Aktuálně: 4 791 inzerátů176 107 diskuzních příspěvků17 778 uživatelů

Poděkování vám všem

XY. (neregistrovaný) 22.07.2023, 18:19:36 xxx.xxx.120.185
Odpověď na příspěvek uživatele biaca z 22.07.2023, 16:52:40

Jo proč by jak říkáte kritika nemohla pokračovat dál ? Když nikdo bere nějakou výtku hned tak.  Ať si vymýšlí kdo chce a jaké chce teorie. Až mi paní Pokorní dají jinou možnost odpovědět ,, Jiřímu 24"  tak tak učiním . 

A je zajímavé jak se tady vyjadřuje ten komu vadí i blbá reklama že. A přitom právě reklama je aby to zde mohlo být zadara.  A reklam by zde mělo být i mnohem víc !

A Megí zajímavý postoj tady k odměně máte. A dělat v diskuzi inzerci ?  To by bylo stát lepší rozjet ten chat né ? 

A jinak pak píší Pokorní na inzerci se ještě bude čekat ale bude 👍. Teď ještě jestli jsi to najdou lidé když nějaký čas již od velkého třesku uplynul.

                                                                            ( 3- ) 🙂

megi-the-pes
megi-the-pes (2257 příspěvků) 22.07.2023, 18:22:00 xxx.xxx.61.106
XY.:

Jo proč by jak říkáte kritika nemohla pokračovat dál ? Když nikdo bere nějakou výtku hned tak.  Ať si vymýšlí kdo chce a jaké chce teorie. Až mi paní Pokorní dají jinou možnost odpovědět ,, Jiřímu 24"  tak tak učiním . 

A je zajímavé jak se tady vyjadřuje ten komu vadí i blbá reklama že. A přitom právě reklama je aby to zde mohlo být zadara.  A reklam by zde mělo být i mnohem víc !

A Megí zajímavý postoj tady k odměně máte. A dělat v diskuzi inzerci ?  To by bylo stát lepší rozjet ten chat né ? 

A jinak pak píší Pokorní na inzerci se ještě bude čekat ale bude 👍. Teď ještě jestli jsi to najdou lidé když nějaký čas již od velkého třesku uplynul.

                                                                            ( 3- ) 🙂


Mě nerozházíš, já mám to samé doma. :-*

kometa
kometa (4303 příspěvků) 22.07.2023, 18:22:08 xxx.xxx.147.163
XY.:

Jo proč by jak říkáte kritika nemohla pokračovat dál ? Když nikdo bere nějakou výtku hned tak.  Ať si vymýšlí kdo chce a jaké chce teorie. Až mi paní Pokorní dají jinou možnost odpovědět ,, Jiřímu 24"  tak tak učiním . 

A je zajímavé jak se tady vyjadřuje ten komu vadí i blbá reklama že. A přitom právě reklama je aby to zde mohlo být zadara.  A reklam by zde mělo být i mnohem víc !

A Megí zajímavý postoj tady k odměně máte. A dělat v diskuzi inzerci ?  To by bylo stát lepší rozjet ten chat né ? 

A jinak pak píší Pokorní na inzerci se ještě bude čekat ale bude 👍. Teď ještě jestli jsi to najdou lidé když nějaký čas již od velkého třesku uplynul.

                                                                            ( 3- ) 🙂


A tímto příspěvkem chtěl básník říci co?

Anonymní (neregistrovaný) 22.07.2023, 19:05:17 xxx.xxx.120.185
megi-the-pes:

Mě nerozházíš, já mám to samé doma. :-*


Ale já Vás rozhodit nechci 😉. A ano můžu jet na vlně většiny jak je vše bezva super ( přetvářka je v dnešním světě prim ). 

XY. (neregistrovaný) 22.07.2023, 19:06:19 xxx.xxx.120.185

Zase mě to nepodepsalo možnost mazání chybí ta sorry .

kometa
kometa (4303 příspěvků) 23.07.2023, 14:05:43 xxx.xxx.147.163
XY.:

Zase mě to nepodepsalo možnost mazání chybí ta sorry .


Nevadí, IP adresu si už pamatujeme. A admini snad pochopili, že si vaše příspěvky nemusí brát k srdci.

kometa
kometa (4303 příspěvků) 23.07.2023, 14:07:15 xxx.xxx.147.163
JardaPecival:

Ano, az na chybejici moznost schovat/nezobrazovat prispevky konkretniho uzivatele je to tady bezva super 🦃


Když on ten konkrétní uživatel si určitě najde možnost, jak se infiltrovat jinak. Ale styl příspěvků změnit nedokáže.

biaca
biaca (577 příspěvků) 23.07.2023, 14:12:33 xxx.xxx.0.1
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 23.07.2023, 14:07:15

Kometo, moderátoři mohou dát ban a zablokovat přístup viz. chvd. /pravděpodobně lze blokovat i IP adresy/ Už jsem ho tu dlouho neviděla, aby opět provokoval názorem mrzačení koček kastrací. 

kometa
kometa (4303 příspěvků) 23.07.2023, 14:16:21 xxx.xxx.147.163
biaca:

Kometo, moderátoři mohou dát ban a zablokovat přístup viz. chvd. /pravděpodobně lze blokovat i IP adresy/ Už jsem ho tu dlouho neviděla, aby opět provokoval názorem mrzačení koček kastrací. 


