Aktuálně: 4 864 inzerátů175 091 diskuzních příspěvků17 759 uživatelů

Národní nebo mezinárodní zkušební řád ?

Kilian
Kilian (976 příspěvků) 22.01.2024, 11:26:06 xxx:xxx.29a2:6513
Odpověď na příspěvek uživatele Doron z 22.01.2024, 11:16:47

ZM = zkouška mistrů….jede se normálně ZZO, ZZO1 až 3, a ZM, ZVV1až 3…kdy ZZO a ZM  se může vynechat..

Ph (neregistrovaný) 22.01.2024, 11:46:09 xxx.xxx.80.147

jestli je ZZO povinná pro zkoušky ZVV

neni

Poradani zavodu se hodne, hodne zmenilo. Je malo psu do trioddilovek, uz to skoro nikdo nedela. Vedou jednoodilovky…Koukala jsem  na propozice na Zbraslav, nez jsem to napsala 🙂 

Kdyz kluby ted poradaji nejake vyssi trioddilovky - a tim myslim dvojky - aby se zavody vubec konaly, obvolavaji se znami a kamaradi, aby dojeli a mohlo se to konat . 

Nebo - kdyz naopak chci ja v necem zavodit - povolavam do boje treninkove  partaky, aby jsme si sami naplnili startku a konalo se to…

Kilian
Kilian (976 příspěvků) 22.01.2024, 11:59:17 xxx.xxx.153.246
Ph:

jestli je ZZO povinná pro zkoušky ZVV

neni

Poradani zavodu se hodne, hodne zmenilo. Je malo psu do trioddilovek, uz to skoro nikdo nedela. Vedou jednoodilovky…Koukala jsem  na propozice na Zbraslav, nez jsem to napsala 🙂 

Kdyz kluby ted poradaji nejake vyssi trioddilovky - a tim myslim dvojky - aby se zavody vubec konaly, obvolavaji se znami a kamaradi, aby dojeli a mohlo se to konat . 

Nebo - kdyz naopak chci ja v necem zavodit - povolavam do boje treninkove  partaky, aby jsme si sami naplnili startku a konalo se to…


….já zase zjistila, pokud uděláme ZZO2, tak jsme se závody skončili, podle toho se kategorie nevypisuje a zrovna tak je málokdy podke IBGH2 a podle IBGH3 už vůbec ne… 

Ph (neregistrovaný) 22.01.2024, 12:13:17 xxx.xxx.80.147

njn. evidentne cokoliv vyssiho je problem

i kdyz to IBGH3 se sehnat jeste da, to obcas v propozicich vidam.  Narodacke dvojky a vyse -se zebrikem ale uz nejsou -nejsou do nich lidi, proto se nevypisuji. 

Jak je to vlastne s mistrakem malych plemen? to se nekona uz? to by byla pro vas sance si zazavodit, ne? 

 Vim , ze maly knourove porad zavody maji i mistraky. Ale o ostatnich plemenech nemam sajnu

Kilian
Kilian (976 příspěvků) 22.01.2024, 12:20:22 xxx:xxx.29a2:6513
Odpověď na příspěvek uživatele Ph z 22.01.2024, 12:13:17

….problém je, že já se dala na sportovku před dvěma roky a tak nemám načuchane stopy a začít teď stopovat to je spíš utopie a hlavně mně to baví s velkymi psy závodit podle ZZO nebo IBGH…nejedte máme před sebou pár zkoušek a příští rok se chci pustit i do těch stop,tak uvidíme, alespoň ty vlastní by se mohly dařit…

   

Ph (neregistrovaný) 22.01.2024, 12:32:56 xxx.xxx.80.147

rozumim🙂

pak se nekdy vyplati strategie -nedelat ty vyssi zkousky, i kdyz je na to pes pripraveny. Aby si prave clovek nezavrel dvere na zavodech. 

Zrzavci
Zrzavci (2879 příspěvků) 22.01.2024, 12:57:32 xxx.xxx.226.6
Kilian:

ZM = zkouška mistrů….jede se normálně ZZO, ZZO1 až 3, a ZM, ZVV1až 3…kdy ZZO a ZM  se může vynechat..


