Aktuálně: 4 865 inzerátů175 084 diskuzních příspěvků17 759 uživatelů

Pozitivní zprávy

Fikovnice
Fikovnice (4331 příspěvků) 01.02.2024, 06:50:27 xxx.xxx.60.102
Varaxi:

Nene, můj brouček půjde spinkat v sedm večer a vstávat bude též v sedm. Mezi tím se maximálně jednou vzbudí a po základní péči ihned zase usne. 
Přes den bude spinkat od dvou do čtyř. 
Bude plakat, jen když se bude něco vážného dít, takže nikdy. Bude rád pít mlíčko a nebude slintat, kousat ani žužlat. Bude ho bavit berany berany a takhle jedou malí páni a kovej, kovej, kovářičku. Bude mít rád dlouhé procházky, nebude tahat zvířata za uši a nebude mi ujídat žížaly z kompostu. 


Mně se něco plete, že ses chystala přispívat do vlákna “Kouše a dělá loužičky”…🤣

Fikovnice
Fikovnice (4331 příspěvků) 01.02.2024, 06:53:15 xxx.xxx.60.102
Sarah01:

Mně se v květnu narodí druhá vnučka, možná dřív. Ještě teda nevím, jak se bude jmenovat, ale vcelku je mně to fuk, já se taky nikoho neptala. První má právě půl roku a výjimečně dám fotku, jinam nemůžu, mladí nechtějí.

Obrázek

Jééé, Ali, ona je Ti podobná, modroočka!!!❤️👍

Dublinbarzoj
Dublinbarzoj (136 příspěvků) 01.02.2024, 06:55:57 xxx.xxx.149.158
Varaxi:

Nene, můj brouček půjde spinkat v sedm večer a vstávat bude též v sedm. Mezi tím se maximálně jednou vzbudí a po základní péči ihned zase usne. 
Přes den bude spinkat od dvou do čtyř. 
Bude plakat, jen když se bude něco vážného dít, takže nikdy. Bude rád pít mlíčko a nebude slintat, kousat ani žužlat. Bude ho bavit berany berany a takhle jedou malí páni a kovej, kovej, kovářičku. Bude mít rád dlouhé procházky, nebude tahat zvířata za uši a nebude mi ujídat žížaly z kompostu. 


Ale toto není až tak sci-fi 😁. Měla jsem takovou dceru. Spinkala od jedenácti do osmi,( máma je sova), je do dneška velmi samostatná, přebalit, nakrmit, šup do postýlky a tam si hrála nebo koukala a pak zas spinkala. Nebrečela skoro nikdy - pouze když vázlo jídlo v obvyklém čase. Když  poprvé  bulela kvůli tomu, že se lekla, zhruba v půl roce tak mi náš rotvajler málem urval ruku - já ji utěšovala, jeho andílek měl trable - logicky kdo za to mohl? Když se to stalo byl vedle, neviděl důvod. Zvířátka miluje, procházky taky. A ještě k tomu vodu😁, je to ryba. Fakt moooc hodný  miminko, samý úsměv, blonďatý velmi komunikativní anděl 😁, ale nic netrvá věčně - vyrostla z toho😁, zhruba od tří převtělení v ďábla 🙈, je jí skoro sedmnáct a doufám, každý rok v další změnu 😁. Zvířátka sice miluje pořád, vodu taky, ale ten zbytek je věčný boj, ale mi ji za trest milujeme i tak😁.

Arosek
Arosek (264 příspěvků) 01.02.2024, 09:01:03 xxx.xxx.130.20
Dublinbarzoj:

Ale toto není až tak sci-fi 😁. Měla jsem takovou dceru. Spinkala od jedenácti do osmi,( máma je sova), je do dneška velmi samostatná, přebalit, nakrmit, šup do postýlky a tam si hrála nebo koukala a pak zas spinkala. Nebrečela skoro nikdy - pouze když vázlo jídlo v obvyklém čase. Když  poprvé  bulela kvůli tomu, že se lekla, zhruba v půl roce tak mi náš rotvajler málem urval ruku - já ji utěšovala, jeho andílek měl trable - logicky kdo za to mohl? Když se to stalo byl vedle, neviděl důvod. Zvířátka miluje, procházky taky. A ještě k tomu vodu😁, je to ryba. Fakt moooc hodný  miminko, samý úsměv, blonďatý velmi komunikativní anděl 😁, ale nic netrvá věčně - vyrostla z toho😁, zhruba od tří převtělení v ďábla 🙈, je jí skoro sedmnáct a doufám, každý rok v další změnu 😁. Zvířátka sice miluje pořád, vodu taky, ale ten zbytek je věčný boj, ale mi ji za trest milujeme i tak😁.


