Aktuálně: 5 046 inzerátů173 394 diskuzních příspěvků17 740 uživatelů

TOK BAŽANTŮ - JARNÍ NÁDHERA

anonymní (neregistrovaný) 19.04.2010, 20:38:22 xxx.xxx.112.110
krasneee zavidim vam pekny konicek
J.M. (neregistrovaný) 20.04.2010, 13:12:41 xxx.xxx.105.3
Pane Stehlíku, krásné fotografie jste pro nás pořídil. Moc děkuji. Stálé zdraví Vám a všem Vašim bažantům, satyrům a ostatní vzácné drůbeži přeje
J.Marková
P.S.: Domnívám se, že i Vaším chovem přispíváte k zachování vzácných druhů bažantovitých ptáků. Ať na to máte nadále příznivé všechny podmínky.
anonymní (neregistrovaný) 22.04.2010, 21:19:07 xxx.xxx.204.43
krása, at se dari, kolik slepic mate u toho diamantoveha
tragopan
tragopan (182 příspěvků) 22.04.2010, 22:34:20 xxx.xxx.114.160
Dobrý den, díky za Vaše slova. Chovám 5 druhů CITES I a snad trochu přispěji aby tu s námi tyto druhy byly o trochu déle až jim člověk zlikviduje jejich přirozený biotop a budou k vidění již pouze ve voliérách.Jinak slípek baž diamantových mám 3 kusy.
Zdraví Míla
P.S. já doufal že se někdo přidá a pochlubí se i svými chovanci.
anonymní (neregistrovaný) 24.04.2010, 20:14:03 xxx.xxx.60.119
ja bych se taky pochlubil ale nemuzu to svama srovnavat
tragopan
tragopan (182 příspěvků) 24.04.2010, 22:40:11 xxx.xxx.114.160
Dobrý den, já to vidím tak že naprosto nezáleží na tom jak drahý nebo nedostupný druh kdo chová, ale s jakou láskou a péčí ke zvířatům přistupuje, pro mne je větší chovatel který třeba začíná a s láskou a radostí v srdci chová třeba jen pár zlatých bažantů než někdo byť by choval třeba 20 vzácných druhů, který se sice nazývá chovatel ale nelze mu věřit vlastní slovo a peníze jsou pro něj alfou a omegou. Takže žádná skromnost a ať tu vidím nějaká fota.
jarda (neregistrovaný) 19.06.2010, 08:27:28 xxx.xxx.93.66
Moc Vas zdravím a ja se k vam taktež přidam že neni duležite mit vše in , ale poslouchat třeba jen kohouta v toku jsem chovatel zlatych bažantu mam dva pary a je to nadhera s pozdravem
kralovak
kralovak (266 příspěvků) 06.12.2010, 18:01:00 xxx.xxx.218.129
pridavam sa tiez....ja chovam kralovaky....viem,su uz pomerne hojne,ale aj tak som s nimy spokojny, staram sa o nich rad ci v zime ci v lete, aj cez dazd otmu idem rad dat aj cez sneh.a uz ich hovam rok aj 4mesiace....po tomto case,sa uz ukazuje ako som sa o nich staral.napr.mna v pohode pustia do voliery ked ide dakto iny kohout vydava varovne sygnaly a utoci...su kludne, peknea stavba tela, a su to zdrave jedince..mam z toho vazne radost,a som rad ze som ich zacal chovat...a este sa cchem pdakovat Mílovi za vsetky rady a informacie ohladom celkoveho chovu bazantov satyrov,.....a vela druhod Míla veškerá vdaka.
Marťan
Marťan (669 příspěvků) 07.12.2010, 09:42:28 xxx.xxx.240.176
Mám malý problém, bažant elliotův mi začal tokat. Už toká od září, slepička je chudák kupírovaní a on je na ní velmi agresivní, má tam různé úkryty ale ze strachu z kohouta se do nich neukrívá. Nevěděl jsem že elliot může být v toku tak nádherný, pozoroval jsem ho jak rozprostřel křídla a ocas jako bažant paví, proužky na ocase se mu krásně spojí v jeden, prostě úžasný škoda že jsem neměl při ruce foťák. Bažant královský na něj přes plot žárlý tak se taky krásně ukazuje v celé své kráse. Posílám alespoň fotku, když netoká
Obrázek
Anonymní (neregistrovaný) 18.06.2023, 19:25:45 xxx.xxx.164.121

Vím, že je můj dotaz o něčem jiném, ale je na téma bažant.

Traktor při sečení trávy zabil slepičí bažanta, seděla na asi 12 vejcích. Protože nám kvoká slepice, několik dnů pevně seděla na prázdném hnízdě, tak jsem vajíčka pod ní dala. Sedí na nich jako přibitá už pátý den. Je šance, že něco vysedí? A mohou se kdyžtak kuřata krmit smí pro kuřata slepic? Děkuji

zbynek
zbynek (916 příspěvků) autor webu
19.06.2023, 07:59:26 xxx.xxx.40.76
Anonymní:

Vím, že je můj dotaz o něčem jiném, ale je na téma bažant.

Traktor při sečení trávy zabil slepičí bažanta, seděla na asi 12 vejcích. Protože nám kvoká slepice, několik dnů pevně seděla na prázdném hnízdě, tak jsem vajíčka pod ní dala. Sedí na nich jako přibitá už pátý den. Je šance, že něco vysedí? A mohou se kdyžtak kuřata krmit smí pro kuřata slepic? Děkuji


Dobrý den, přesunul jsem váš dotaz do samostatného tématu zde:

https://www.chovzvirat.cz/diskuze/tema/15489-bazanti-vejce-nahradni-matka/


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.