Aktuálně: 4 661 inzerátů177 658 diskuzních příspěvků17 795 uživatelů

EXOTA Olomouc - 2011

leef (neregistrovaný) 14.10.2011, 14:17:31 xxx.xxx.43.113
po mníšcích se mi snad zadaří vložit Pyrury :)
Obrázek
anonymní (neregistrovaný) 14.10.2011, 16:38:31 xxx.xxx.249.198
Jací papoušci a v jakém množství na výstavě jsou je jen výsledek nás chovatelů. My musíme přihlásit ptáky na výstavu. Takže není na místě kritizovat pořadatele. Pořadatel dává předem vědět, že výstava bude a každý má možnost ptáky přihlásit. Takže ruku na srdce, kdo z těch co kritizují taky vystavoval? Na různých forech si každý dokáže honit brko nad tím jaké má krásné ptáky doma a že zrovna ti jeho jsou nej. Když vezme jen obyčejné andulky. Věčně se tu někdo předvádí co má doma a že zrovna on má ty nejlepší duhovky a straky a nevím co všechno. Ale koho z Vás napadlo obsadit třeba kategorii barevných andulek. Nebyl tam ani jedna. Přitom ve světě je to už úspěšná disciplína. Ale netýká se to jen andulek ale všech ptáků obecně. Já jsem bohužel momentálně bez ptáků vhodných na výstavu ale vím, že příští Exoty se rád zůčastním již s vlastním odchovem. Na Exotu jako na mezinárodní výstavu jezdí i spousta cizinců a zrovna tohle je výstava kde si můžou udělat obrázek o tom jací jsme chovatelé a co se u nás chová.
Jamesus (neregistrovaný) 14.10.2011, 16:53:10 xxx.xxx.178.245
Byli tam i hyacinti moji nejoblíbenější?
anonymní (neregistrovaný) 14.10.2011, 17:39:57 xxx.xxx.155.190
Hm, jedna co kritizuje, právě ty papoušky, které by chtěla vidět doma nechová a listuje jen v knížkách a tak se rozjela podívat na tu výstavu, aby viděla, jaké papoušky ještě by mohla chovat nebo rozšířit své osazenstvo ve voliérách...no a tam nic, tak kuká dále do knížky papoušci světa :+DDD a myslím, že nejsem sama a ted do mě pánové ....:+DDD Já nekritizuji pořadatelé, já jsem jen řekla, že se mi výsatava nelíbila, protože jsem čekala víc druhů papoušků. To at se na mě nikdo nezlobí, ale je to pravda. Mám doma běžně chované papoušky a jela jsem na výstavu, abych se podívala na další krasavce, které doma nechovám a nebo nemám možnost je chovat, at už s peněžních nebo prostorních důvodů.
leef (neregistrovaný) 14.10.2011, 20:03:43 xxx.xxx.43.113
4 Cone - díky za doplnění a ještě prosím smazat jedny mníšky :o))
Marty (neregistrovaný) 14.10.2011, 20:05:39 xxx.xxx.150.38
Kritizovat se neodvážím, ani nemám proč. Výstava se mi líbila, jen mi tam některé druhy chyběly. Věřím, že by se tam ještě vešly. Zejména tedy austrálie, alexandři a arové. Já osobně nemám tak světové papoušky a ani jich tolik nemám, ale to co mám, dám příští týden na naši místní výstavu - Frýdek-Místek, takže se můžete přijít podívat.
Marty
Marty (521 příspěvků) 14.10.2011, 20:49:35 xxx.xxx.150.38
kakadu palmový - jednalo se o mládě odchované pod rodiči. Zde jsem tohoto kakadua viděl poprvé v životě. Stejně tak jsem dřív neviděl ani kakadua havraního.
Obrázek

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.