Aktuálně: 4 978 inzerátů173 946 diskuzních příspěvků17 749 uživatelů

Všeobecný pokec

assil
assil (1491 příspěvků) 22.03.2024, 14:55:44 xxx.xxx.121.3

No teď všude jedou ty videa s obarvováním kašičkou z barvy a sody a zalitím octem, ale tím octem se to pak celý musí přelejvat, jsem si říkala, že pak ty vejce asi nejsou k snědku, což je na vejcích na koledu zásadní chyba. 😀

Fikovnice
Fikovnice (4276 příspěvků) 23.03.2024, 11:27:54 xxx.xxx.60.208
Fikovnice:

Ahoj, vrátila jsem se z práce a mám na autě na několika místech promáčklou kapotu. Jako že mírně, tudíž nějakej naprostej debil si na auto buď sedl nebo na to něco hodil. Máte, prosím, někdo zkušenost s vytahováním tady těch promáčklin - podtlakem - v servisu nebo samodomo…?

Volala jsem Policii, ale to je k ničemu. I když prý k nim mám přijet to nechat nafotit a zaprotokolovat. Teď jsem strávila asi 2.5 h na kamerách, nevím přesně, kdy se to stalo, a to bych musela u těch kamer prosedět xy dnů. Já ani nevím, jestli se to stalo dnes… Každopádně dlouho to není, ptž to bych si všimla dřív.

Edit: Jedna z mých nej kamarádek z toho dostala záchvat smíchu…ptž prý mám sepsat černou kroniku, a vůbec všechny ty “blbé” události. U mě je vše v rozkladu, každej den něco, ale na Čeňkovi jako na jediné věci jsem si zakládala. Neslušně napíšu, že když jsem dnes ty promáčkliny objevila, myslela jsem, že mě fakt už jebne!!!😔😠


Tato věc je v šetření Policie…která ale nic nevyšetří. Za světla jsou promáčkliny šílené!!! Dle všech, co to viděli, musel někdo na kapotu silou naskočit (škrábance nejsou, “jen” velké asi 3 nebo 4 promáčkliny). Prohlížet kamery je práce tak na týden a více. Auto nemám pojištěné, je to k zbláznění!!! Metoda PDR nebo jak se to jmenuje prý je jediná, co by to snad dokázala vyřešit.

Sarah01
Sarah01 (1510 příspěvků) 23.03.2024, 12:14:29 xxx.xxx.162.253
Fikovnice:

Tato věc je v šetření Policie…která ale nic nevyšetří. Za světla jsou promáčkliny šílené!!! Dle všech, co to viděli, musel někdo na kapotu silou naskočit (škrábance nejsou, “jen” velké asi 3 nebo 4 promáčkliny). Prohlížet kamery je práce tak na týden a více. Auto nemám pojištěné, je to k zbláznění!!! Metoda PDR nebo jak se to jmenuje prý je jediná, co by to snad dokázala vyřešit.


Jani, ty nemáš havarijko? Asi bych ty kamery radši prohlídla.

Fikovnice
Fikovnice (4276 příspěvků) 23.03.2024, 12:28:20 xxx.xxx.60.208
Sarah01:

Jani, ty nemáš havarijko? Asi bych ty kamery radši prohlídla.


Nee, nemám havarijko. A jelikož je kapota promáčklá fest, oprava by stála asi řádově desetitisíce…

Já už na kamerách seděla dva dny. Jenže nevím přesně, kdy se to stalo… Ali, je to všechno k zbláznění!!! Pořád jsou tu nějací ožralci, prohrabávají se v popelnicích. No, anebo je to úmysl, i to je možné. Já stála pár dní přímo pod kamerou. Jenže jsem s autem logicky jezdila do práce a z práce a pak plno pojížděk ve městě - ócéčka, doktoři apod. No nic, dnes jedu na poldy a pak mám asi o zábavu postaráno = opět prohlížení kamer. záznamů…😔 Je to naprosto mravenčí práce! Jediné, co mě pobavilo, je tam inteligentní vyhledávání, tj. skočí to vždy tam, když kamera zaznamená pohyb. Tak jsem se vždy těšila, že už už, bylo to třeba ve dvě v noci, pak ve tři atp….a on to opakovaně Fido = vždy obešel barák, fakt jak hlídací pes!😂

Fikovnice
Fikovnice (4276 příspěvků) 23.03.2024, 12:30:07 xxx.xxx.60.208
Sarah01:

Jani, ty nemáš havarijko? Asi bych ty kamery radši prohlídla.


