Aktuálně: 4 685 inzerátů177 450 diskuzních příspěvků17 793 uživatelů

Aymarové

Hicks
Hicks (1578 příspěvků) 06.03.2008, 11:50:19 xxx.xxx.168.20
Napsal jsi
,,A ješě k těm mutacím zatím jsou známy:přírodní, tmavě zelená, modrá tykys - kobalt, skořicová, šedá, lutino, creme ino, eged a lacewing .to je trochu novinka ta lacewing.´´

Omlouvám, se že jsem to pochopil tak, jak jsi to napsal ,,zatím jsou známy´´Tak potom jsi neuvedl například velice známou a taky běžnou olivovou mutaci a nebo třeba i mutaci albino i když ta se samozřejmě chová méně, protože je dražší než například lutino mutace. Dále jsou například různě pastelový ptáci a to nemluvím u různých faktorech tmavnutí.
pepek
pepek (140 příspěvků) 06.03.2008, 12:15:34 xxx.xxx.248.130
Já bych to tady vůbec nerozebíral kolik má jaký druh papouška mutací, Lukáš uvedl jenom pár mutací jako příklad a tím se to tady nědko rozpitvávat kolik dalších jěště existuje nebo kterou vynechal.
Hicks
Hicks (1578 příspěvků) 06.03.2008, 13:36:04 xxx.xxx.168.20
No já bych to taky nerad rozebíral, ale nezdálo by se vám blbé, kdybych vám napsal, že u andulek jsou známy jen ty a ty mutace a třeba bych je nevyjmenoval všechny? Já ho pouze doplnil, protože po přečtení jeho příspěvku se někdo jiný může chytit za hlavu a říct si jakto, že nejsou olivový ptáci, když jsou tmavozelení

Tmavozelený x tmavozelený = zelený, tmavozelený a z 25% olivový ptáci

Ale máte pravdu nechejme toho.
anonymní (neregistrovaný) 12.03.2008, 08:01:02 xxx.xxx.228.154
Zdravím, jsou pěkné a je to hezký pohled na tak berevné aymary. Můj pár má údajně také štěpit na modré, ale zatím odchovaly přírodní, tmavě zelené a lutina. Přidám fotky z druhého hnízda.
Obrázek

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.