům poděkovat malým dárkem. Nechali jsme vyrobit reklamní předměty chovzvirat.cz: propisky, náramky na ruku (není dole na fotce), vizitky, samolepky a placky (na připnutí na tričko, mikinu, batoh) s motivy zvířat. Každý z vás si vybere zvíře dle vašeho chovatelského zaměření. Akce probíhá od pátku 14.7. do pátku 21.7. Během této doby pište do tohoto vlákna libovolný příspěvek, třeba jen „jsem zde“. Není rozhodující, zda jste přispěli do diskuze 100 příspěvky nebo jste nově příchozí bez jediného příspěvku. Do soukromé zprávy mi pak napište adresu pro doručení dárku a motiv zvířete, který chcete na placce a samolepce (k tomu dostanete ještě propisku, náramek na ruku, vizitku). Protože respektujeme vaše soukromí a vystupování pod přezdívkami, zašleme vám balíček na výdejní místo ve vašem městě (Zásilkovna, Balíkovna, PPL ParcelShop). 

Každý si vyberte placku a 3 samolepky z následujících motivů. Váš výběr mi pošlete do soukromé zprávy zde na webu, nebo na mail zbynek@chovzvirat.cz

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Jéé, to je hezké. Za to, jak vás tady neustále bombardujeme nějakými požadavky, ještě dostaneme dárek. Já určitě využiji.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.