Aktuálně: 4 945 inzerátů174 367 diskuzních příspěvků17 752 uživatelů

EXOTA Olomouc - 2011

Marty (neregistrovaný) 13.10.2011, 20:59:59 xxx.xxx.150.38
Copak, to nikdo z vás nebyl na výstavě? Nevidím tady žádné ohlasy ani připomínky. Tak pro ty, co se nemohli zúčastit přidávám nějaké fotky. Výstava byla obohacena o nové vzácnější druhy jako např. černí kakaduové, ale na druhou stranu mi tam chybělo dost jiných papoušků. Vím, že je to těžké dát dokupy takovouto výstavu, ale když je to na mezinárodní úrovni, tak jsem čekal ještě o něco víc. Pár rosel černohlavých - velmi zajímavé rosely
Obrázek
anonymní (neregistrovaný) 13.10.2011, 21:31:08 xxx.xxx.90.180
Co dodat? Po bitvě je každý generál. Všichni jen kritizují a sami by takovou výstavu v životě nezrealizovali. Musíte si také uvědomit že pavilon Flóry není nafukovací. Chtěli byste další druhy? Potom byste třeba nemohli vidět kakadu palmové nebo havraní naživo. Já to opakuji Honzovi co dva roky a letos to nebude jiné, jen smekám před jejich ochotou a sebezapřením něco takového, světového realizovat. Vždyť jen zapůjčit ptáky na výstavu je něco jako "jednou nohou v kriminále" - berte s nadsázkou. A pan Šimerda asi také 4 noci pořádně nespal... Bez nás chovatelů by to také samozřejmě nešlo, mě tam jen trošku chyběla kolekce kakaduů od pana Křetínského který vystavoval několik Exot zpátky ale dobře ho zastoupili jiní vystavovatelé. Já osobně jsem nejvíce času strávil u kolekce pyrur a arating. Hlavně řev wagleráků byl pro mě úplně úchvatný. Na Exotu jsem jezdil, jezdím a jezdit budu protože takový chovatelský svátek jako tato výstava určitě je nikde jinde ve střední Evropě nezažiju.
cone (neregistrovaný) 13.10.2011, 23:16:01 xxx.xxx.67.3
Ahoj marty, je to opravdu am. černouchý - samička. Černé kakaduy havraní - pár jsem již na Exotě před léty viděl. Jinak kolekce papoušků i nepapoušků byly opravdu úchvatné, bylo na co se dívat. snad jen mi dojem pokazil jeden můj známý, který tam jel jen kvůli kardinálům, a těch zase tolik nebylo, byl s CELOU Exotou tudíž silně nespokojen. I takoví návštěvníci se najdou.Každopádně patří jak organizatorů výstavy, tak i vystavovatelům můj dík a obdiv nad jejich úsilím a přístupem.
anonymní (neregistrovaný) 14.10.2011, 08:50:22 xxx.xxx.155.190
Dobrý den. Nezlobte se, ale vyjádřím také svůj názor . I já jsem byla s výstavou nespokojená a nejsem sama. Beru, že s výstavou je hodně práce a starostí, ale když se řekne mezinárodní výstava, tak očekáváte co nejširší zastoupení těchto krásných opeřenců.
Marty (neregistrovaný) 14.10.2011, 12:00:05 xxx.xxx.150.38
Pro prvního nereg. Já s vámi souhlasím, také obdivuji jejich práci a těším se na každou výstavu. Jen se mi tam zdálo dost volného prostoru. Možná to ale bylo jen tím, že zrovna nebyla taková návštěvnost. Ale také můj názor asi ovlivnil jeden pán na Přerově, se kterým jsem se při čekání před klecemi bavil. Je to sice již dávná historie, ale kdysi když byl ještě mladý, tak měly být údajně klece i po obvodu v druhém podlaží a něco navíc ještě i venku okolo ulice. Je pravda, že je jiná doba, ale to co mi vyprávěl, tak je to s dneškem nesrovnatelné.
fylip
fylip (1289 příspěvků) 14.10.2011, 13:03:35 xxx.xxx.225.44
Dobrý den, Exotu jsem navštívil poprvé a to v neděli, nemůžu tím pádem srovnávat s minulými ročníky. Hodně se mi líbila kolekce Pyrur, dále amazoňani, i když si myslím, že mohli být druhově lépe zastoupení. Poměrně mě sklamali alexandři, u kterých jsem čekal větší zastoupení. Opravdu krásní ale byli alexandři černohlaví, takové jsem neviděl ani na burze ve Zwolle. Pěkný pohled byl i na Korely, které byli pěkné jak vybarvené, tak pěkně velké. V pavilonu, kde byli koreli mě potom taky překvapil nádherný samec senegalce a krásně vybravené přírodní rosely pestré. Hodně jsem se taky samozřejmě těšil na Kakadu palmového, u kterého jsem taky nějakou dobu stál, stejně tak u brýlových. Já jsem byl s výstavou poměrně spokojený, až na ty alexandry, ale snad tenhle nedostatek bude za dva roky lepší. Myslím, že pořadatelé odvedli perfektní práci.
lee (neregistrovaný) 14.10.2011, 14:05:23 xxx.xxx.43.113
Zravím Marty, Exotu jsem navštívila také po mnoha letech a moc se mi líbila. Zvláště se mi líbila kolekce pyrur, loriů,expozicue Forpus klubu, drobní afričtí exoti... Dvolím si také přiložit několik fotek
Obrázek

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.