Aktuálně: 4 871 inzerátů174 815 diskuzních příspěvků17 756 uživatelů

fotky z mého chovu

Martin Slaný (neregistrovaný) 28.04.2011, 22:17:01 xxx.xxx.162.216
jaká to jsou housata???máme už další líheň kuřat a za týden se nám líhnou další,já mám dospělé bielefeldky 1,4 a 26 forverek (kuřat),čekáme až narostou abysme mohli od nich nasadit a musíme koupit novou líheň.a budeme mít chovný kmen 1,2 krůt bourbonských,kolik vajec mají pod sebou vaše krůty???kachny pižmovky se mi nevedou,chovám je první sezonu a mám tři kachny a jednoho kačera,dvě kachny mi teď nosí vejce,dnes má jedna devět a druhá tři.a jak dlouho chováte drůbež?
kovato
kovato (176 příspěvků) 29.04.2011, 11:31:06 xxx.xxx.212.213
Jsou to housata pomořanská divoce zbarvená z kupovaný vajec které mi došli poštou.Já jsem líhnul vlašky koroptvý velké mám 20 kuřat které mají už 2 měsíce a potom jsem líhnul ty husy pomořanské z 10 vajec 9 housat jedno bylo nedovivinuté teď možná budu líhnout perličky a jěšte vlašky koroptvý abych vybral nepříbuzného kohouta.Krůty mám letos poprvé a jedna krůta má 18 vajec a druhá krollwitzská má něco kolem deseti ale dal jsem pod ni ještě slepičí vejce ale asi moc krůťat letos moc nebude protože krocan je jěště moc mladý a nevím kolik bude vajec oplodněních pak si budu jěště kupovat černobíleho krocana a oddělím ho s tou černobílou krůtou a budu mít 2 páry jeden bronzový a jeden krollwitzský.Kačeny mám už třetím rokem a mám kachnu a jednoho kačera dneska má moje kačena 10 vajec. Fotka z 9 března první kuřata vlašek vytažené z líhně. S pozdravem Tomáš
Obrázek
anonymní (neregistrovaný) 01.05.2011, 21:42:27 xxx.xxx.112.110
muj byvaly houser ted mam landenske a proste ten co jsem mela vyhrava a tak si ho znova poridim protoze byl fakt nadherny ale nevim co to bylo zda husa labuti ci husa africka?neporadite mi?dekuji
Obrázek
baxi
baxi (82 příspěvků) 10.07.2011, 13:13:50 xxx.xxx.144.40
předešlé tři obrázky jsou z mého chovu a chtěla bych se zeptat mám tyhle dvě kachny pižmový jsou mladý a kačer už byl devět let a tak jsem se rozhodla vyměnit ho za mladého,na výstavách se mě líbily kachny saské a nevím jestli by se dali křížit saský kačer a pižmové kachny.moc děkuji za odpověď

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.