Aktuálně: 4 802 inzerátů176 195 diskuzních příspěvků17 780 uživatelů

Poděkování vám všem

megi-the-pes
megi-the-pes (2259 příspěvků) 23.07.2023, 22:40:23 xxx.xxx.61.106

tam nevidím IP žádnou… nebo jako že si bloknu uživatele podle nicku? a když nemá? 🙂

koukám, že nízký font, co nemá ani pikonanomikromilimetr u závorek např. a neví, co je velké a malé písmenko, je u fór oblíben (chápu, že to šetří místo, ale je to hnus na delší čtení)

Anonymní (neregistrovaný) 23.07.2023, 22:46:19 xxx.xxx.120.0
JardaPecival:

To Zbynek: Na ifaune ne, ale jiny fora(zamerenim) to maj a je to podle me klidnej zpusob eliminace vopruzovacu.. Jinak ve vasem pripade bych uz se s ifaunou vubec nesrovnaval, uzivatelskym rozhranim a pristupem k reseni problemu ji vysoce prevysujete.


Taky ale nechápu jak toho dosáhli?

megi-the-pes
megi-the-pes (2259 příspěvků) 23.07.2023, 22:55:17 xxx.xxx.61.106

Má, má! Já jen že to, nikdo kromě správců webu nemá nárok vidět moje IP. Hezky se dá rychle zjistit, kdo je v práci a kdo doma. 
Dejte blok uživatelů/vláken a anonymy prostě přeskakujte. Kurz sebeovládání takový, no. 🙂 Vložení příspěvku ověřit SMS. Těm anonymům. Ono totiž mailů si založím tři tisíce, ale padesát simek kupovat nebudu. A když bude někdo s tímhle tel. číslem votravovat a votravovat a nenechá toho, i když mu všici řeknou, aby nevotravoval, tak ho admin blokne.

XY. (neregistrovaný) 24.07.2023, 07:24:23 xxx.xxx.120.185

Tak já se tedy vyjádřím ať Biaci nemá potřebu říkat že jsem se zbalil a odešel jen tak 🙂.

To že si někdo v 21.st dokáže udělat fotku tak jak když to lidi tesali ve středověku do stal je jeho věc. A opravdu jinde  jsem tyto ,,dokonale snímky neviděl " než v historii na internetu . A ano klidně se pojďte soudit můj omyl -nikdo nemá tady ve státě nic důležitějšího na práci než poslouchat žalobu Jajáčka (Jarina).  A ač Vám třeba z teplalo pivo - neměl jste svůj den  tak jste tady nevědomky jsi učinil soud sám (to už jste zvládl i na IF). A ano pokud jste Chlap tak vystupujte pod svým pravím jménem nebo tady pouze vědomě lžete a mystifikujete lidi ?

Megí to jak jste mi poslala  :-* tak  já Vám jí vracím :-* .  I když tím vám dávám polibek lehce smrti a černý pytel se bude hodit. ( Tato reakce je pouze pro Megí ostatní nereagovat děkuji !! ).

A poslední reakce když jste tak znali kde jsou ty inzeráty z IF ?  Opravdu málo jich tam nebylo a ano byli tam podvodníci jako všude co zvířata třeba neměli vůbec ale ty ostatní ? 

A nedělejte tady z Chovu zvířat  který je již nějaký pátek je něco jako IF (Změna je život jen internetová stopa zůstává). Majitele jsi to OPRAVDU nezaslouží. 

Pěkný den a děkuji za toleranci všech názoru 👍.

PS: Opravdu pan Zbyněk mě může kontaktovat osobně . Když už tak učinil tak může klidně činit znovu. 

JardaPecival
JardaPecival (347 příspěvků) 24.07.2023, 09:34:26 xxx.xxx.228.63
megi-the-pes:

Má, má! Já jen že to, nikdo kromě správců webu nemá nárok vidět moje IP. Hezky se dá rychle zjistit, kdo je v práci a kdo doma. 
Dejte blok uživatelů/vláken a anonymy prostě přeskakujte. Kurz sebeovládání takový, no. 🙂 Vložení příspěvku ověřit SMS. Těm anonymům. Ono totiž mailů si založím tři tisíce, ale padesát simek kupovat nebudu. A když bude někdo s tímhle tel. číslem votravovat a votravovat a nenechá toho, i když mu všici řeknou, aby nevotravoval, tak ho admin blokne.


Vždyť k tomu přeci IP adresu nepotřebuju vidět, nechci číst tohodlenc anonyma, tak dám zablokovat a systém mi zneviditelní příspěvky anonymního uživatele z týhlenc IP adresy. Já ji k tomu vidět přeci nemusím.. A ostatní uživatele ani samotnýho pisatele toho příspěvku tím nijak neomezuju..

Anonymní (neregistrovaný) 27.07.2023, 15:10:46 xxx.xxx.120.185
raven_kix:

Kromě úprav na webu stále pracujeme i na dárcích pro vás. Posílám  pár fotek na ukázku.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Jo dárečky máte dosti povedené a i hezký jako prezentace to vypadá 👍.

acher
acher (670 příspěvků) 02.08.2023, 15:34:41 xxx.xxx.222.196

Také už mám,vnoučata oblepily batůžky, ale přece jen mně něco nechali. Od konce srpna už opět jedeme na králíčích výstavách, takže placka bude reprezentována.

Trickyvoo
Trickyvoo (398 příspěvků) 02.08.2023, 21:57:57 xxx.xxx.0.1

Já se hnala dneska ke schránce, ale byla jsem zchlazena, že tento týden už pošťák chodil a je dost možné, že přijde až příští týden. Jsem na chalupě a jak to teď na poště pročistili, tak má jeden pošťák tři rajóny a chodí jednou za tři dny. Tak snad v pátek to klapne.

Saga
Saga (338 příspěvků) 03.08.2023, 06:59:17 xxx.xxx.167.183

Včera vyzvednuto, dnes prezentováno na batůžku do práce!👍Placky i tužky chodí všude se mnou. Samolepky jsou krásně barevné, jednu z nich už má další chovatelka, ostatní jsou zatím u mne. Jak málo někdy stačí k obyčejné radosti. Děkuji Vám za milý balíček!


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.