Jezis to je jak u nas. Obe deti jak reklama na miminko - spat v devet, vstavat v devet, v noci jen na jidlo, ani prebalit nechteli dobytci 😀 Pres den pohoda, usmev, sezrali co videli. Plac jen pri nemoci a horecce, jinak vazne na pohodicku. 

No a ted se nam plizi puberta, tak uvidime kdo z koho 😀

Zrzavci
Zrzavci (2879 příspěvků) 01.02.2024, 09:17:35 xxx.xxx.226.6
Odpověď na příspěvek uživatele Varaxi z 30.01.2024, 14:58:18

Jasně, že Varaxi, dohody se mají dělat!  

To jen, že ze mě mluví zkušenost malýho satanáše 🙂. Já bych se domů nechtěla, ani za zlatý prase. Prťavka bude uznalý stvoření, to je jasný.

Zrzavci
Zrzavci (2879 příspěvků) 01.02.2024, 09:21:05 xxx.xxx.226.6
Odpověď na příspěvek uživatele Dublinbarzoj z 01.02.2024, 06:55:57

To byla moje ségra, krom jednoho vzteklýho excesu vynikající dítě. V pubertě s tím práskla o zem a to  máma koukala 😀 . Stejně tak koukala právě, když jsem se po hodné sestře narodila já, čirej satanáš, ale za vodměnu jsme až na pár excesů zase v mojí pubertě vycházely supr. Sice průšviháře jsem byla pořád, ale  nevzpěčovala jsem se, to jsem si stihla vyřídit do tý puberty 😀 Tak von si člověk nevybere 😀

N (neregistrovaný) 04.02.2024, 22:02:24 xxx.xxx.242.38

No prostě stárneme,no..😄 Ono je to stejně takový nespravedlivý, tisíce let, ba dokonce statisíce let nejste. Pak se narodíte, chvilku otravujete na světě a pak jako zase nic? 😄 A ještě ztrácíte kůru. To je bordel na tom světě.😄

N (neregistrovaný) 04.02.2024, 22:15:58 xxx.xxx.242.38

Zkoušeli jste někdy definovat “nekonečno”? Přesto je prý vesmír nekonečný.🙂 Což je hloupost.. Čili by mohl být jedině zacyklený. Pak by i život tam kde končí znovu začínal jen s prohozenými údaji.🙂 Skoro je to k smíchu, ale důkaz cyklu leží přímo pod námi. Ano, země je kulatá a koule ač se to nezdá, je nekonečné množství primitiv( myšleno nejjednoduších útvarů a tím je trojůhelník) v tomto případě pravoúhlý samozřejmě. Tak a je to venku.😄 Je to všeobecný pokec, tak proč nezměnit téma.🙂

Fikovnice
Fikovnice (4331 příspěvků) 05.02.2024, 08:51:10 xxx.xxx.62.109
assil:

Ne ne, vesmír je jak mobiova páska, kde je nahoře, je i dole a nekonečno included, to ví přece každý. 😀


Assil, onehdá jsem poslouchala Hoeschlovy přednášky, mám jej hodně ráda. A mluvil také o mikrobiomu a o duši…😉

Fikovnice
Fikovnice (4331 příspěvků) 05.02.2024, 08:52:33 xxx.xxx.62.109
Fikovnice:

Assil, onehdá jsem poslouchala Hoeschlovy přednášky, mám jej hodně ráda. A mluvil také o mikrobiomu a o duši…😉


Btw, neví tu někdo, co se prof Hoeschlovi (psáno jinak, nemůžu najít přehlasované o) stalo??? Seděl na inv. vozíku, vypadal jak po mrtvici, i mluva divná… Zkusím najít odkaz.

assil
assil (1532 příspěvků) 05.02.2024, 09:42:50 xxx.xxx.206.172
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 05.02.2024, 08:51:10

Já jsem slyšela nějakou přednášku o tom, že naše mysl sídlí v mikrobiomu, ale od koho to bylo už netuším.

Fikovnice
Fikovnice (4331 příspěvků) 05.02.2024, 09:56:33 xxx.xxx.62.109
Odpověď na příspěvek uživatele assil z 05.02.2024, 09:42:50

Možná to byla ta Hoeschlova…

Já se jej snažím poslouchat, ale samozřejmě není čas na všechny jeho přednášky…


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.