Aktuálně: 4 978 inzerátů174 012 diskuzních příspěvků17 750 uživatelů

Křeček džungarský krmení

Anonymní (neregistrovaný) 06.02.2024, 13:26:16 xxx.xxx.112.67

Ahoj, mám dva asi tříměsíční samečky křečíků džungarských. Nejprve jsem jim denně dávala malé množství zrní do mističky, ale postupem času byl jeden křečík téměř dvojnásobný než ten druhý. Začala jsem jim tedy dávat zrní více, konečně jsou již oba dva stejně velcí, ale příjde mi, že jsou trochu tlustí. Kolik jim mám tedy dávat??? Díky za rady!

al. (neregistrovaný) 21.02.2024, 11:19:20 xxx.xxx.110.171

Za prvé dva samečky rozhodně spolu ne až budou velcí budou se prát a jsou to dost krvavé boje, jediná výjimka jsou roborovský a kambeláčci ti když jsou sourozenci tak ano. Zrní rozhodně ne! jsou po něm obézní a na obezitu mohou i zemřít,já doporučuji tyto směsky, ohledně dávkování je 10 g deně = 2 čajové lžičky, doufám že se tví křečíci mají dobře a kdyby jsi ještě s něčím potřebovala pomoc tak napiš 🙂.

Obrázek Obrázek Obrázek
Anonymní (neregistrovaný) 23.03.2024, 07:42:50 xxx.xxx.264.11

Můžu mít dva džungarské křečky v akváriu o velikosti 40 x 22 x 24 cm?? Dík za odpovědi

Anonymní (neregistrovaný) 28.03.2024, 08:32:49 xxx.xxx.264.178
Anonymní:

Můžu mít dva džungarské křečky v akváriu o velikosti 40 x 22 x 24 cm?? Dík za odpovědi


Ahojky, samozřejmě můžeš, ale to i "v třílitrovce", jde o to, zda-li chceš spokojenost pro chovance. Tak 1) lepší než akvárko se mi více osvědčila klec, vyšší a přidělat patra, tak docílíš více prostoru v kleci ne na úkor místa v pokoji a klec je lépe větratelná a hlodavci často lezou i po mřížích. Do akvárka s tvými rozměry, pokud tam dáš domeček a misku, se už nic moc nevejde. No zvaž to, rozhodně bych ke spokojenosti chlupáčů zvolila vyšší klec s patry. Ahojky a chovu zdar


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.