Aktuálně: 4 665 inzerátů177 742 diskuzních příspěvků17 796 uživatelů

Všeobecný pokec

Mi
Mi (200 příspěvků) 12.04.2024, 10:34:56 xxx:xxx.a6d7:74a7
Buggyra:

Mi: Nikdo to nehlásil na obec?  A jestli jo, jak se k tomu postavili oni? Já bych šla až k ombudsmanovi klidně. Přece je potřeba toho člověka odvézt na vyšetření, protože takové chování prostě není normální u příčetného člověka, no ne? Jako s tou paní správkyní od Fikovnice to chápu, tam jí zatím nejspíš nikdo nemůže nic dokázat, ale tady prokazatelně dělal bordel dotyčný, tak není o čem.


Policie tam byla denně, hlásili jsme to  se sousedy všude možně , už byl  u policie známý, nebrali v potaz že vyhrožuje, že se bojíme atd.  Přímo nám řekli že dokud nikomu nic neudělá, není řešení. On když dorazila policie, tak se tvářil, že mu  všichni ublížují a vykrádají byt, že mu někdo zničil futra a nemůže zavřít dveře a plno jiných absurdností. No, nebyl normální, ale dnes není povinost  lékařů, aby někoho nutili k léčbě, aby brali léky,  atd.Ale podle mě, to, že ho odvezla sanitka,bylo dílo jednoho mladého policisty,který věděl jak tam trpíme a zavol sanitku a ti ho pak vyšetřili a zjistili ten nádor v hlavě a potom se už domů nedostal. Přála bych vám vidět tu zdevastovanou garsonku…

Mi
Mi (200 příspěvků) 12.04.2024, 11:01:56 xxx:xxx.a6d7:74a7
Sarah01:

No, je to hrůza. Ono se většinou řeší, až ten dotyčný někoho zabije. Policajti nám to rovnou sami řekli, že by muselo být prokázané ublížení na zdraví, aby se to řešilo. My takhle měli problémy se sousedy vedle v baráku. Nejdřív nám domek po rodičích, který získali v dědictví, ale byla na něm exekuce, prodali, ale pak se jim zdálo, že jsme za něj dali málo, tak začali dělat problémy. Několikrát jsme volali PČR, třeba když po dceři házeli kameny, policie prolezla celej barák a nakonec nám řekli, že by museli být svědci a že se holce stejně nic nestalo. Řešily se i u soudu tři žaloby, úplné nesmysly, třeba, že naši psi jim rozkousali plot. Nikdy se nic neprokázalo, ale byl to děsný vopruz chodit k soudu a sedět tam třeba 4 hodiny, přitom soused tam bez omluvy vůbec nepřišel. A protože je socka, vždycky si zažádal o proplacení soudního poplatku, což mu zamítli. Teď je relativně klid, odstěhoval se od rodičů, resp, asi byl jimi vystěhován kvůli exekucím z podnikání, jinak by asi o ten barák i přišli. 


Možná se taky někdo díváte na TV pořad Černé ovce. Byl tam případ, kdy chlap  střílí z baráku po okolí ostrýma, zřejmě z kulovnice a sousedovi utřelil vršky tří smrků. Nic se údajně nedalo prokázat, přitom postižený si na vlastní náklady nechal udělat  balistickou expertizu která potvrdila že je to ustřelené,všichni to o něm vědí a slyší střelbu, ale policie nic. 

Fikovnice
Fikovnice (4551 příspěvků) 12.04.2024, 12:38:49 xxx.xxx.177.249
Odpověď na příspěvek uživatele Mi z 12.04.2024, 11:01:56

Moje kamarádka je na Policii extrémně naštvaná. Jak jsem asi psala, asi 14x měli vykradenou chatu. Respektive někdo se tam vloupával, škody malé, ale třeba tam přespal, ukradl nádobí, vyjedl spíž atp. Při asi 5. pokusu kamarádi zjistili, kdo to dělá. Jakási holka - fetka. Zavolali Policii, a stejně se nic nestalo. Bylo to bráno jako bagatelní činy. Kamarádka to, tuším, pak řešila tak, že té fetce dala nějaké peníze s prosbou, ať se k nim už nevloupává. To je fakt Absurdistán…

assil
assil (1578 příspěvků) 12.04.2024, 13:06:56 xxx.xxx.121.3
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 12.04.2024, 12:38:49

Jj, u nás vykrádají chaty pořád, nikdy se nic nevyřeší, ale zas kdo to má pojištění, dostane prachy od pojišťovny, když někoho chytnou, tak prej pojišťovna nic nedá neb si to má majitel vymáhat po něm.

