Aktuálně: 4 885 inzerátů174 906 diskuzních příspěvků17 759 uživatelů

Poděkování vám všem

Sardullah
Sardullah (987 příspěvků) 04.08.2023, 17:06:04 xxx.xxx.26.154

Placka s papouchem prezentována na pamlskovníku … ten defakto nosím všude. Placka s pejskem bude připnuta na mojí “ psí” bundu… 

S propiskami se píše parádně. 

Samolepky nevyužiju, ale rozdám dětem od pejskařů.

Obrázek
Rezzzy
Rezzzy (393 příspěvků) 04.08.2023, 20:48:22 xxx.xxx.15.85

Já už mám taky, děkuju. Placku dám na záclonky do výstavní klece, druhá už je na aktovce d éry a dvě samolepky už jsou na nástěnce naší vetky. Propisky jsou jen MOJE, záhadně se u nás doma totiž ztrácí 

bristol (neregistrovaný) 05.08.2023, 00:39:48 xxx.xxx.6.246
Horsana:

Darčeky??

Ja nemám, buuhuu 🤧


pozdě👉👈

Trickyvoo
Trickyvoo (395 příspěvků) 05.08.2023, 01:57:40 xxx.xxx.132.165

Mně se Česká pošta rozhodla balíček nedoručit. Vůbec tu dneska nebyli, ale za to mi poslali mail, že po dohodě s adresátem mi dali balík na poštu. Kdy se se mnou jako dohodli, mi je opravdu záhadou. Možná by ušetřený peníze za dva zrušené doručovatele měli investovat do toho jednoho, co má tři rajóny a hned by se mu líp doručovalo. Nicméně mi teda přijde příjemnější, když předstírají, že nejsem doma. Dost mi vadí, že si i vymysleli, že jsem se o tom rozhodla já sama. Úplně ten rozhovor vidím, jak mi pošťák cpe balík a já “nene, jen mi to hezky dejte na poštu, maminka mě učila, že si nic nemám brát od cizích lidí” 😂

Fikovnice
Fikovnice (4321 příspěvků) 05.08.2023, 09:33:03 xxx.xxx.62.239
zbynek:

Dobrý den, je někdo komu zásilka ještě nedorazila?


Já také hlásím, že už zásilka dorazila! A mockrát děkuji!🌷

U mě to bylo trochu složitější. Máme teď asi divného doručovatele, dvě doporučená psaní zašantročil, přičemž jedno bylo modropruhové od Policie a v druhém byly pro změnu nějaké peníze!😟

No a mailem mi přišla info, že “dnes Vám budeme doručovat zásilku…..” (= tu od Vás). Tak jsem čekala a čekala, a opět nic. Jela jsem na poštu, že to tedy bude tam, ptž ani telefon ani zvonění na zvonek, prostě nic… A na poště hodná paní mi zjistila, že dotyčný doručovatel má u mě poznámku “ve schránce”. Takže Vaše zásilka s dárečky dorazila v pořádku, nicméně stran těch rekomand to je na stížnost na doručovatele. Např. ta policejní zásilka už by na poště byla jen pár dní a já bych pak měla ještě větší průšvih než mám.😕

Fikovnice
Fikovnice (4321 příspěvků) 06.08.2023, 01:24:24 xxx.xxx.62.239
Trickyvoo:

Mně se Česká pošta rozhodla balíček nedoručit. Vůbec tu dneska nebyli, ale za to mi poslali mail, že po dohodě s adresátem mi dali balík na poštu. Kdy se se mnou jako dohodli, mi je opravdu záhadou. Možná by ušetřený peníze za dva zrušené doručovatele měli investovat do toho jednoho, co má tři rajóny a hned by se mu líp doručovalo. Nicméně mi teda přijde příjemnější, když předstírají, že nejsem doma. Dost mi vadí, že si i vymysleli, že jsem se o tom rozhodla já sama. Úplně ten rozhovor vidím, jak mi pošťák cpe balík a já “nene, jen mi to hezky dejte na poštu, maminka mě učila, že si nic nemám brát od cizích lidí” 😂


Koukám Trickyvoo, že máš podobnej problém jako já. 

Také info, že adresát nebyl k zastižení (a já byla ten den celou dobu doma), bohužel ve dvou případech ani nehodili ten informační  lístek, že mám doporuč. psaní na poště.😟

kometa
kometa (4221 příspěvků) 08.08.2023, 13:13:02 xxx.xxx.147.163
kometa:

Zásilkovna byla zavřená, tak vlastně nevím. Zkusím zase v pondělí.


Tak zásilkovna uzavřená úplně. Dneska mi přišel mail, že budu informována o náhradním místě. Ale to znamená, že uzavřel i můj známý/kamarád svou rybičkovou prodejnu.?

raven_kix
raven_kix (466 příspěvků) autor webu
08.08.2023, 14:12:27 xxx.xxx.156.19
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 08.08.2023, 13:13:02

Má asi jen dovolenou 🙂. Dle webu Zásilkovny je pobočka zavřená od 8. do 18. srpna. Ale také už tam váš balíček od 3. srpna ležel. Zkuste prosím náhradní místo vyřešit nějak co nejdříve, nebo se nám vrátí zpět a to by byla škoda 🙂.

kometa
kometa (4221 příspěvků) 08.08.2023, 14:17:07 xxx.xxx.147.163
raven_kix:

Má asi jen dovolenou 🙂. Dle webu Zásilkovny je pobočka zavřená od 8. do 18. srpna. Ale také už tam váš balíček od 3. srpna ležel. Zkuste prosím náhradní místo vyřešit nějak co nejdříve, nebo se nám vrátí zpět a to by byla škoda 🙂.


To mě taky napadlo, ale na dveřích nebyla žádná cedule. Což bývá dobrým zvykem. A já tam byla 3.8. a už jsem se dovnitř nedostala. Ani napodruhé. Poslala jsem kamarádovi mail, co se děje. 

kometa
kometa (4221 příspěvků) 08.08.2023, 16:18:33 xxx.xxx.147.163
kometa:

To mě taky napadlo, ale na dveřích nebyla žádná cedule. Což bývá dobrým zvykem. A já tam byla 3.8. a už jsem se dovnitř nedostala. Ani napodruhé. Poslala jsem kamarádovi mail, co se děje. 


Jo a prosím smazání inzerátu. Dnes  na psech, 7 46 nabízí na krytí 3letého křížence, Bruntál. Je-li to možné.

kometa
kometa (4221 příspěvků) 08.08.2023, 19:20:52 xxx.xxx.147.163
kometa:

Jo a prosím smazání inzerátu. Dnes  na psech, 7 46 nabízí na krytí 3letého křížence, Bruntál. Je-li to možné.


Jo a ještě - začíná to včera 21 39 - nabízí čivavy dlouhosrsté, krátkosrsté, krysaříky a “piče” kluky (myšleno pinče). Všechno Beroun. Množka nebo podvod.

Vahine
Vahine (469 příspěvků) 08.08.2023, 20:01:19 xxx.xxx.25.97

Dnes na výletě jsme vylepili dvě samolepky chovzvířat. U nádraží v Českém Brodě a druhá je  před vchodem do Skanzenu v Přerově nad Labem 🙋‍♀️

Placku nosím od doručení na psím batohu 🐶

Bobca
Bobca (949 příspěvků) 08.08.2023, 20:12:45 xxx.xxx.20.192

Hlásím doručení zásilky👍..a velké překvapení,co vše zásilka obsahovala😊Mockrát děkuji..samolepky nalepím různě..do zverimexu,na prodejnu krmiv,atd…Mourka už mám vedle počítače😇


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.