Dámy, prosím, prosím promiňte, fakt se moc omlouvám, ale já prostě musím, musím. napíšu to tady a zase jdu:

ZM = zkouška mistrů….jede se normálně ZZO, ZZO1 až 3, a ZM, ZVV1až 3…kdy ZZO a ZM se může vynechat..

Já bych chtěla hrozně moc podotknout, že jste vynechaly tu zkoušku nejvyšší a tou je Zet eNko.

Neboli…….zkouška nervůch! Páč každá zkouška bývá zpravidla jeden velký nerf, než to naučím, než se s tím předvedu, takže já si myslim, že by i samotní psovodáři měli mít svou pracovní knížku a když obdrží ZeteNko- stanou se z nich automaticky kynológický mágové 😀 a jdu. 

Ph (neregistrovaný) 22.01.2024, 13:00:24 xxx.xxx.80.147

Pro zkousky to plati. Pro zavody to muze byt jinak - zalezi na propozicich. A jestli je to se zapsanim zkousky zavod nebo bez .

Nebo tam treba byva pravidlo, ze jednicky jsou omezeny i vekem psa - nejen stupnem zkousky. Aby prave nekdo 10 let nejezdil po jednickach jen 🙂

Kilian
Kilian (976 příspěvků) 22.01.2024, 15:01:38 xxx.xxx.153.246
Ph:

rozumim🙂

pak se nekdy vyplati strategie -nedelat ty vyssi zkousky, i kdyz je na to pes pripraveny. Aby si prave clovek nezavrel dvere na zavodech. 


….no já nevím zda by mně naplňovalo chodí závody stále v téže kategorii…zkoušky mně moc baví, i když jsem velký nervak, baví mně sledovat kam až se   dá motýl posunout….teď je výzva ten obranář…..a ZZO2 kupodivu žebřík jsme měli hned….placení je rozdělené, ale chápe, horší je to se štěkání ve stoje přede mnou, tam má tendenci si sedat…

Kilian
Kilian (976 příspěvků) 22.01.2024, 15:06:44 xxx:xxx.29a2:6513
Zrzavci:

Dámy, prosím, prosím promiňte, fakt se moc omlouvám, ale já prostě musím, musím. napíšu to tady a zase jdu:

ZM = zkouška mistrů….jede se normálně ZZO, ZZO1 až 3, a ZM, ZVV1až 3…kdy ZZO a ZM se může vynechat..

Já bych chtěla hrozně moc podotknout, že jste vynechaly tu zkoušku nejvyšší a tou je Zet eNko.

Neboli…….zkouška nervůch! Páč každá zkouška bývá zpravidla jeden velký nerf, než to naučím, než se s tím předvedu, takže já si myslim, že by i samotní psovodáři měli mít svou pracovní knížku a když obdrží ZeteNko- stanou se z nich automaticky kynológický mágové 😀 a jdu. 


 ….tak v ZN bych já excelovala….

Kilian
Kilian (976 příspěvků) 22.01.2024, 15:11:02 xxx:xxx.29a2:6513
Odpověď na příspěvek uživatele Ph z 22.01.2024, 12:32:56

…znám jednoho závodníka, který nemá se psy týdne zkoušky a obsazuje jimi všechny kategorie na daném závodě….psi mu přitom dělají nádherně, a měli by i na zkoušky nejvyšší….pravda občas ho tam motýl trochu překvapí.. 

Doron
Doron (1839 příspěvků) 07.02.2024, 23:33:48 xxx.xxx.162.21

Ph, Vy máte také mamutíka, můžu se zeptat, jak vám jde kladina ? 

Framík má nožky tak široce postavené , že se tam stěží vleze, musí chodit jako provazochodec. 😅

Vzala jsem ho tam dneska tak, že  první šel Gučák  , Framík za ním s mým velkým jištěním, pořád mu padala jedna zadní noha 😅ale bavilo ho to..

Skoro desetiletý Guč pak dal suverénně i žebřík, který viděl poprvé v životě .😊


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.