Aktuálně: 4 884 inzerátů174 983 diskuzních příspěvků17 759 uživatelů

Pozdější odběr štěněte

Buggyra
Buggyra (3236 příspěvků) 09.08.2023, 09:02:36 xxx.xxx.198.226
Odpověď na příspěvek uživatele Aluška z 08.08.2023, 20:38:03

To ale vypadá na kombo dospělá kočka - štěně. Aspoň jeden má už rozum 🙂

Kotě - štěně mi přijde přesně víc problémů než užitku. Musí se zařídit, aby každý sežral to svoje, kotě je křehké, štěně nevíme, může to být pěkné torpédo, musejí se hlídat dva tvorové u hry, některá plemena psů v dospělosti druhého tvora v domácnosti moc dobře nepřijímají, a tak dále.

Pořídit kočku s tím, aby štěně nebylo samo, to je špatný důvod za mě. Pokud má být štěně samo, tj. nepřipravím mu podmínky já jako majitel a jeho parťák, tak proč si teda pořizuju štěně? Pokud má být samo nějakou standardní dobu jako u každého pracujícího člověka, tak to ten pes zvládne i bez interaktivní hračky, když mu pak zajistím odpovídající náplň po dobu své přítomnosti - když prostě nastavím takto denní režim.

Aluška (neregistrovaný) 09.08.2023, 09:35:42 xxx.xxx.197.205
Buggyra:

To ale vypadá na kombo dospělá kočka - štěně. Aspoň jeden má už rozum 🙂

Kotě - štěně mi přijde přesně víc problémů než užitku. Musí se zařídit, aby každý sežral to svoje, kotě je křehké, štěně nevíme, může to být pěkné torpédo, musejí se hlídat dva tvorové u hry, některá plemena psů v dospělosti druhého tvora v domácnosti moc dobře nepřijímají, a tak dále.

Pořídit kočku s tím, aby štěně nebylo samo, to je špatný důvod za mě. Pokud má být štěně samo, tj. nepřipravím mu podmínky já jako majitel a jeho parťák, tak proč si teda pořizuju štěně? Pokud má být samo nějakou standardní dobu jako u každého pracujícího člověka, tak to ten pes zvládne i bez interaktivní hračky, když mu pak zajistím odpovídající náplň po dobu své přítomnosti - když prostě nastavím takto denní režim.


No jasně, nechtělo se mi psát, moje chyba. To mělo bejt jenom že pes může kamarádit s kočkou, ne že pořídit štěně a kotě, ale třeba dospělou kočku…..

balu
balu (1562 příspěvků) 09.08.2023, 09:45:38 xxx.xxx.72.176
Odpověď na příspěvek uživatele Aluška z 09.08.2023, 09:35:42

Myslím, že by nebylo dobré pořizovat současně ani štěně a kotě, ani štěně a dospělou kočku… Já v tom teda vidím násobení problémů.

eena
eena (176 příspěvků) 09.08.2023, 11:00:07 xxx.xxx.231.241

Pes a mačka - môžu spolu fungovať - ale je to skôr výnimočné. Najčastejšie je úspechom ak sa “znesú” - a pozor aj mačky vedia byť potvory! A aj naučiť spolužitie psa a mačky chce kus práce - verte mi. Náš kocúr využíva ochranu u nášho psa, ale dcérine šteňa (no už nie úplné mimino) už schytalo riadny driapanec do ňufáka, a to sa fakt chcelo iba hrať. 

Obrázek Obrázek
hmn
hmn (1040 příspěvků) 09.08.2023, 13:45:31 xxx.xxx.106.106

“Pes a mačka - môžu spolu fungovať - ale je to skôr výnimočné”

tak u nás ta výjimka dělá 100%, zahrnuji do toho i mámina havaňáka a naši malou princeznu. A kočkami myslím číslo blíže 20ti.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.