Já jsem počítačově tupá, ale i IP adresa se dá změnit. Když budu psát z mobilu nebo z internetových kaváren. Nebo ne?

Chvd se možná odporoučel sám, stejně jako neverend nebo vlasta. Ale nedělám si iluze, že navždy.

Anonymní (neregistrovaný) 23.07.2023, 14:20:23 xxx.xxx.235.159
kometa:

Když on ten konkrétní uživatel si určitě najde možnost, jak se infiltrovat jinak. Ale styl příspěvků změnit nedokáže.


Ale zablokovat zobrazování jeho příspěvků jen pro sebe. 

Sardullah
Sardullah (1005 příspěvků) 23.07.2023, 14:30:29 xxx.xxx.189.104
kometa:

Já jsem počítačově tupá, ale i IP adresa se dá změnit. Když budu psát z mobilu nebo z internetových kaváren. Nebo ne?

Chvd se možná odporoučel sám, stejně jako neverend nebo vlasta. Ale nedělám si iluze, že navždy.


Neverenda jsem zahlédla v diskuzním vlákně “politika”…

kometa
kometa (4303 příspěvků) 23.07.2023, 14:33:42 xxx.xxx.147.163
Sardullah:

Neverenda jsem zahlédla v diskuzním vlákně “politika”…


Já taky. Jenom jsem zaregistrovala, že přispěl. Jinak tohle vlákno nečtu.

Sardullah
Sardullah (1005 příspěvků) 23.07.2023, 14:56:10 xxx.xxx.189.104
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 23.07.2023, 14:33:42

Já to taky nečtu…jen jsem nakoukla…nevím, co tam lidi probírají, ale jak slyším “politika”, tak šup od toho.

Anonymní (neregistrovaný) 23.07.2023, 15:02:48 xxx.xxx.175.23
zvedavec:

Osobne sa chcem poďakovať ja Vám. 

Ste veľmi ústretoví, vážim si to. Ja som si už svoju odmenu vyčerpala tým, že pre nás vytvárate priestor pre naše diskusie, neustále reagujete na naše prosby o vylepšenie, aj sami prichádzate s riešeniami. Ďakujem za ponúknuté darčeky, ale viac už nepotrebujem, pre mňa je cenné, ak tieto diskusie budú naďalej na čo najviac odbornej úrovni a na mnohé témy pokračovať, ak tu nájdem priateľský a kamarátsky priestor pre pomoc začínajúcim i pokročilejším chovateľom. Pre vzájomné informovanie sa, inšpiráciu. 

Bude ma tešiť, ak to bude všestranne výhodné - i pre Vás!, i pre tých, ktorí tu hľadajú komunitu chovateľov, radu, možnosť diskutovať, pozrieť sa na rôzne problémy z rôznych stránok, či pomoc pri riešení svojich problémov. 

Veľmi ďakujem a prajem veľa prispievateľov (najlepšie registrovaných).


Pěkný ale něco tomu furt chybí, nebo přebývá? Málo přírodních barev na mě, šedé, modré a bílé mám až až v kanclu.

Anonymní (neregistrovaný) 23.07.2023, 15:03:47 xxx.xxx.175.23
kometa:

“Křiklavé” inzeráty nahlašuji. Ale pročítám jenom občas, nemám v úmyslu nic kupovat ani prodávat. Stejně jako na IF tady chodím kvůli diskuzi.


nahlásit se dá jak?

Anonymní (neregistrovaný) 23.07.2023, 15:04:34 xxx.xxx.175.23
kometa:

“Křiklavé” inzeráty nahlašuji. Ale pročítám jenom občas, nemám v úmyslu nic kupovat ani prodávat. Stejně jako na IF tady chodím kvůli diskuzi.


Nevidím tlačítko

biaca
biaca (577 příspěvků) 23.07.2023, 15:09:30 xxx.xxx.0.1

Zcela jednoduše jako zpráva pro admina, nebo případně napsat soukromou zprávu. Včera jsem zrovna jeden inzerát na bengály nahlásila, asi budu jednou v budoucnu muset napsat článek a vysvětlit co je sněžný bengál. 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.