Fikovnice
Fikovnice (4551 příspěvků) 12.04.2024, 13:56:09 xxx.xxx.177.249
Odpověď na příspěvek uživatele assil z 12.04.2024, 13:06:56

No mě fascinovala Policie (ne tím mým případem), ale případem těch lidí, co jim magorka vylila žíravinu na auto. Vyslýchající policajtka jim prý řekla, že si to udělali sami, aby hrabali na pojistném. Borec jí řekl, že měla dost času si zjistit, že si platí jen povinné ručení. Tak pak sklapla. Ale je to fakt dost děs!!!👎

balu
balu (1650 příspěvků) 12.04.2024, 15:47:25 xxx.xxx.152.98
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 12.04.2024, 13:56:09

Je to nepříjemné, být nařknut z toho, že jsem si škodu způsobil sám. Na druhou stranu vůbec nevíme, s jakým vypočítavým jednáním, podváděním a snahou získat peníze z pojišťovny fingovaným poškozením, se police setkává a jak běžné to je. Oni to ti policisté nemají jednoduché. 

Fikovnice
Fikovnice (4551 příspěvků) 12.04.2024, 17:23:43 xxx.xxx.177.249
Odpověď na příspěvek uživatele balu z 12.04.2024, 15:47:25

Já nad tím zrovna dnes přemýšlela. A kdybych se zcela hypoteticky chtěla dopustit pojistného podvodu a zcela hypoteticky si záměrně poškodila auto, tak určo ne litím nějaké žíraviny. To bych asi udělala něco takového, co mi někdo provedl s Čeňkem…🙃

Jinak “můj” vyšetřující policista byl do tel. velmi příjemný, o tom žádná… A to, že nic nevyšetří, s tím jsem stejně tak nějak počítala.

Fikovnice
Fikovnice (4551 příspěvků) 12.04.2024, 17:51:19 xxx.xxx.177.249
Odpověď na příspěvek uživatele balu z 12.04.2024, 17:46:15

Otřes!!!

Ale my jsme konzervativnější. Ptž to dost sleduji, tak vím, že teď neprošlo manželství pro všechny.

Fikovnice
Fikovnice (4551 příspěvků) 12.04.2024, 17:54:08 xxx.xxx.177.249
Odpověď na příspěvek uživatele balu z 12.04.2024, 17:46:15

Jinak Německo, Francie, možná už i Itálie…to jsou země, kde už je de fakto původní evropská kultura pohřbena.

Sice to patří do Politiky, ale teď jsem četla, že Írán zaútočí na Izrael během 48 hodin. Jak psala Assil, ona ta 3. světová možná fakt není tak vzdálená…😢

Jestli se nepletu, Írán také disponuje jadernými zbraněmi. Vlastně mě zpětně štve, že jim byly v minulosti poskytnuty technologie a mozky na výzkum jádra.

Leithian
Leithian (580 příspěvků) 12.04.2024, 23:13:33 xxx.xxx.51.111

Holky co se týče průserů apod s auty. Zkuste Haka. Fajna skupina. Spíš teda slovaci ale čechů je tam dost. Prvoplánově řeší krádeže ale leckdy helpli i v případech jak u Fíkovnice a pani s autem od kyseliny. Jasně šance pidi ale jeden nikdy neví. Na fb maj stránky. Aneb jak malej projekt může vyrůst a dělat dobro.

Sardullah
Sardullah (1027 příspěvků) 13.04.2024, 07:38:31 xxx.xxx.8.4
Odpověď na příspěvek uživatele balu z 12.04.2024, 17:46:15

No mě přijde, že to není jen Německo, kdo se zbláznil… řekla bych, že tohle bude postupovat.  
Je zvláštní kolik lidí, a asi to budou převážně mladí lidé, se necítí být tím pohlavím, se kterým se oficiálně narodili nebo třeba nejsou žádné pohlaví nebo ví, že 100% něčím jsou, ale nevědí čím atd atd.  Myslím, že to souvisí prostě s dobou… že já jako starší generace si říkám, že pro mě je tahle doba moc rychlá a svět mi přijde, že se v zadel obrací, ale že mladá generace v tom vyrostla a tudíž je na tuto dobu adaptovaná… ale asi opak je pravdou a možná těmi pohlavími se jen snaží nějak vykompenzovat nějakou… řekněme…. úzkost… z budoucnosti. Jasně určitě i mezi těmito lidmi bude nějaká část lidí, kde se jedná o to být zajímavý a ne nudný muž či žena. Ale jinak si spíš myslím, že by byla potřeba armáda psychologů, aby těm mladým pomohli. Poněvadž tohle přeci fakty není normální. 
Tohle dřív nebývalo… jasně občas se mezi námi objevil nějakej “podivín” ale většinově jsme byli prostě kluci a holky. A já si fakty nemyslím, že lidstvo za tu dobu dospělo vývojem k nějaké transformaci jakože se mladí už takto rodí. A co mi teda přijde jako úplná prasárna, je vychovávat dítě jako pohlavně neutrální, že si pak samo vybere. Bože děkujů, že mě moje matka vychovávala jako holčičku… a že teda respektovala, že nejsem moc na panenky, že si raději hraju s autíčky a vláčky… a když se zadařilo a sehnalo se, tak figurky zvířátek a když to byli koně, tak to bylo nej. Ale přijde mi, že to dnes pomaloučku a potichoučku spěje k tomu, že i normálnímu dítěti, klukovi nebo holčičce udělají tímto v hlavě pěknou přípravu na dalšího něco-gendera.
Bože doufám, že to už nějak doklepu jako biologická heterosexuální žena a že to ti něconěcogender lidi budou respektovat… 

