Aktuálně: 4 944 inzerátů174 407 diskuzních příspěvků17 752 uživatelů

Kmenové budky

radek (neregistrovaný) 27.02.2008, 19:35:32 xxx.xxx.55.33
fotky výtoby ted bohužel nemám ale až budu dělat další tak to určítě nafotím těd zrovna nemám budky zčeho dělat nemám k dyzpozici žádné kmene
Hicks
Hicks (1578 příspěvků) 01.03.2008, 19:24:13 xxx.xxx.183.35
Takže musím se pochlubit. Martin Válek (Hanibal) mi vyrobil budku na míru a jsem s ní spokojen. Doporučuji všem. Udělá vám ji dle vašich představ. Dneska jsem ji instaloval senegalcům. Zde je foto dokumentace.
Obrázek
radek (neregistrovaný) 03.03.2008, 15:14:20 xxx.xxx.55.33
Ondřej Hála:mohl bych se zeptat za kolik ste ot toho pána tu budku pořídil
Hicks
Hicks (1578 příspěvků) 03.03.2008, 15:46:27 xxx.xxx.168.20
Dobrý den. Ještě jsem mu ji neplatil. Mám u něj zamluveny další budky a budu to platit, až všechno dohromady. Toto je velice masivní budka výškou spíše vhodná pro austrálii a proto uvažujeme, že ji asi seřízneme, protože máme strach, že do ni senegalci nebudou lozit. Jinak jsem sní 100% spokojen. Pěkně i voní a podle mě to ptáci taky cítí. Na burze v Přerově se prodávají za 450 - 500 Kč. My jsme taky nějak tak domluveni samozřejmě, že musím platit i dovoz budky, protože mi ji přivezl až domů.

Proč jsem si ji nekoupil tedy na burze? Protože na burzách, některé budky nejsou tak propracované, mají zbytečně velké vletové otvory a špatně vyřešené kontrolní dvířka. Já jsem si zadal požadavky podle kterých mi byla budka na míru vyrobena.
Jednou jsem si koupil kmenovou budku na burze v Přerově a byl jsem hrozně zklamán. Budka ve vnitř měla žebřík s pleteného drátování. Senegalci to začali rozplétat a nakonec v budce z žebříku trčeli dráty. Žebřík jsem musel pracně odstranit a nahradit jiným. Při odstraňování jsem se i poranil.
Jarek (neregistrovaný) 04.03.2008, 20:59:30 xxx.xxx.190.65
docela tě Hicksi nechápu....sám si napsal že si mohl určit velikost vletového i kontrolního otvoru ale podle fotek budky ve voliéře vidím, že kontrolák že u zadní stěny. prosím oprav mě jestli se mýlím...
Hicks
Hicks (1578 příspěvků) 04.03.2008, 23:53:23 xxx.xxx.168.20
Teď nechápu já tebe. Nevím co tím vůbec myslíš? Vletový otvor jsem chtěl 6 cm, že si ho sám podle libosti upravím na 7 cm. Kontrolní dvířka jsem si zadal přesné rozměry a jak je chci mít udělány a tak je mám. Ten kdo mi jedělal se mě zeptal jak je chci mít vysoko od spodku a kde je chci mít jestli vzadu, vepředu, z leva, z prava. a kontrolní dvířka jsou mírně z levé strany. Co je na tom těžkého pochopit?
radek (neregistrovaný) 05.03.2008, 08:53:52 xxx.xxx.55.33
jaké jsou rozměry budky výška,vnitřní šířka?

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.