Aktuálně: 4 786 inzerátů176 426 diskuzních příspěvků17 780 uživatelů

Kuna doma neloví?

Anonymní (neregistrovaný) 05.08.2023, 20:05:28 xxx.xxx.2.257

Je pravda to co se říká že kuna v blízkosti jejího doupěte neloví? Mám podezření že u souseda ve stodoly, kde mají klid se usadili protože skoro každou noc slyším jejich skřeky. Slepice na noc zavírám ale když jdu v týdnu do práce pouštím je v 5 ráno za chvíli už bude tou dobou tma a já se začínám bát. Je pravda že kuna doma neloví zažil to někdo z vás?

list
list (565 příspěvků) 05.08.2023, 20:54:20 xxx.xxx.0.1

Říká se to a je pravda, že v sousedství kuna byla a byl klid, ale pak jednou večer vybílila i můj kurník, jen nevím, zda to byla ta od sousedů, nebo se jim podařilo se jí zbavit. Pokud máte obavu, můžete řešit automatickými dvířky do kurníku, nebo voliérou. 

kometa
kometa (4331 příspěvků) 06.08.2023, 07:59:51 xxx.xxx.147.163
Anonymní:

Je pravda to co se říká že kuna v blízkosti jejího doupěte neloví? Mám podezření že u souseda ve stodoly, kde mají klid se usadili protože skoro každou noc slyším jejich skřeky. Slepice na noc zavírám ale když jdu v týdnu do práce pouštím je v 5 ráno za chvíli už bude tou dobou tma a já se začínám bát. Je pravda že kuna doma neloví zažil to někdo z vás?


Kamarádka má kuních bobků plny dvůr a slepice k tomu. Starší zavírá na noc do kurníku, mladší má v prázdném boxu pro koně ve stáji, která rozhodně není nedobytná (součástí je otevřená stodola na seno a slámu). A na ztráty si nestěžuje.

Ale má tam i kočky a psa, což možná pomáhá.

acher
acher (670 příspěvků) 06.08.2023, 08:18:06 xxx.xxx.222.196

Kuny máme ve stodole léta.Slepice jsou na noc v kurníku,nejsou zavřené,některé na stromě.Dokonce jsme ani nezavírali kvočnu s kuřaty.Ztráty nemáme.S kočkou se kuna vyhne,několikrát jsem to viděla.Před psem uteče.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.