Bobca
Bobca (993 příspěvků) 13.04.2024, 07:52:16 xxx.xxx.20.192
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 12.04.2024, 17:54:08

Jani-promiň a nezlob se….ano,zkus to řešit v politice…Já takové věci nechci ani slyšet,ani číst..Nesleduju zprávy a ani je neposlouchám v rádiu..Chci mít čistou hlavu…a už jen když to přečtu tady(chápu,myslíš to dobře)..mám to v hlavě..A chci sem za váma chodit🌼Vím,je to můj problém,ale..ju?dík..

hmn
hmn (1053 příspěvků) 13.04.2024, 07:58:58 xxx.xxx.112.173

“Je zvláštní kolik lidí, a asi to budou převážně mladí lidé, se necítí být tím pohlavím, se kterým se oficiálně narodili nebo třeba nejsou žádné pohlaví nebo ví, že 100% něčím jsou, ale nevědí čím atd atd.”

https://www.lui.cz/wellbeing/20225-dve-pohlavi-jsou-prekonana-tvrdi-veda-argument-s-chromozomy-x-a-y-je-pouze-voda-na-mlyn-s-dukazy?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.context

😉

balu
balu (1650 příspěvků) 13.04.2024, 08:07:00 xxx.xxx.152.98
Odpověď na příspěvek uživatele Sardullah z 13.04.2024, 07:38:31

Já bych řekla, že tohle všechno, ty výmysly ohledně genderu, je z dostatku. Ty děcka mají všechno, o nic se nemusí zasloužit, o nic nemusí usilovat. Vzory pro ně nejsou mužní hrdinové a křehké krásky, ale podivná stvoření plná piercingu, tetování, zženštilí chlapi namalovaní a v sukních, ženy s bezpohlavním výrazem a vzhledem. Kolem děcek se chodí po špičkách - rodiče, pedagogové a vlastně všichni. Psychologové a psychiatři místo, aby se snažili ukotvit tápající děcka a snažili se jim vysvětlit, že pohlaví jsou jen dvě a nedají se střídat jak ponožky, jim v hlavách nadělají ještě větší zmatek a podporují je v těch genderových nesmyslech. Vždyť je to tak lehká práce odkývat změny (a bez jakékoliv opravdové zodpovědnosti) a pojistit si tím tu práci na desetiletí dopředu. 

V zemích, kde je těžší život, kde musí děti a mládež pomáhat rodičům se získáváním živobytí, na takové nesmysly nemají čas. 

Je to jak ve starém Římě, který zahubila rozmařilost, taky nevěděli co by, až Řím vyvrátili barbaři, kteří nebyli zženštilí, nepěstovali homosexualitu ani jiné výstřelky.

Sardullah
Sardullah (1027 příspěvků) 13.04.2024, 08:12:15 xxx.xxx.8.4
Odpověď na příspěvek uživatele hmn z 13.04.2024, 07:58:58

No a já si celou dobu myslela, že patříme do skupiny živočichů, kde prostě příroda zařídila, že jsme samci a samice….no tak asi evoluce pokračuje 😴

kometa
kometa (4391 příspěvků) 13.04.2024, 08:19:57 xxx.xxx.147.163
Odpověď na příspěvek uživatele Sardullah z 13.04.2024, 08:12:15

Asi ano. Stávají se z nás kanicové nebo mečovky?

Mělo by to smysl. Když nemůžu rodit, tak aspoň oplodňovat.😉

hmn
hmn (1053 příspěvků) 13.04.2024, 08:24:33 xxx.xxx.112.173
Sardullah:

No a já si celou dobu myslela, že patříme do skupiny živočichů, kde prostě příroda zařídila, že jsme samci a samice….no tak asi evoluce pokračuje 😴


to příroda zařídila i to “jiné”
stejně třeba jako downův syndrom, a další
to jsou taky hrátky s chromozomy

“nepěstovali homosexualitu ani jiné výstřelky.”
homosexualita je výstřelek?!!! 😲😲😲

balu
balu (1650 příspěvků) 13.04.2024, 08:38:04 xxx.xxx.152.98
Odpověď na příspěvek uživatele hmn z 13.04.2024, 08:24:33

Homosexualita může být i výstřelkem. Módním, jako v tehdejším Římě, nebo třeba vynuceným okolnostmi, třeba mezi vězni. 

Nezpochybňuji, že se s homosexuální orientací jisté procento lidí rodí. O nich jsem nepsala. 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.