Jo Ali, a havarijko by to asi neřešilo. Nejde o autonehodu. Nicméně k povinnému ručení lze připlatit i krytí právě vandalismu. Bohužel to vím až teď…😔

Sarah01
Sarah01 (1510 příspěvků) 23.03.2024, 13:28:08 xxx.xxx.162.253

Někdy v zimě jsem sem tuším psala, že mám v domě myš, resp. několik myší. Pastičky nastraženy, ale do žádné se nic nechytilo. Říkala jsem si, že nejspíš je chytili psi. Dnes při úklidu nalezena jedna myš v igelitovým pytli, kde jsem měla uskladněný čistič od Viledy, už pěkně smrděla. Další byla nalezena ve vysavači. Tak doufám, že je to konečná. 

Irma19
Irma19 (236 příspěvků) 23.03.2024, 14:24:20 xxx.xxx.239.133
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 23.03.2024, 11:29:18

Potřebovala jsem zjednodušení postupu, protože moje řešení bývají občas složitá 😁❤️

Fikovnice
Fikovnice (4276 příspěvků) 23.03.2024, 22:52:38 xxx.xxx.60.208
Odpověď na příspěvek uživatele Irma19 z 23.03.2024, 14:24:20

Já vím…ale Irena přece umí jak složitý, tak jednoduchý postup. Posledně Ti navrhla jakýsi jednodušší - s tím schodištěm.😉

Rapotačka (neregistrovaný) 24.03.2024, 12:57:06 xxx:xxx.16:668b

Ten raději neukázali.😄

Fikovnice
Fikovnice (4276 příspěvků) 27.03.2024, 08:22:46 xxx.xxx.63.170

Jako k ničemu mi to nebude, ale nemáte někdo nějaký nápad, JAK mi někdo zničil kapotu? Není poškrábaná, je jen na mnoha místech promáčklá… Na kamerách ZATÍM pachatele objevit nemůžu…a už asi ani nemám sílu dál kamery procházet.

Kdyby se po kapotě někdo prošel, očekávala bych drápance. Takto je to “jen” promáčklé na mnoha místech, na foto je jen výsek. Někdo bušil pěstmi do auta?? Někteří lidi jsou fakt nechutní vandalové…

Myslíte si, že toto mohl způsobit kopací míč?? Nedaleko je hřiště.

Obrázek
Tom.lu (neregistrovaný) 27.03.2024, 08:53:03 xxx.xxx.135.106
Fikovnice:

Jako k ničemu mi to nebude, ale nemáte někdo nějaký nápad, JAK mi někdo zničil kapotu? Není poškrábaná, je jen na mnoha místech promáčklá… Na kamerách ZATÍM pachatele objevit nemůžu…a už asi ani nemám sílu dál kamery procházet.

Kdyby se po kapotě někdo prošel, očekávala bych drápance. Takto je to “jen” promáčklé na mnoha místech, na foto je jen výsek. Někdo bušil pěstmi do auta?? Někteří lidi jsou fakt nechutní vandalové…

Myslíte si, že toto mohl způsobit kopací míč?? Nedaleko je hřiště.

Obrázek

Nějaký noční opilec.

https://ct24.ceskatelevize.cz/clanek/veda/psi-rozumi-reci-lepe-nez-se-cekalo-chapou-vyznam-mnoha-pojmu-i-predmetu-347478

Orionka (neregistrovaný) 28.03.2024, 11:59:55 xxx.xxx.148.3
Odpověď na příspěvek uživatele Tom.lu z 27.03.2024, 08:53:03

Někde jste tu řešily placené programy. Takhle se to dělá:

Emma Smetana šetří : můžete nám prosím někdo půjčit své přihlašovací údaje ne Voyo? Máme v Survivoru příliš kamarádů na to, to nevidět. Napsali na Instagram. Uvedla 7.

Sardullah
Sardullah (959 příspěvků) 28.03.2024, 15:29:09 xxx.xxx.189.104
Orionka:

Někde jste tu řešily placené programy. Takhle se to dělá:

Emma Smetana šetří : můžete nám prosím někdo půjčit své přihlašovací údaje ne Voyo? Máme v Survivoru příliš kamarádů na to, to nevidět. Napsali na Instagram. Uvedla 7.


Tak ať si to pustí na NOVĚ hvězda, když nemá na to, aby si zaplatila za 159,- kaček VOYO…na Nově to bude mít zadáčo…akorát to teda neuvidí jeden díl dopředu….

Orionka (neregistrovaný) 28.03.2024, 15:38:49 xxx.xxx.150.111
Fikovnice:

No to snad ne!!! To je snad fake, ne?


Nebylo to na internetu, ale v Sedmičce😄. Psala jsem to pro pobavení. Kolegyně tu nechaly časopis, tak jsem do něj koukla. Znáte to, nuda v popisu práce.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.